kadife koltuk takımı kullanan varmı??? (resimli)

xltoxs

Nirvana
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2007
3.846
8
ben kadife koltuk takımlarını çok beğeniyorum,ama kullanışlımı,rahatmı acaba,kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorummmmmmmmmm

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

ouww bi kaçtanesine bayıldım çok şık ama kullanışlı olurmu bilmiyorum ama çok şahane duruyolar al karşına bak kaydirigubbakcemile3

canım benim salonumda kadife değilde süet var ve çok memnunum.leke olsa sildiğim an çıkıyor yani çok kullanışlı.fakat kadifeyi sana tavsiye etmem textilci olduğum için. neden dersen kadife zamanla dökülüyor.

ben kullanıyorum 2 yıl oldu alalı temizlemesi çok kolay leke tutmuyor acık gri birde ama memnunum yanlız yazın biraz sıcak oluyor bende üğzerine pike atıyorum hem yıpranmasını enğeller diyorum

arkadaşım kadife çok şık duruyor ama yazın ten ile temas ettiğinde terletiyor

tam kadife değil sanırım bunlar süyet gibi bölemi yazılıyo acaba kaydirigubbakcemile3

canım benim salonum kadife albümlerde var bakabilirsin,çok şık gösterişli ama oturunca hemen kayıyo salonda pek oturmadıgımız için sorun olmıyo ama sen oturacaksan biraz düşün derim canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…