Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

ya cedo aşkımsın canımsın birtanemsin dha yeni öğrendim canım o kelebekler rep puanıymış birini sen birini okyanus elif birini rober burcu wermiş adım shakira_fann ama senin için avatarımı orlandoyapıyorum burcu we elif kusura bakmayın barış we rober fotoları elde mevcut değil sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeya.s.

bu resımlerım sedef ıcın enıstesını aglarak yada cıddı gormek ıstemıyomusss

Shot at 2007-08-01
aşşahım sen johnny yı benım ıcın mı yaratın yaaaaaaaaaaaa asık olıyım dıe harheldee

missparrow'cum walla darılma ama allah johny deep'i sen aşık olasın vannesssa paradise'e evlensin diye yaratmış. tatlım üzgünüm artık johny deep'in oğluyla ewlencennnnnsenağlamasenağlamasenağlama:1hug:

missparrow'cum walla darılma ama allah johny deep'i sen aşık olasın vannesssa paradise'e evlensin diye yaratmış. tatlım üzgünüm artık johny deep'in oğluyla ewlencennnnnsenağlamasenağlamasenağlama:1hug:

delirdinmi kız
jack depp zeynepinde oğlu sayılır hatta onlar evlendilerde basından saklıyorlar çaktırma
bende betülün üzerine kuma getirildim orlandoya türk adetlerini anlatıyordum tamam o zaman seni kuma getireceğim dedi
:sm_cool:
şakkıdı aramızada klava:

arkadaşlar dün kanaltürkde saat 23:00 da johnny depp in filmi vardı
adı : platoon = müfreze
resim :

Not: Film çok küfürlüydü

canım aşkım arkadaşım. beni de bi zahmet 3. kuma olarak aldır o zaman demekki bu adam ewlilik manyağısırnaşık şeysırnaşık şeynaniknanik:sm_cool:

cedo kızzzz ayrıca ben senin için gittim en sewdiğim sanatçıyı bırakıp orlando bloom'un fotosunu koydum bi teşşekkür etmedin caduu cedooo:mymeka::dance:

bana bak shakıra fanı valla ben ne cedoyum nede mıss ben orlı betusum sen kıme evlılık delısı dıosun hem kım senı kımın ustune kuma getırcek valla cok kotu olur senın ıcın hem orlı sedefle bana zor yetıyo
hem bende BU KULUBUN EN ONEMLI UYESIYIM SONRADAN GELME SENSIN O YUZDEN HADDINI BIL CICIM SEN ORLIYE YAN GOZU BIRAK DIK GOZLE BILEM BAKAMAZSIN TMM MI O RESMINIDE DEGISTIR SENIN ICIN TEHLIKE ARZ EDIYOOklava:klava:klava:klava::enbuyukkk:klava: klava:

::Roflol:
kavga etmeyin kızlar
handecim üzgünüm sadece ikimize yetiyo benneyaptımki

ben öle demek istemedim bu kadar tutkunu olduğunuzu sölesiydiniz bişi yazmazdım bende zaten boşoboşuna yazıyorum ilk gelen paylaşım için elli mesaj gerekiyomuş doldurmaya çalışıyorum özür dilerim a.s.

rica ederiz önemli olan hatanı anlamandı canım şakkıdı

ıste ssna cok gusel bı paylasım gecmısını doldurman ıcın fırsat ama ben sakınlesmıs deılımmmmmmmmmmmm
hatta cok sınırlıyımm

ıste ssna cok gusel bı paylasım gecmısını doldurman ıcın fırsat ama ben sakınlesmıs deılımmmmmmmmmmmm
hatta cok sınırlıyımm

canım sakin ol geçti kaçtı kız fisfisfis
HEM BEN SENİ HERŞEYDEN ÇOK SEVİYORUM :asigim:
SEN VE ORLİ BİR TANESİNİZZZ Şeniz Şeniz

en evdiğim arkadaşlarım kulübümede gelirmiş amanda aman
ama birde kafga etmeseniz tam süper olacak sengözlerimebaksanab

kusura bakmayın kızlar ayrıca benim orlandoyla bir alakam yok sadece cedo mutlu olsun resmi koyduğum için diye koydum tekrarr özür dilerim ayrıca ben siteye daha 2 gündür katılıyorum bundan sorada pek fazla geliceğimi sanmıyorum ama sinirin yatışırsa belki betuşfisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…