Kabul olunan dualar..

boga_hatunu

Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz..
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2015
935
1.109
Bi dilegim var.. Sizler hangi dualari okuduktan sonra dilekleriniz kabul oldu merak ediyorum..

Bi dilegim var.. Sizler hangi dualari okuduktan sonra dilekleriniz kabul oldu merak ediyorum..
Bebek sahibi olmak için yıllarca burdaki dua topiklerini takip ettim yada aynı dertten muzdarip olan arkadaslarımın tüm dua terkiplerini yaptım dileginize uygun esma ve duaları araştırın derim.hamile kalmadan önce en son 4444 tefriciye okumustum.Sımdiden Allah kabul etsin gönlüne göre olsun inşallah

Amin canm benim.. Etkili oldu sanirim 4444 tefriciye.

Şu dua daha etkili şu daha etkisiz diyemem inanarak gönülden yaptıktan sonra her dua kabul olur her tün yasin okumaya çalışıyorum gecen cumartesi başladım fetih süresi 7 günde 41 tane okuyorsun cuma günü selaya kadar bitiriyorsun çok şükür bitirdim bu gün ismi azam okuyorum Rabbim gönünüzden geçen dileginizi kabul etsin inşallah cuma gününün suyu hürmetine

Amin canm her gun 41 okuyosun dimi 1 hafta boyunca.

Amin canm her gun 41 okuyosun dimi 1 hafta boyunca.

Yok canım bir haftada 41 taneye tamamlıyorsun şu şekilde cumartesi 2 rekat namaz kıl Allah rızası için sonra dileğini söyle bir tane fetih oku -pazar günü 3 tane pazartesi 5 adet salı 7 adet çarşamba 7 adet perşembe 7 adet ve cuma günü selaya kadar 11 tane okuyorsun sela okunmadan bitir sonra duanı yapıp bitiriyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…