kaçıncı ayda hamilelik mümkün oldu

kaçıncı ayda hamilelik mümkün oldu

• Ankete Katılan
    24
8.ayımda hamile kaldım hiç dert etme arkadaşım daha 3.ayındasın olur inş....

mrk etme cnm ya daha erken telaşlanmak için..insanlar yıllarca bekliyolar..bnm etrafımda hiçbi sorunu olmayan herkes 3-5 ayda hamile kalıyo ama bnde pko var bn ilk ayda hamile kaldım :)) kısmet yani..zamanı var bekle..görümcem 3 yıldır uğraşıyo hiçbisorunu olmamasına rağmen daha yeni öğrendik hamileymiş çok sevindik..yani vakti gelince oluyo mrk etme

benmde 9. ayda oldu canım sıkma canını 6 ay olunca doktora gıtmıstım doktorumda 1 yıl olmadan herhengı bı tedavı yapılmaz kafana takma 1 yıl sonunda olmassa gel demısdı

allah bağışlasn arkadaşlar sizinkileri inşallah darısı başıma hayırlısıyla. anne olmak istiyor insan artık yaaa. o duyguyu umarım ben ve isteyen herkesenasipeder allahım

hamilelik deneyimi yaşamış arkadaşlar hamile kalmadan bir ay önce falan adet döngünüzde adetin yoğunluğuyla ilgili değişimler oldu mu?

hiç olmayan değişiklikler oldu mu hamile kalmadan bir ay önce falan

3 aylık evliyken korunmayı bıraktığımız ilk ay hamile kalmıştım.(ama yumurtlama günlerine dikkat etmiştik)
27 aylık kızım var şimdi 2 bebişi istiyoruz.bu ay korunmayı bırakıcaz.inşallah çok bekletmeden gelir bebişimiz.ve tabi isteyen herkesin....
:KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek:

hamilelik geçiren arkadaşlar lütfen tecrübelerinizi paylaşın. hamilelikten öncekiay adetinizde değişiklk oldu mu

hamilelik geçiren arkadaşlar lütfen tecrübelerinizi paylaşın. hamilelikten öncekiay adetinizde değişiklk oldu mu

cnm biz evliliğimizin ilk 3 ayı korunduk. hapla fln deil geri çekilme yöntemiyle. çocuk istemeye başladıktan 2 ay sonra çok şükür hamile kaldım.. yani 3. ayımızda adet olcam derken hamile olduğmu öğrendim.. 2 ayki adetimdede değişmeler oldu.. hayatımda bel ağrısı bilmezken belim ağrımaya başladı.. 7 gün ve normal şekilde hasta olurken, 4 günde ama çok yoğun gelerek bitti ve şişkinliğim oldu.. sanırım ciddi değişimler yaşıosun adetinde.. umarım bebek müjdesidir cnm

cnm biz evliliğimizin ilk 3 ayı korunduk. hapla fln deil geri çekilme yöntemiyle. çocuk istemeye başladıktan 2 ay sonra çok şükür hamile kaldım.. yani 3. ayımızda adet olcam derken hamile olduğmu öğrendim.. 2 ayki adetimdede değişmeler oldu.. hayatımda bel ağrısı bilmezken belim ağrımaya başladı.. 7 gün ve normal şekilde hasta olurken, 4 günde ama çok yoğun gelerek bitti ve şişkinliğim oldu.. sanırım ciddi değişimler yaşıosun adetinde.. umarım bebek müjdesidir cnm

zaten bir yıl dolmadn da her hangi bi tedavi de kullandırmıyorlar
canım evet bende yedi aydır korunmuyorum doktora gittim normal dedi üzülüyorum 1 yıldır evliyim doktor sadece folik asit verdi sabah akşam içiyorum ümitle bekliyoruz:KK43:

3 aylık evliyken korunmayı bıraktığımız ilk ay hamile kalmıştım.(ama yumurtlama günlerine dikkat etmiştik)
27 aylık kızım var şimdi 2 bebişi istiyoruz.bu ay korunmayı bırakıcaz.inşallah çok bekletmeden gelir bebişimiz.ve tabi isteyen herkesin....

benim yumurtlama dönemimi hesaplamamda yardımcı olurmusunuz

gosdecik çok şanslısın:)
senin şansın evlenir evlenmez korunmadıgın için:)
bizde hemen olcak korkusuyla 1 sene bekledik bilsem önceden yapardım:)

ewt canım haklısın bnm şansım korunmamam bu konuda eşime çok teşşekkür borçluyum kendisi bütün korunma yöntemlerine karşıydı bnde güya bi sene istemiodum ama beni ikna etti şimdi de bebeğim tutunsun die her gün dua ediorumm :KK43:

ewt canım haklısın bnm şansım korunmamam bu konuda eşime çok teşşekkür borçluyum kendisi bütün korunma yöntemlerine karşıydı bnde güya bi sene istemiodum ama beni ikna etti şimdi de bebeğim tutunsun die her gün dua ediorumm :KK43:

aaslında herşeyde bi hayır var ben tam 1 senelik evliyken işe girdim.. belkiii öncesinde hamile kalsam iş düşünmezdim:) herşeyde bi hayır var şuanda olsa okdr çok sevincemki anlatamam:)

canım yardımcı olayım tabi.nette yumurtlama tarihi hesaplama yaz.bir çok sitede otomatik hesaplayıcılar var.son adetin başlama gününü ve daha önceki(gerekirse 1 önceki daha)
yazıyosun ve hesaplıyo sana yaklaşık günleri söylüyo zaten.o günlere dikkat edeceksin.
ben geçen hamileliğimde öle yapmıştım tutmuştu...

ama adet düzensizliğin falan varsa bilemem.herkeste farklı oluyomuş bu yumurtlama işi...
hesaplayamazsan son 3 adet tarihini ver ben sana hesaplayıp yazarım canım...

canım bende hiçbi değişiklik olmadı.
herzamanki gibi adetimi beklerken 1 gün geçince hamile olduğumu öğrendim.hatta adet olmak için bütün belirtiler vardı bel ve karın ağrısı ama adet olamdım :)
hamiş oldum :KK49::KK49::KK49:

canım evet bende yedi aydır korunmuyorum doktora gittim normal dedi üzülüyorum 1 yıldır evliyim doktor sadece folik asit verdi sabah akşam içiyorum ümitle bekliyoruz:KK43:

canım 2. bebişi istediğimiz için doktor banada folik asit verdi.ama 1 gün arayla iç hamile kaldıktan sonra hergün içersin dedi...
senin sabah akşam ya ilaçmı farklı acep ??
ben folbiol kullanıyorumm gün aşırı

hamilelik isteyen arkadaşlar için bu çalışmayı yapalım arkadaşlar. bakalım yoğunluk kaçıncı ayda olacak.

X