kaçıncı ayda hamilelik mümkün oldu

kaçıncı ayda hamilelik mümkün oldu

• Ankete Katılan
    24

teachercnn

elhamdülillahrabbelalemin
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2011
569
50
38
arkadaşlar ben bir yıl 3 aylık evliyim. 3 aydır bebek istiyoruz. gerçi 3 aydır korunmayı bıraktık ama sdece geçen ay yumurtlama günlerine dikkat edip günaşırı beraber olduk. önceki 2 ay zaten beklemiyordum.

şimdi merak ettiğim sizler kaçıncı aylarınızda hamile kalabildiniz?

arkadaşım hamile değilim 1 yıldır istiyorum, her hangi bi problemin varmı,, ve 1 yıla kadar olmaması normal

arkadaşım hamile değilim 1 yıldır istiyorum, her hangi bi problemin varmı,, ve 1 yıla kadar olmaması normal

yok bi sorun çok şükür. norml şartlarda merak ediyorum ne kadar sürede mümkün oldu olanların.

evet bende biliyorum bir yıllık süre normal

İlk hamileliğim 8.ayımda oldu malesefe kimyasal gebelikti. Kızıma da düşüten sonra hemen hamile kaldım. İnşallah çok bekletmez meleğiniz sizi ama stres yapmayın demesi kolay diyceksiniz gerçekten stres çok etkiliyor. Ben iki hamileliğimde de kafama takmadığım zamanlarda oldu....

Korunmayı bıraktığım ay hamile kaldım ama kimyasal gebelikti.Ekimde beş haftalıkken düştü bebeğim.Düşükten sonra bi ay ilaç kullandığım için korundum.Şubatta tekrar hamile kaldım.Şöyle söyleyeyim 3.denemede hamile kaldım Rabbim çok şükür bekletmedi.

İlk hamileliğim 8.ayımda oldu malesefe kimyasal gebelikti. Kızıma da düşüten sonra hemen hamile kaldım. İnşallah çok bekletmez meleğiniz sizi ama stres yapmayın demesi kolay diyceksiniz gerçekten stres çok etkiliyor. Ben iki hamileliğimde de kafama takmadığım zamanlarda oldu....

allah bağışlasın. inşallah hayırlısıyla.

evet insan kafaya takmamaya çalışsa da hem ilk kez düşündüğü için böyle bişeyi heyecan yapıyor hem de yeni evlisin pek bi bilgin de yok onunda korkusu oluyo. karmaşık ruh hali yani ister istemez.

Korunmayı bıraktığım ay hamile kaldım ama kimyasal gebelikti.Ekimde beş haftalıkken düştü bebeğim.Düşükten sonra bi ay ilaç kullandığım için korundum.Şubatta tekrar hamile kaldım.Şöyle söyleyeyim 3.denemede hamile kaldım Rabbim çok şükür bekletmedi.

çok şükür arkadaşım. darısı benim ve isteyen herkesin başına umarım. bu arada kimyasal gebeliknasıl olyo. nasıl anladınz kimyasal olduğunu ve düştüğünde belirtiler nelerdi

çok şükür arkadaşım. darısı benim ve isteyen herkesin başına umarım. bu arada kimyasal gebeliknasıl olyo. nasıl anladınz kimyasal olduğunu ve düştüğünde belirtiler nelerdi

İnşallah en kısa zamanda sana da nasip olur.Kimyasal gebelik yumurtayla spermin döllenmesi fakat rahme yerleşemeyip düşmesi demek.Benim adetim iki gün gecikmişti gidip kan testi yaptırmıştım.On küsürlü bi değer çıkmıştı.Doktor düşeceğini sağlıklı gebelik olmadığını ama yine de istersem iki gün sonra bi daha test yaptırmamı söyledi.İki gün sonra 15e çıkmıştı ancak.Ertes gün kanamam oldu.Adet kanaması gibi ama daha yoğun geldi.Çoğu kadın bunu yaşadığının farkına bile varmazmış ama benim gibi sabırsız olunca öğrenip bi de üzülüyo insan.Allah kimseye vermesin.Ama o kimyasal gebelik beni rahatlatmıştı.Demek bi sorun yok hamile kalabilirim diye düşünmüştüm.

benim bir arkadaşım 4 yıl sonra aşılama ile hamile kaldı bir arkadaşımda ilk denemesin de hamile oldu :nazar:
bünyeden bünyeye değişiyor demekki

15 aylık evliyim 3 aydır istiyruz olmuyyo:) bukdr zor oldugunu bilsem evlendigimde korunmazdık..aslında acelem yok yaza kdr bekleirm ama etrafım lafları sözleri bitmiyor canım sıkılıyor öle oluncada..umarımmm çok bekletmez gelir:KK43:
benim arkadaşlarımdan en çok bekleyen 9 ay bekledi.. genelde 3-6 ay arası hamile kaldılar.. sadece bi arkadşaım korunmayı bıraktıgı ay hamile kaldı.. onları düşündügümde normal hamile olmamam ama snaki hiç çocugum olmuycak gibi gelio böle olunca.. hani doktorlar keşke dese 6. ayda hamile kalcan beklerimmmm valla:)

Son düzenleme:
bu arada kızlar kimyasal gebelik diye bişeyler okudum.

geçen ay kısmende olsa belirtiler yaşadım. ve batıma 4 gün varken adet oldum.çok koyu kıvamlı oldu. ve 5 gün sürdü. normalde 1 2 gün önce veya sonra olurdu. 4 gün olmamışı hiç.

bilmiyorum acaba bende mi kimyasal gebelik geçrdim.

tecrübeli arkadaşlar deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

gerçi kimyasal gebe olduğunu farketmezmiş kadınlar çoğu zamn ama

bu arada kızlar kimyasal gebelik diye bişeyler okudum.

geçen ay kısmende olsa belirtiler yaşadım. ve batıma 4 gün varken adet oldum.çok koyu kıvamlı oldu. ve 5 gün sürdü. normalde 1 2 gün önce veya sonra olurdu. 4 gün olmamışı hiç.

bilmiyorum acaba bende mi kimyasal gebelik geçrdim.

tecrübeli arkadaşlar deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

gerçi kimyasal gebe olduğunu farketmezmiş kadınlar çoğu zamn ama

canım kimyasal gebelik geçirince adet gecikmesi yaşanıyor genelde
adet gecikmese bile adetinin önceden gelmiş olması pek mümkün değil
yani zannetmiyorum öyle birşey olduğunu

canım kimyasal gebelik geçirince adet gecikmesi yaşanıyor genelde
adet gecikmese bile adetinin önceden gelmiş olması pek mümkün değil
yani zannetmiyorum öyle birşey olduğunu

ya ne bileyim canım insan artık ya şu şöyleyse böyleyse diye düşünüp duruyo, bişeyleri okuyunca kendinden şüpheleniyo olabilir mi acaba diye

ya ne bileyim canım insan artık ya şu şöyleyse böyleyse diye düşünüp duruyo, bişeyleri okuyunca kendinden şüpheleniyo olabilir mi acaba diye

aslında biraz cahil ve gözü kapalı olsak keşke
herşeyi biliyor olmak da insanı daha çok strese sokuyor
önceden hemen hamile kalırım ve kaldığımda da doğar diye düşünüyordum
burda öğrenmediğim şey kalmadı
yok kimyasal gebelik yok mol gebelik yok kese göründü görünmedi
şimdi hamile kalınca bile huh diyemeyeceğim
çocuk doğana kadar stres aynen devam

aslında biraz cahil ve gözü kapalı olsak keşke
herşeyi biliyor olmak da insanı daha çok strese sokuyor
önceden hemen hamile kalırım ve kaldığımda da doğar diye düşünüyordum
burda öğrenmediğim şey kalmadı
yok kimyasal gebelik yok mol gebelik yok kese göründü görünmedi
şimdi hamile kalınca bile huh diyemeyeceğim
çocuk doğana kadar stres aynen devam

aynen cnmmm neden bukdr şey biliyoruz.. köyde yaşayan kadınların 5-10 tane çocugu var çokmu iyi biliyorlardı nsl hamile kalındıgını:)
ben anladımki nekdr çok araştırma yaparsa okdr çok pskolojim bozuluyor:) bu ay %80 hamile deilim ama kırmızıları görene kdr insanın içinde bir umut oluyor..önümüzdeki ay bukdr çok bakmıycammm konulara:)

X