Kaan bebek için dualarınızı bekliyoruz

Allahım onu size bağışlasın... buraya üye olmayıp size cok dua eden insan var benim tarafımdan emin olun. Tez zamanda sağlığına kavuşur insaallah. Dualarım devam edecek allah'ın izniyle.

Kardeşimin adaşı, kardeşim de kalbinden rahatsızlandı geçen hafta, bugün taburcu oldu Allah'a çok şükür.. onun için İsmi Azam duası okudum ben, kaan bebek için de 111 kez okudum şimdi.. inşaAllah en kısa sürede iyileşir, Allah herkesin yavrusunu korusun ailelerine bağışlasın..

111 tane İsmi Azam, yani "Allâhu hu Melikun Semîun qâdirun Kerîm Halîmun Latîfun Alîmun Muînun Sâdiq." okudum, her okumadan sonra dua ettim, yani 111 kez.. bu şekilde yapılıyor arkadaşlar siz de okuyabilirsiniz..

Allah'ım acil şifalar versin tüm hastalara..

OKUNAN YASİN SAYISI: 6

70.000 YA ŞAFİ ESMASI OKUNAN SAYI: 31.740

OKUNAN
AYETEL KÜRSİ SAYISI: 595

OKUNAN İNŞİRAH SAYISI: 214

OKUNAN SALAT-I MECULE SAYISI: 269

OKUNAN HUCURAT SURESİ SAYISI: 14

OKUNAN YA LATİF SAYISI:
2.100

OKUNAN FATİHA SAYISI: 144

OKUNAN İHLAS SAYISI: 184

OKUNAN İSMİ AZAM DUA SAYISI: 111

Yeni gördüm lütfen kusura bakmayın 2000 ya şafi alıyorum okundu sayın daha fazla olursa yazarım Rabbim sıze bağışlasın yavruyu

OKUNAN YASİN SAYISI: 6

70.000 YA ŞAFİ ESMASI OKUNAN SAYI: 36.200

OKUNAN
AYETEL KÜRSİ SAYISI: 609

OKUNAN İNŞİRAH SAYISI: 221

OKUNAN SALAT-I MECULE SAYISI: 269

OKUNAN HUCURAT SURESİ SAYISI: 14

OKUNAN YA LATİF SAYISI:
2.100

OKUNAN FATİHA SAYISI: 158

OKUNAN İHLAS SAYISI: 184

OKUNAN İSMİ AZAM DUA SAYISI: 131

Çok şükür bebeğimizin kalp ile ilgili problemi atlatıldı. İnşaAllah ciğerleri ile ilgili problemi de düzelecek. En azından 70.000 Ya Şafii'yi tamamlayalım arkadaşlar. Passionete arkadaşımız bebeğini sağ salim evine kalıcı şifasını bulmuş haliyle götürsün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…