Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

efet yeni icraatlarla geliyorumm
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

doğru yoldayızz johnnyin bütün resimlerini ele geçirdiktatlicadiarzu

kankim üzülme boşver yerim ben seni yeni icraatlerını sewsinler bende yeni frotolar çaldım
Link Silinmiştir.

acıların çocuğu masum surat johnny

yeni bir resim dahaa

johnny depp in en sewdiği ses çocuklarının nefes alış verişiymişşş:senağlama çok romantikkkk :1hug: (baba şefkati senağlama):asigim:
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Johnny le ben tencereyle kapak, dondurmayla küllah, balıkla rakı, çiçekle böcek, balla kaymak gibiyiz kızlar :1rolleyes: Yıllar süren mutlu bir beraberliğimiz var...O yüzden bu fan clubta olmazsam çok ayıp olur :Roflol:

cedooo johnnyi elinden aldı beyhanbanu abalmız

artık orlando kimler alar bilemem.. tatlicadiarzu

Johnny le ben tencereyle kapak, dondurmayla küllah, balıkla rakı, çiçekle böcek, balla kaymak gibiyiz kızlar :1rolleyes: Yıllar süren mutlu bir beraberliğimiz var...O yüzden bu fan clubta olmazsam çok ayıp olur :Roflol:

banane yaaaa johnny benim ilk göz ağrım onu kimse elimden olamaz ilk artist aşkım o benim beyhanbanuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:mymeka: :mymeka: :mymeka: :mymeka: :mymeka: :mymeka: :mymeka: :mymeka:

artık orlando kimler alar bilemem.. tatlicadiarzu

asiiiiiiiiiii senin yanına gerlirsem saçını başını ağzını burnunu yasakkelime Çok üzgünüm çoook Çok üzgünüm çoook :bbo: :mymeka: :Roflol:
şaka bir yana ya öyle deme harbiden kıl olucam sana

X