Kaderimde o yoksa Neden unutamiyorum onu :( akil verin lütfen:(

Adam evli. Karısını kıskanmak ne demek:KK20:

Ya Neden yanlis anlasiliyor anlamadim art niyetle birsey demedim :KK43: beni hala Keske eskisi gibi sevseydi o yanindaki degil karisik Ben olsaydim onun sevgisini bile özledim anlaminda Ama anlatamiyorum yanlis anlasiliyor :KK43: öfff

Bu aşk sevgi değil onun sisizi unutmasini kaldiramamk adam evlenmiş bence Allah mesut etsin diyerek çekilmek valla nazar denen bir şey var

Benim nazarim kimseye deymez :KK43: yillar gecti unutamadim hep özledim Tamam evlendi ok Ama birden nasil atabilirim unutabilirim sanki kötü birsey yapmisis gibi davraniyorsunuz :KK43: icim yaniyor :KK43:

Dinleyecek başka kasedin yoksa
Biteni geri sarıp dinlersin.

İleri bak
Yeni insanlarla tanış

Simdi ilk olarak gogsunun ortasina koydugun o adami al ordan kendini yerlestir. Bunu icgorsel olarak da canlandirabilirsin. Hem Bi ozsevgini kesfet.
Hayatinin odak noktasina kendinden baskasini da koyma birdaha.
Ve yasamaya basla.
Ana odaklan. Hayatini film gibi kafanda yasayip omrunu curutme. Dunya donuyor insanlar neler neler yasiyor. Zaman akip geciyor canim. Yanindan akmasina izin verme sende yasa.
O kisiye umut baglayacak birsey de kalmamis evlenmis gitmis. Kendini dusun biraz yazik ediyorsun kendine zulum ediyorsun.
Ayrica zorla unutmaya calisma. Unutmaya calistikca insanin zihni odaklanir daha cok buyutursun. Niye unutasin ki? Cocukluk aski olarak zihninde veya kalbinin bir kosesinde kalsin. Zarari yok. Sadece bir anı.
Gecmiste kaldi. Simdi ani yasama vakti. Hic vakit kaybetme. Elbet birgun aklina gelebilir..ama birak geldigi gibi gitsin. O dusuncelerine tutunma. Ana odaklan.

Stalk yapmayi biraktgnzda unutursunuz. Bana oyle olmustu birinde. O da evlendi. Gozden irak olan gonulden de irak olur

Onu tanımıyorsunuz bile.. 16 yıl geçmiş.. Şu an mutlu değilsiniz çocukluk yılları avuntu olmuş.. çocukluk aşkına sığınma durumu gibi geldi.. hayatınıza bakıp yaşadığınız günlere odaklanin.. geçmişe takılıp kalmissiniz..

O zaman kaderiniz de unutmamak var mis Kendinize bunu yapmayın unutamıyorum diye kendinizi sartlarsaniz evet unutamazsiniz

Onu tanımıyorsunuz bile.. 16 yıl geçmiş.. Şu an mutlu değilsiniz çocukluk yılları avuntu olmuş.. çocukluk aşkına sığınma durumu gibi geldi.. hayatınıza bakıp yaşadığınız günlere odaklanin.. geçmişe takılıp kalmissiniz..

Evet hakli olabilirsin belki de kimse beni sevmedigi icin tek o o zaman sevmisti belki o yüzden

Simdi ilk olarak gogsunun ortasina koydugun o adami al ordan kendini yerlestir. Bunu icgorsel olarak da canlandirabilirsin. Hem Bi ozsevgini kesfet.
Hayatinin odak noktasina kendinden baskasini da koyma birdaha.
Ve yasamaya basla.
Ana odaklan. Hayatini film gibi kafanda yasayip omrunu curutme. Dunya donuyor insanlar neler neler yasiyor. Zaman akip geciyor canim. Yanindan akmasina izin verme sende yasa.
O kisiye umut baglayacak birsey de kalmamis evlenmis gitmis. Kendini dusun biraz yazik ediyorsun kendine zulum ediyorsun.
Ayrica zorla unutmaya calisma. Unutmaya calistikca insanin zihni odaklanir daha cok buyutursun. Niye unutasin ki? Cocukluk aski olarak zihninde veya kalbinin bir kosesinde kalsin. Zarari yok. Sadece bir anı.
Gecmiste kaldi. Simdi ani yasama vakti. Hic vakit kaybetme. Elbet birgun aklina gelebilir..ama birak geldigi gibi gitsin. O dusuncelerine tutunma. Ana odaklan.

Ne güzel yazdin Cok Tesekkürler <3

İnsanın kaderini kendi çabasına bağlı kıldık der bi ayette .
Ne kadar çabaladın unutmak için ? Unutman için elinde o kadar mantıklı şeyler var ki . Adam evlenmiş.
Hem bir ölünün bile yası 40 gün tutulur unutup devam edeceksin yoluna

Bazı insanlar dramdan besleniyor. Acı arabesk hayatlarına bir anlam veriyor sanki.
Sizin onu sevdiğinizin üçte biri kadar o da sizi sevseydi şu an siz evli olurdunuz.
Biraz daha böyle devam ederseniz, yakında da heba ettiğiniz gençliğinize aglarsiniz.

Bende eski sevgilim için öyleydim yıl geçti unutamadım. Hep rüyalarıma giriyordu. Ne zaman unuttum tamam hayatıma bakıyorum desem ya rüyamda gördum ya da onu hatırlatan birşey oldu. Sonra geri döndü şimdi çıkıyoruz. Ama senin gibi bir durumum olsa yani eski sevgilim evlenmiş olsa onu unutmak için her yolu denerim psikologa giderim en başından. Senin ne yaşadığını çok iyi anlıyorum ama artık o takıntı yapılacak bir insan değil. Çoktan başkasıyla yuvasını kurmuş.

Her seyi kadere yormanin anlami yok kader kavrami bu degil
Guclu ol ve artik arkana bakmadan yurumeyi ögren. Yeni insanlara sans ver

Sürekli rüyanda görmen kader değil , sana hatırlatılan birşey de yok , çok düşündüğün için bilinçaltında yer ediyor ve rüyana giriyor .

Tedavi olmalısın ,saplantı gibi bişey bu .. insanlara dolaylı olarak zarar verebilirsin . Kendine yaptıkların da aşikar .. hiç vakit kaybetme ..

X