kaç haftalıkdır?

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
kızlar dğerim 604 alahıma şükürler olun sonunda hamileyim asıl merak ettiğim kaç haftalıkdır?ve bundan sonra ne yapmalıyım?bu süreçten geçen herkesden yardım bekliyorum:)

• Konu Sahibi EU2
son adet tarıhınden hesaplanıyor canım.allah tamamına erdırsın

• Konu Sahibi EU2
amin cnm saol daha önce hcg ye görede hesaplanıyor diye biliyordum

• Konu Sahibi EU2
bence 2-3 haftalık.tebrık ederım canım...

• Konu Sahibi EU2
internette ki bütün gebelik sayfalarinda tahmini hesaplayicilar var simdi burdan link vermek yasak ama cok kolay bulabilirsin
son adet tarihini yaziyosun nekadarlik oldugunu ögreniyosun
galiba cok acemisin bu konuda ,yazdiklarindan sanki cok hazirliksiz hamile kalmissin gibi hissettim

• Konu Sahibi EU2

cnm 2 yıldır hazırlık yapıyorum bu yolda çok uğraş verdim onunla ne alakası var hesaplayıcılara baktım ama hcg değerine göre olan bir hesaplayıcı var onu araştırmaya çaışıyordum onu sormak istemiştim yani!

• Konu Sahibi EU2
canım herkeste farklı oranda yükseliyor bhcg, dr.lar son adet tarihini baz alıyorlar güzelim.
Hayırlı olsun tebrik ederim,adetin geçtikten 2 hafta sonra falan dr.a git bence ultrasonla bir baksın kese var mı,hem kapl atışlarınıda duyabilirsin belki

• Konu Sahibi EU2

saol beyazcım doktordan haber bekliyorum bende çok saol

604 düzeyi, üç aşağı beş yukarı döllenmeden sonraki 19-20-21. günlere denk geliyor, ovülasyonun da tam 14. günde olduğunu varsayarsanız 20+14= 34 günden 4-5 haftalık gibi diyebilirsiniz.

604 düzeyi, üç aşağı beş yukarı döllenmeden sonraki 19-20-21. günlere denk geliyor, ovülasyonun da tam 14. günde olduğunu varsayarsanız 20+14= 34 günden 4-5 haftalık gibi diyebilirsiniz.

caım ne kadar yrıntılı yazmışsın çok saol
en son adet tarihim 20 mart ilişki tarihlerim belli 29 martla 5 nisan arası gün aşırı ilişkiye girdik çünkü sonra mantar ve kokulu iltihabım oldu ilişkiye giremedik bu durmda 5 haftalık diyebiliriz o zaman dimi?

doktora gıttınmı canımsen benım bıldıgım 5 haftalık hamıle bayanın degerı 1200-1500 cıvarında olması gerekır.hemen bır doktora gıtmenı tavsıye ederım..

5'e yakındır herhalde ama tam günü bilmek mümkün olmuyor tabii, hesabınızı sadece ilişkiye girdiğiniz günlerle de sınırlandırmayın, çünkü spermler de içeride 5 güne kadar yaşayabiliyorlar. Yani sizin problem yaşadığınız günlerde ilişkiniz olmamasına rağmen döllenme olmuş olabilir içeride, eğer yumurtlama o ara gerçekleştiyse.

doktora gıttınmı canımsen benım bıldıgım 5 haftalık hamıle bayanın degerı 1200-1500 cıvarında olması gerekır.hemen bır doktora gıtmenı tavsıye ederım..

canım bu akşam gidicektim fkat doktordan haber bekliyorum gelsin derse gidicem yoksa yarın kan tahlilini tekrarlıycam öyle gidicem

haklısın cnm çok saol

son adet tarihin üzerinden hesaplanıyor eğer adetin geciktiyse 5 haftalık hamilesindir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…