kaç ay yatabilir bu beşikte?

odası hazırmı hazırlıcakmısın?
önümüzdeki ay bende ayırırım heralde..

zaten cok kucuk bır odamız var. hazırlıyorum yavas yavas.1 hafta 10 gune bıter. calısınca pek vakıt bulamıyorum ama yakın zamanda ayırmam gerek artık.
Bence bu saatten sonra park yatak alma dırekt karyola al.
70*140 falan al yerın varsa en az. 4 yasına kadar falan yatar.

bizim odamızda çok küçük sadece büyük karyolası var şu büyüyenlerden şimdi dolap tül perde ve halı almam lazım tabi bunların hepsi para demek..
o yüzden 2 ayı bulur odayı hazırlamam..
dolap ve tül perde konusunda tam olarak bi fikrim yok nasıl bişey alayım diye araştırıyoum işte..

bizim odamızda çok küçük sadece büyük karyolası var şu büyüyenlerden şimdi dolap tül perde ve halı almam lazım tabi bunların hepsi para demek..
o yüzden 2 ayı bulur odayı hazırlamam..
dolap ve tül perde konusunda tam olarak bi fikrim yok nasıl bişey alayım diye araştırıyoum işte..

ben odaya 70*140 karyola koyabılıyorum. Buyuyen karyola bıle odayı cok kucultuyor. Valla bende ısterdım cok guzel bır oda hazırlayayım ama bebegım kaza bebegı oldugu ıcın hazırlıksız oldugum maddı olarak sıkıntılı oldugum bır donemde geldı. Ama Allah rızkını verıyor ıste.
Ben hazırlayayım eklerım kucuk odamızın fotosunu.
Bız nasıl buyuduysek onlarda oyle buyuyecekler ıste.

canım valla hiç bilmiyorum bu yatak görümcemin çocuğunun yatağıydı ve özel yapım bi arkadaşlarına yaptırmışlar aynısından dolapta vardı ama vermediler tabi onu meşe ağacından yapılmış gayet sağlam ve büyebiliyo ben pek istemedim ilk başta kızıma pembiş oda hazırlamak istiyodum ama eşim ısrar edince kabul attim rengini pembe yapmayı düşünmüştüm :)
o yüzden ölçüsünü bilmiyorum.

canım valla hiç bilmiyorum bu yatak görümcemin çocuğunun yatağıydı ve özel yapım bi arkadaşlarına yaptırmışlar aynısından dolapta vardı ama vermediler tabi onu meşe ağacından yapılmış gayet sağlam ve büyebiliyo ben pek istemedim ilk başta kızıma pembiş oda hazırlamak istiyodum ama eşim ısrar edince kabul attim rengini pembe yapmayı düşünmüştüm :)
o yüzden ölçüsünü bilmiyorum.

bence pembe olmaması daha ıyı olmus. agactan yapıldıgı bellı. bence cok guzel. keske dolabı da olsaymıs. ıyı gunlerde yatsın bebısın ıcınde

bence pembe olmaması daha ıyı olmus. agactan yapıldıgı bellı. bence cok guzel. keske dolabı da olsaymıs. ıyı gunlerde yatsın bebısın ıcınde

sağol canım dolap büyük olduğu için kullanıyolar hala.. ondan vermediler.. bende pembe beyaz dolap yaptırıcam yada alıcam yatak korumasına gerek varmı?

X