Kacinci haftanizda bebeginizi (embryo) gördünüz???

Zilanur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
1.019
3
Almanyadan kucak dolusu sevgiler:KK66:
ben hemen hemen üc haftalik halimeyim, iki hafta önce dotkroa gitmisdim bir siyah nokta görmüsdü, simdi bugün doktordan geldim, hamilelik kesem büyümüs ama icinde birsey göremiyorum deid daha cok erken dedi...iki hafta sorna gel dedi, bakalim...sidmi icime kuruntu düsdü, sizler acaba kacinci haftanizda bebisinizi gördünüz??? Benim ilk hamileligime 1 1/2 aylik hamileydim ögrendim ozaman hersey gelsimisdi:)

5+5 'te gitmiştim kese görünmüştü sadece
10 gün sonra gel dedi yani 7+5'te bebeği görmüştük :emir_bebek:
fakat kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım canım :18:

6+3 gunlukdu kalp atısı ile beraber gördük zaten daha öncesınde alttan ultrasona girmek istemedım hep göbekden gördüm bugune kdr darısı tum isteyenlere ınsallah.

5+5 'te gitmiştim kese görünmüştü sadece
10 gün sonra gel dedi yani 7+5'te bebeği görmüştük :emir_bebek:
fakat kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım canım :18:

üzüldüm cani mevlam tez zamanda yine gebe kalmani nasip eder insallah:KK66:

insallah bende birdahaki sefer görürüm... doktor dedi hersey yolunda ama annelik cüzdanima kayit yapmadi o üzdü beni:KK43:

insallah bende birdahaki sefer görürüm... doktor dedi hersey yolunda ama annelik cüzdanima kayit yapmadi o üzdü beni:KK43:

senn bibiş daa kucuk annesi ondan göstermemiş kendsiini :) bnde haftaya kalp atıslarını duymaya gitcem bakkalım duycakmıyız pıtpıtlarını

senn bibiş daa kucuk annesi ondan göstermemiş kendsiini :) bnde haftaya kalp atıslarını duymaya gitcem bakkalım duycakmıyız pıtpıtlarını

insallah duyarsin yavrunun kalp atislarini:KK66:
insallah canim görürüm bebisimi...eger gözükürse doktor diyor 04.12. dogum olur diyor:KK66:

Bişey sorucam ilişkinizden nekadar sonra gebe olduğunuzu öğreniyorsunuz ilişkiden sonraki adet döneminde belli oluyormu

Bişey sorucam ilişkinizden nekadar sonra gebe olduğunuzu öğreniyorsunuz ilişkiden sonraki adet döneminde belli oluyormu

ilişkiden 2-3 gün sonra göremezsin zaten döllenme rahme ulaşması filan 1hafta sürüyo rahime ulaştıktan 2-3 gün sonra filan kanda bhcg ye çıkıyo adet günü gelmesine yakında idrarda bhcg çıkar yani adet olman gereken günden sonra bile test yapsan sonuç çıkıyo adetinin 1 hafta geçmesine gerek yok

çok teşekkür ederim peki ilişkiden 5 gün sonra adet görürsen (adet döneminde yumurtalıklar yenilenyormuşya dışarıya atılıyormuş ) o ilişkiden hamile kalma olasılığı kalırmı adet geçirip yumurtalıkların yenilense

çok teşekkür ederim peki ilişkiden 5 gün sonra adet görürsen (adet döneminde yumurtalıklar yenilenyormuşya dışarıya atılıyormuş ) o ilişkiden hamile kalma olasılığı kalırmı adet geçirip yumurtalıkların yenilense

her ay adet gününden belli bir süre sonra yeni bir yumurta gelir ve buna yumurtlama dönemi denir yumurtlama döneminde sperm yumurtayla buluştuğu anda 1 hafta süren bi dönem başlar 1 hafta sonra döllenmiş yumurta anne rahmine ulaşır ve uygun bi yer bulduktan sonra yerleşme aşaması başlar yerleşmede oluştuktan sonra gebelik başlamış demektir bu da çok kısa bir süre olmadığından dolayı adet gününden önce yapılan idrar testlerinde gebelik çıkmayabilir fakat adete 1 hafta 10 gün kala kan testlerinde çıkabilir

Çok teşekkür ederim Allah BEBEK isteyen herkese güzel saglıklı hayırlı bebekler verssin inşallaah...

X