Kaderinizdeki evleneceğiniz kişi için dua

selametle66

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
1.378
2.225
Kaderinizdeki evleneceğiniz kişi için hangi duaları okudunuz? Evli olup evlenmeden önce dua edenler nasıl dua ettiniz?İsmi Azam duasıni okumak etkili olur mu?
Eşiniz karşınıza çıkması için nasıl dua ettiniz? Dua çok önemli biliyosunuz

Hmmm anladım.Allahim hakkınızda hayırlısını versin.Bende burda evlilik ile ilgili konuları okuyarak korkar oldum evlilikten

Korkmayın nasip. Rabbimin öğreteceği şeyler varmış. Herkesin nasibi farklı. Tanıştığınız insanları iyi tanıyın
Evet haklısınız da sanki hiç kimseye baglanamicam gibi geliyor.
Dediğiniz gibi nasıp:)

Yok mu başka dua önerisi olan
Her gün cuma suresi ile yasin suresi okuyun gece teveccuh namazı kılın hacet namazı kılın Ya Vedüd, Ya Latif, Ya Rahman, Ya Cami, Ya Rezzak, Ya Bais, Ya Fettah esmalarini gunluk cekin
Subhanallahi ve bihamdihi zikrini de günlük 100 tane okuyun
Rabbi yessir vela tuassir Rabbim Temmim bil hayr zikrini okuyun gunluk 100 tane
Tabi bunları önce Allah'in rizasini almak icin okuyun bu duaları okuyunca kesin duam olacak gibi düşünmeyin huşu içinde kalpten dua edin seher vakitleri ve her namaz sonrası dua edin duada ısrarcı olun gaflete düşüp duam kabul olmuyor demeyin sakinRabbim hayırlısı ile dualarimizi kabul eder inşaAllah bizim dua grubumuzada katılabilirsiniz :)

Çok teşekkür ederim. Esmalari günde çekiyorum çok şükür zaten.Dediklerinizi dikkate Alicam insalllah çok teşekürler yalniz dua gurubunu ben bulamadım.kuusura bakmayın yeni üyeyim ben
Rica etsem dua linkini atabilir misiniz

Rica ederim Ben seni dua grubumuzda etiketleyeyim

Rica ederim Ben seni dua grubumuzda etiketleyeyim
Yanlış anlamazsaniz evli mısınız?
Merak ettim evli iseniz evlenmeden önce kaderinizdeki evleneceğinz kişi için nasıl dua ettiniz?
Ve insan artık çıksın karşıma hayırlısi ilen diyor

Yanlış anlamazsaniz evli mısınız?
Merak ettim evli iseniz evlenmeden önce kaderinizdeki evleneceğinz kişi için nasıl dua ettiniz?
Ve insan artık çıksın karşıma hayırlısi ilen diyor
Yok değilim ama evli olan insanlardan duyduğum dua tavsiyeleri bu dualar özellikle günlük yasin ve cuma suresi okumaya özen gösterin hayırlısi ile Rabbim kabul buyursun InsaAllah

Yok değilim ama evli olan insanlardan duyduğum dua tavsiyeleri bu dualar özellikle günlük yasin ve cuma suresi okumaya özen gösterin hayırlısi ile Rabbim kabul buyursun InsaAllah
Anladım amin çok teşekkür ederim Rabb'im hepimize hayırlı daima iyi ki evlenmisim diyeceğimiz hayırlı eş ve mutlu huzurlu evlilikler nasip etsin.amin

Değilim ve bi türlü de nasip olmuo. Bazen insan kader demek ona sığınmak istiyor.
Hmmm inanın bende bilmiyorum bekarım. Bu evlilik işleri çok kafa karıştırici geliyor bana.
Rabb'im hepimize hayırlı mutlu huzurlu iyi ki evlenmisim diyeceğimiz güzel evlilikler nasip etsin.amin.

Değilim ve bi türlü de nasip olmuo. Bazen insan kader demek ona sığınmak istiyor.
Elbette kader bunda bir şüphe olmasın.Ama ayette de geçiyor ya.
Biz sizin kaderinizi sizin çabaniza bağlı kıldık diye
Bol bol doğru dua etmek gerek.
Hatice Kübra Tongar var internette yazın görsellere bakın evlilik ile ilgili bir yazısı var Facebook sayfasında.onu okuyun ben çok etkilendim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…