Makyaj Ürünleri Kaçak makyaj malzemesi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

yELiiizz

Guru
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2007
634
4
kızlar bizim memlekette pazarda makyaj malzemesi satılıyo .adam dubaiden geldiğini ,çin malı olmadığını orjinal old. söyledi .aslında dışarda herşey çok ucuz parfümler tr den 10 kat ucuz . sizce bunlardan alınır mı?bu arada loreal ve lancome satıyor.kalemler 1 ytl tekli farlar 1 ytl .kokladım çok güzeldi

canım loreal ve lancome ürünlerinin bu kadar ucuz satılıyor olması şahsen beni düşündürdü çünkü piyasa fiyatları yüksek bu markaların,ya sahtesidir,ya üretim hatalıdır ya da kullanım tarihi falan geçmiştir bence alma.parfümlerde dahil olmak üzere bilmediğin,güvenmediğin markaları alma çünkü fazlasıyla kanserojen madde içeriyorlarmış.Uğur Dündar proğramında bayağı bir yer vermişti bu konulara.

evet hepsi taklit arkadasa katılıyorum,bunları sonucta cildimize gözümüze kullanıyoruz ucuza kaçayım derken sağlığımızdan olmayalım.

kızlar bizim memlekette pazarda makyaj malzemesi satılıyo .adam dubaiden geldiğini ,çin malı olmadığını orjinal old. söyledi .aslında dışarda herşey çok ucuz parfümler tr den 10 kat ucuz . sizce bunlardan alınır mı?bu arada loreal ve lancome satıyor.kalemler 1 ytl tekli farlar 1 ytl .kokladım çok güzeldi

yurtdışında herşey 10 kat ucuz falan değil. lancomeun kalemleri farları 1 ytl ve orjinal diye yiyorlarsa insanı gerçekten komik. ebayde bile lancomeun tekli farı en aşşağı 10 dolardır. yurtdışı fiyatlarını bildiğim clinique var mesala, türkiyedeki fiyatlarıyla hemen hemen aynıdır fiyatları, mac de öyle sayılır. diğer markalar olsa olsa yarı fiyatınadır, bilemedin 3de 1 e ki bu bile zor. 10 kat ucuz olayı tamamen geyik. inanmayın böyle şeylere. 1 farı 1 ytlye satıp, kar da edebiliyorlarsa ki kar etmeseler satmazlar, düşünün o farın içinde neler vardır, nasıl 1 boya kullanılıyordur, ne kadar kanserojendir. uzak durun böyle şeylerden, gidip ucuz ama orjinal 1 marka kullanın daha iyi, daha sağlıklı. :1closedeyes:

orjinal değil burdada var. orjinalmi diye sorunca adam sorumun cevabı dışında herşeyi anlattı üretimine kadar 1 saat konuştuk nerdeyse ama orjınal olup olmadığını söylemedi. işte kaçak getiriyomuşta, ötv vergisi olmuyomuşta ondan ucuzmuşta bilmemneymişte. en sonunda msnimi istedi adam ordan gösteririm daha fazla çeşit var dedi:)))) dedim neyse ufak ufak sıvışayım burdan, utanmaz adam.

arkadaşım bu tür ürünler gerçekten piyasade var ve orjinaller ben hem kullanıyorum hem satıyorum,kalem ruj gibi ufak ürünleri satmasam da var ama cin işi abarttığı için dikkatli olmanda fayda var.benim sattığım chanel eyeliner rimel setin üzerinde ki marka taşlı yazıyo mesela ne yaparsan yap o taşlar çıkmıo....

1 tl olsa ve orijinal olsa bunca insan neden gidip tekin acar gibi yerlere milyonlar bayılsın ki
herkes gider pazardan alırdı
:eek:lmaz:

Son düzenleme:
gerçekten orjinal olabilirler ama olmayabilirler de risk almaya gerek var mı yok. bayanssulusmile

yok canım yok... her sosyete pazarında var onlardan... tezgahın başı müşteri kaynıyor ama kanmamak lazım... 10 tane sahte ürün alana kadar 1 tane gerçek olsun, temiz olsun...

Ben kullanıyorum orjinalden farkı yok..........................

Bende dün bi satıcıyla nette görüştüm. Lancome makyaj setini 27 tl dedi. 70li far, ruj fondoten ve allıkla beraber 88 parça.. Sizce nasıldır? yarın haber vericem alıp almama konusunda.. Fikirlere ihtiyacım var..

Orjinal olanı da var olmayanı da var, ama 1 tlye olanlar orjinal değildir emin ol:)

kesinlikkkle ama kesinlikkle orjinal değiller ben çok önceden göz farını almıştım ne zaman sürsem gözlerim sulanırdı ki gözüm hiçte hassas değildir daha sonra aynı farın orjinalini aldım ikisini karşılaştırdığım zaman okadar belliydi ki sahte olduğu :KK19: şunuda söyleyeyim orjinali gözlerimi kesinlikle sulandırmadı :KK66:

X