Selülit Kabak Lifi Kullananların Paylaşım Alanı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Ben de daha önce yosun sabunuyla kullanmıştım. Biraz etkisi olmuştu. 1 hafta önce yeniden aldım kabak lifi + sabun kullnıyorum bakalım inşallah kurtuluruz :)

ayrıca bu yosun sabunu ıle kese yapanlar ;
once sabunlanıp sonra mı kese yapıyorlar acaba ?

Ben aktara gittiğimde yosun sabunuyla beraber uygulayın demişti.
Ben önce 1-2 dk aşağıdan yukarı sadece keseliyorum. Sonra da yosun sabunuyla aynı işlemi yapıyorum

bende bugün aldım yosun sabununu daha denemedim umarım faydası olur sanırım bol su içip biraz da spor yaparsak(mesela yürüyüş) o zaman harika olur:KK34::KK34::KK34:

bende bugün aldım yosun sabununu daha denemedim umarım faydası olur sanırım bol su içip biraz da spor yaparsak(mesela yürüyüş) o zaman harika olur :KK34::KK34::KK34:

Merhaba arkadaşlar ben de tesadüfen burada okudum yorumları ve hemen gidip kese ve yosun sabununu aldım üstüne bir de nivea selülit kremi aldım ben. Yaklaşık bir aydır çok düzenli olmasa da kullanıyorum. marrygush senin dediğin gibi bol su içiyorum ve yüyüyüşü de ekleyince gerçekten harika oldu, umarım sen de faydasını görürsün :KK16:

ben de birkaç aydır yosun sabunuyla kabak lifi kullanıyorum normal lif gibi sabunluyorum kabak lifini.Önceden selülit vardı hafif şimdi hiç yok :KK66:

Merhaba arkadaşlar ben de tesadüfen burada okudum yorumları ve hemen gidip kese ve yosun sabununu aldım üstüne bir de nivea selülit kremi aldım ben. Yaklaşık bir aydır çok düzenli olmasa da kullanıyorum. marrygush senin dediğin gibi bol su içiyorum ve yüyüyüşü de ekleyince gerçekten harika oldu, umarım sen de faydasını görürsün :KK16:

evet canım inşallah 2 kez kullandım daha faydasını görmeye başlarız inşallah bir an önce:KK16::KK16::KK16:

ben de bu konuyu okuduktan sonra üye olmaya karar verdim. selülitler gerçekten can sıkıcı. denemediğim krem, bitkisel ıvır zıvır kalmadı. en son yosun yağını okuyunca bir ümit alayım dedim. ama bulamadım, sonra yosun sabunu ve kabak lifi aldım doa kozmetik diye bir siteden. oradaki görevliye yosun yağı olup olmadığını sordum, görevli bana yosunun selülit noktasında uydurulmuş bir efsane olduğunu söyledi. yosun yağı dünya da biodizel yapımında kullanılıyormuş. selülitler içinde bolca spor yapın ve su için, duşta masaj yapın dedi. masajı tarif etti üstelik. bu masajı yosun sabunuyla yapabileceğimi ama çok da umut bağlamamam gerektiğini söyledi. kabak lifine gelince, biraz etkisini gösterdi. ama bence masajın etkisi var. kızlar sakın ha öyle sert hareketlerle derinizi tahriş etmeyin sonra yara olabilir. bence biz bu selülitlerle uğraştığımız için biraz iyileşme olursa hemen ürüne yoruyoruz. ama selülite çözüm olan bir ürün olduğunu düşünmüyorum...

selam kızlar bende kullnıyorum kabak lifini ama sabun olarak hem yosun sabunu hemde hindistan cevizi sabunu kullnıyorum hindistan cevizi sabunu sıkılaşmaya da yardımcı oluyormuş her akşm yatmadan keseliyorum sonra bitkisel yağ karışımı yptım onu sürüyorum streçle sarıp yatıyorum sabh kalkıp tekrar keseliyorum 1 haftadır yapıyrum selülitlerde pek azalma görmedim ama sıkılaşma kesnlikle var

Ben de yeni başladım kullanmaya, bence masaj etkili olur diye düşünüyorum. Hem kan dolaşımı hızlanır,hem de bölgesel yağlara masaj olur diye düşünmekteyim. Üstüne de selülit kremi missss gibi olur umarım:))

kızlar merhaba...

size kendi yönetemimi anlatayaım.ben saf kakao yağı aldım.hergün akşam kabak lifi ile önce salülit sabunu ile masaj yapaıyorum.ardından kakao yağı ile masaj yaapıyorum.10 dakika falan.sonra soğuk suda 2-3 dakika karın ve bacak bölgemi tutuorum.tabi yeni doğum yaptığım için kilo ve selülit facia bende:KK43: ama yavaş yavaş gidicek.daha önce bu yöntemle ben selülitlerimi tamamen yok edip bacaklarımda acayip incelmişti.tavsiye ederim sizede ama biraz zaman alıyor:KK43:( gitmeleri..

evet canım inşallah 2 kez kullandım daha faydasını görmeye başlarız inşallah bir an önce:KK16::KK16::KK16:

marrygush merhaba canım :KK3:
ne durumdasın, merak ettim... Ben düzenli kullanıma ara verdikten sonra sanki tekrar oluşmaya başladı selülitler ama bugün tekrar başladım
bol bol su içmeye ve yürüyüşe de başlayacağım ki bence tek başına etki ettiğinden daha etkili olacaktır böylece.. Sen de durumunu yazarsan sevinirim :KK34:

kızlar ben hataylıyım. hatayda kabak lifi banyolarda çok sık kullanılır. hatta sadece onunla liflenenler bile vardır benim halam gibi. görünüşü sert gibidir ama mükemmel bir peeling etkisi vardır. ben eskiden bacaklarımda batıklar varken sık sık kullanırdım.tavsiye ederim:)))

selam kızlar bende kullnıyorum kabak lifini ama sabun olarak hem yosun sabunu hemde hindistan cevizi sabunu kullnıyorum hindistan cevizi sabunu sıkılaşmaya da yardımcı oluyormuş her akşm yatmadan keseliyorum sonra bitkisel yağ karışımı yptım onu sürüyorum streçle sarıp yatıyorum sabh kalkıp tekrar keseliyorum 1 haftadır yapıyrum selülitlerde pek azalma görmedim ama sıkılaşma kesnlikle var

bitkisel karışımında neler var acaba???

bende selülit için yosun sabunu,kabak lifiyle ovuruyorum banyoda . sonra peeling yapıyorum bacaklarımı . gün aşırı yapıyorum bunu . çıkınca selülit kremimi sürüyorum niveanın . . portakal yağıyla ovuyorum sonra . birde masaj aletim var . oda kan dolaşımını sağlyor . epey epey düzeldi selülitlerim zaten aşırı yoktu aama vardı yaşım genç olmasına rağmen ... vucudum mesela artık 20 yaşından daha iyi görüküyor . demek ki bakım şartmış . tabi sporda yapıyorum . bol su içiyorum . genelde selülit oluşmasını engellemek için sık kilo alıp vermemek gerekir . bol su için sebze-meyve tüketin . kahveyi kolayı azaltın . sağlıklı beslenin . 40 yaşına bile gelseniz selülit olmaz . annem 60 yaşında kadının bacağı genç kız bacağı gibi maşallahsı var yani ...asla kola içmez çikolata falan yemez ama sağlıklı beslenir sporunuda yapar .

arkadaşlar kabak lifini nerde bulabiliriz Watson gratis gibi yerlerde olur mu acil cevaba ihtiyacım varrr..

Kabak lifli zetinyağlı sabun aldım
Kullanımı çok pratik geldi sabun yumuşadıkça kabak lifi içinden çıkmaya başlıyor
Bacaklarıma popoma kollarıma uyguluyorum
Daha yeni başladım sabunların çeşitleri var renk renk çok hoş da kokuları var
Bakalım

X