Kaçmış külotluçoraplarınızı nasıl değerlendiriyorsunuz?

minis

Duyduğunuz kadar kötü,bildiğiniz kadar iyiyim :)
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2006
2.076
662
36
toka da olabilir

Bununla ilgili daha önce konu açılmıştı arama yaparsanız bulabilirsiniz:nazar:

haftada 3 tane eskitiyorumm külotlu ve yarım olarak hepsi çöpe gidiyorrr ama başka amaçlar içinde kullanılmalı hadii yaratıcı olun kızlar bende meraklandımm neler yapabilirrriz

Kimse yazmadı da bari ben fikir atayım siz de söyleyin. Benim kaçan çoraplarla musluk süzgeci yaptığım oldu. Başka ..... Hadi siz de söyleyin.

musluk suzgecimi?hadi kullanilmamis olsa ,tamamda,kullanilmis corabi musluga gecirmek,:uhm:eek: sudan yemek yapiliyo,iciliyo,,,,,,bilmemki,bence yanlis gibime geldi,,,:uhm:

haaa ama soyle bisede var,musluk derken,tuvalet yada banyo muslugu ise,diyecegim bisey yok,olabilir,ben mutfak olarak dusunupte ,olmaz demistim,,,a.s.

musluk suzgecimi?hadi kullanilmamis olsa ,tamamda,kullanilmis corabi musluga gecirmek,:uhm:eek: sudan yemek yapiliyo,iciliyo,,,,,,bilmemki,bence yanlis gibime geldi,,,:uhm:

kullanmadan önce yıkıyordur heraldeee,ayrıcaaa su aktıkça temizleniyordurrr lülülülülülülülülülülülü

tamam guzelimde,tabiki yikiyosundur,ama o bikere ayaga giyinmis:uhm:

çorabı iyice yıkayıp da kullanırız. pis değil. sen bana pis mi diyon yaaaa? düverim haaa:KK70:

yok be anacim,pis demiyom,vallaha,olurmu oyle sey,ne biliyim,amaaaan bosveeeeer,benim kafam corba olmus ne dedigimi bilmiyomlaelaelaelaelaetamam dovme abla yaaa,gozunun capagini yiyem yaaasenağlamasenağlama

Canlarım çoraplarınızı niye kaçırıyonuz haaa? Kaçırmasanız sorun olmıcek:KK70::KK70:
Çorabım kaçtığı zaman kaçıcak yer ararım ben de onun gibi :KK70: hehehehe.

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

anneciğim biriktirip paspas örmüş vakti zamanında. hala duruyormu bir bakim.
evde kuş besleyenler üzt kısmını kesip altını dikerek kafese örtü yapabilir. (küçük tahta kafesler tabi)
kalan kısmınıda ayak kısmını kesip kat kat yapıp dikerek temizlik için kullanılabilir. lavabo ovmak için falan.
aklıma bunlar geldi şimdilik a.s.

her yeni külotluçorabı giydiğimde nekadar kaliteli olsada muhakkak kaçırırırm kaydirigubbakcemile3

sonra onu pantolonun altından giyerim etekle giymem

bn yırtıklarımı genelde halıları kaldırdığım zaman halılara bağlarım sıpsıkı halıları sardıktan sonra
hm esnek de olduğundan çok güzel oluyor

ben kaçan külotlu çoraba değil ama ince pantolon çoraplarım kaçtıysa lastiklerini kesiyorum(saçı çok güzel tutuyor)örgüden kelebek,çiçek yapıp lastiğe dikiyorum kızıma değişik şaç lastikleri yaptım.bir tanede hello kıtty (kedi) kafası yaptım içine biraz elyaf doldurup diktim yine lastiğe monteledim.Kızım öğretmenlerine göstermiş beğenmişler hem artık iplerim değerleniyor hemde ekonomik tokalar yapmış oluyorum.

kaçan çorabımım bacak kısmını kesip adet döneminde kilodum üzerine giyiyorum
sımsıkı... pedin kıpırdama gibi olasılığını engelliyor rahat rahat geziyorum

ince seritler halınde kesip halkalrı iç iç gecırerek bagladım.. kocaman bır yumagım oldu ve onu 5 numaralı şişlerle harosa veya duz örgu olarak örunce harıka kapı önu paspası oldu..

kaçan çorapları halı temizlemede kullanıyorum ben. halıdaki kılı tüyü anında toplayıveriyor

X