Göz Makyajı KAAŞ

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

alyanak258

Böyle mi olmalı solmalı sevgililer?
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2015
1.082
1.465
yanlış yere açıyor olabılırım ama orda hep aynı seylerdı ya kaşlarım çok kalındı ben cok incelttım sımdı uzadı bıraz ama yınede nasıl hızlı cıkar ne sursem cıkmayan yerler varne kullanabılırım

sarımsak yağı bi de badem yağı sürmen lazım ama kaşlarının üstüne değil cnm köklerin üstüne

sarımsagı ince dilimler halinde kaşlarına yapıştır hep orda kalsın yatarken..

Saçma gelecek ama bepahtenle madecasol kremi akşamları karıştırıp yüzüme sürüyordum- sivilce izleri için.
Kaşlarım inanılmaz kalınlaştı sonra internetten araştırdım meğer kıl köklerini uyarıyormuş.
Bende yüzde yüz fayda etti.

ayy sarimsak demeyin bana :KK53:

saçlarima bakim icin yapmistim. artik neyin kafasiyla yaptiysam...bir gece sarimsaklarla kafamda yattim :KK53: 7 ay inanin o koku gitmedi.cok garip bir kokuydu bak aklima geldi o koku iykk

Badem yagi sür sadece.

Saçma gelecek ama bepahtenle madecasol kremi akşamları karıştırıp yüzüme sürüyordum- sivilce izleri için.
Kaşlarım inanılmaz kalınlaştı sonra internetten araştırdım meğer kıl köklerini uyarıyormuş.

evet o kremin òyle bir etkisi var. hatta yüze fazla surmeyin derler. kılları coşturuyormuş :KK53:

yüzünüzde tüylenme yapmadı mı peki?

ayy sarimsak demeyin bana :KK53:

saçlarima bakim icin yapmistim. artik neyin kafasiyla yaptiysam...bir gece sarimsaklarla kafamda yattim :KK53: 7 ay inanin o koku gitmedi.cok garip bir kokuydu bak aklima geldi o koku iykk

Badem yagi sür sadece.
hele banyoda buharla birleşen sarımsak kokusundan daha kötü bir şey olamaz. bende şampunımla karıştırıp saçımı yıkamıştım öğğğhhhhh

bazı kremler tuylenme yapıyor dogrudur

X