kaanımın dişi çıktı teyzeleri ::)))

amanın bi dahamı insanları toplucaz ::KK43:(( amann yokk kimseyii çekemem artık benn bee sıkıldıımm valla bee :) kendim yapsam bulgur pilavı olmamı aceppp :)

Ay çok güzel çok duygulandım canım yaa ne kadar çabuk büyümeye başladılar .Bir bakmışız emekleme haberleri yayılacak .Sağlıkla acısız ağrısız ateşsiz çıksın diğer tüm dişleri

ay çok sevindim canım gözün aydın darısı başımıza inş....ilk dişimiz hayırlı olsun hadi bakalım ikincimiz kim olucak...ay çok güzel yaa her anlarını paylaşıyoruz burda daha dün doğdular ne çabukta büyüdüler...Allahım hepsine sağlık versin inş....:enbuyukkk:

Hayirli olsun bebisinin disleri, benim oglusunda disleri fena kasiniyo insallah yakin zamanda hayirlisiyla cikar.

hayırlı olsun canım miniğinin dişi:)bakalım sıradaki kim?inşallah hepsi kolay ağrısız acısız atlatır bebişlerimiz.

dişi ilk gören bebeğe hediye alır cnm
diş buğdayıda yannıs hatırlamıosam bugday kaynatalır ve bole toplantı gıbı bısı yapılıo oraya gelenlerde hedıyeler getırır he yonden karlı ıs ınsallah bnm kız annmlerde cıkarır burda cıkarırsa don bılem alan olmaz
bu arada salya olayı bızde bayadır var bnm kız salatalıgı kemırdı dun resmn damakları ınanılmaz sert acaba dıs yakınmı yaa bndeee istiyom dişşşşş

hayatım biz alırız don mon hersey...teyzesi yesin onu

aaaaa bu ne hızz kaaannn maşallah maşalllahhh:1shok::1shok:

gidiyim de bizimkine bi kızıyımmm,

bak elin oğlu dişini çıkarmış sen oyalan bakiim zillii diiiyyiimmm:roflol::roflol:

maaşallah hayırlı olsun dişiniz

darısı bize artık heralde yakındır çünkü ne bulsa kemiriyo bizim kız
elini benim elimi hiç bişey bulamasa üstündeki badiyi kemiriyo
dişlik aldım artık içinde su olanlardan pek hoşuna gidiyo
salya desen had safhada zaten

senin sanırım çok sıkıntılı olmamış diş çıkartma süreci
inşallah bizimde kolay geçer

evet kızlar çok güzel bir duygu.hiç bu kadar sevineceğimi düşünmemiştim.bii sarıldımm oğluma çığlık atarak benim oğlum büyüdü diee çocukta şaşırdı yanee ::)) ilk eşime söledim ve ikinci size :) aslında herkese sölemek istiyorum ama hediyeleri toparlamak için susuyorum ::)) muhahahaa çok kötüyüm dimii......sizlerinde anladığım kadarıyla yakın dişleriniz çünkü hemen hemen kaanın yaptıklarını sizin bebeişlerde yapıyor.bide kaan çok sinirleniyordu kızlar diş kaşıyıcısına özellikle :))

Canım gözün aydın inş. bizler de kolay ağrısız çıkarırız yakında benim oğlumun da çıkıcak gibime gelio ağzının suyuna yetişemiyorum bide tişörtü de dahil ne bulsa ağzında bakalım hayırlısı

gözünüz aydın canım..
valla bizim kızında yakındır drumuz damağı iyice sertleşmiş kısa sürede çıkıcak dedi ayy ne tatlı olur kimbilir

kızlarrrr nasıl resim çekeceğimi bilmiyorumkiii????ağzını açınca dilini çıkarıyor.yani çok zorrr yakalamam.ama deneyim yinede

ayy maşşallah miniğine, darısı başımıza yaa, bizde sıkıntısız falan atlaksak bari. benim oğlumunda sürekli elleri ağzında ama belirtiler başladı heralde.

kızlar bi tane foto çekebildim.daha doğrusu çok çektim ama ancak bi tanesinde hafif belli oluyor.akşama yüklerim...

kızlar oğlum 4,5 aylık ama ilk dişimizi çıkardık ::))) çok tatlı oldu oğluşum.yaklaşık 2 aydır kıvarnıyorduk zaten dişlerimiizn kaşınmasından.bugün bi baktım beyazlık patlamış.tırtıklı tırtıklı dişi geldi elime ::))) çok sevindim tabi ::)) darısı sizlerin başına...

bizden başka diş çıkaran varmı acaba aranızda????

ah canımmmm hayırlı olsun inşallah.. kocaman çocuk olsun.. sünnetini, evlenmesini, çoluk çocuğa karıştığını göstersin Allah inşallah...
darısı başımıza teyzeleri :)

gozun adın olsun,,Allah yolunu hep boyle zorluk cekmeden acsın bebeşinin ve hepimizin bebegini..... beniml
inin de yakındır agzına ne bulsa sokuyor salya o biçim hergun damagını kontrol edıyorum bakalım ne zaman gelıcek ilk dişi...

hayırlı olsun inşaallah.bizimkide ne bulsa ağzına sokuyor,salyasıda akıyor ama dr.belli olmaz dedi.ablası ne zaman çıkardı diye sordu % 70 aynı olur dedi.ablası sanırım 8 aylıktı yani daha çok var bu hesaba göre.salyalarının akması dişten değil,tükrük bezlerinin çalişmaya başlamasından diye biliyorum.

X