Kaan bebek için dualarınızı bekliyoruz

Kızlar Kaan bebek biraz zorlanıyor dualarımızı eksik etmeyelim inşallah

Okuduğumdan beri bu msji ağlıyorum...

Allahim nasıl bir an... Hayalimde oluştular.

Ve o an anladım ki ben sevgili Pınarın gönlünden dualar ediyormusum.... ...bir annenin evladina sağlıcakla kavuşması için edilen dualar...

Fakat bu msj beni bitirdi... ...şimdi sevgili Kaan yavrumuzun gönlünden dualar ediyorum... "Allahım yalvaririm annesinin yüzüne, dokunuşuna hasret minik yavrucuğu, annesinin sıcacık kucağında saglikla, mutlulukla, gülücükler atacağı güzel günlere kavuştur".

100 yaŞafi
10 Fatiha

Kaan dualarımız seninle Rabbim anneciģine de güç versin.
Sağlıkla evinize döndüğünüzün haberlerini okuruz inşallah burda.
Aklımda olduğu her an sayısız ya şafi çekiyorum ve İnşirah okuyorum Kaan için.

Evet çok doğru diyorsun.ben de hiç o yönden düşünmemiştim.rabbim Kaan bebeği annesinin sütüne kokusuna kucağına sağsalim kavuştursun inşallah

Ben de hep dua ediyorum ismen.
Fatiha'nin bir tılsımi da sifaymis. Fatiha okuyorum onun için. Allah ım tez vakitte şifa versin inşaallah yavruya.

Hergun ediyorum
ama buraya giripte gun gun sunu okudum diye yazmiyorum okuduklarimdan orada olanlarda var olmayanlarda Allah ana babasina bagislasin tez vakitte sevincli haberlerini alalim insallah annesine gonul ferahligi rahatligi versin

200 tevhid
600 safi
Rabbim onlari birbirine bagislasin insallah yuvalarina saglikla donerler birlikte.
Kartal bebek sifa buldu. Kaan da bulur tez zamanda insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…