Kaçıncı haftanızda doğum yaptınız?

ben 16 mart 2008 de doğum yaptım. 40. haftamın son gununde. bebişim son anına kadar bekledi ve beni fazla incitmedi. 02:45 te sancım başladım. 07:00 de doğuma aldılar.08:15 te bebeğim geldi....Muhteşem bir andı...

ya bende 40. haftamda olursa temmuz 38. haftamda olursa haziranda doğum yapcam şu an en çok merak etttiğim şey hangi haftada doğacağı , sabredemiyorum ya artık....

Ben sezeryan ile doğum yaptım. Mallesef erken doğum başladı 24. haftada.. rahimim dikildi ancak 34. haftanın sonuna kadar dayandı fırlamam

arkadaşlar ben gününüme yani 14 mart dendi 14 martta doğum yaptım. İkinci doğumum olmasına rağmen 4.5 saatte normal bir şekilde yaptım. İlk çocuğum 11 yaşında yani 11 seneden sonra yeniden. Ama allah razı olsun eltimden kendisi ebe onun yardımları sayesinde kolay oldu doğumum. Allah ondan razı olsun. İlk doğumda suni sancı ile 11 saatte doğum yapmıştım.

Ben de 41+1 de suni sancıyla 10 saatin ardından normal doğum yaptım. Aslında oğlumun daha gelmeye niyeti yoktu. Hiç açılma olmadan gittim hastaneye ve zorla doğurdum bebişimi:dance:

39+1 de dogum yaptım sancılarım geldi hastaneye gittim 8 cm açılmam vardı ve 2 ıkınmada dogrudum şükürle rolsun

bende normali çok istediğim için bekloedi 39+5 haftalıkken ne sancı ne kasılma üstüne üstlük çatı darlığı derken sezeryan oldum ama hala içimde bi normal doğum isteği var

ben iki dogumda da verdikleri tarihi tutturamadim.Ikiside 37.haftada geldiler.20,.haftadan itibaren sancilarim baslamisti zaten ben o kadar durduklarina sükrediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…