Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

evet karsınızda mıssparrowwwwwwwww.yanı johnny depp fanıı hastayım yaa su adam cok tatlı bu arada hos geldım ben betusun ablasıyımmm:sm_cool::sm_cool::teytey::nazar:

clubumuze son mesajım olsunnsenağlama bunca emeğimize yazıktır noolr silmeyin burayıı

yawss sedef nerdesın sıte gıdıyooooooo eldenn:1shok::a015::a015:senağlamasenağlama

kazen abi etme eyleme şu kulübün sana ne zararı oldu abicim yaaaaaaaa :çok üzgünüm: :a015: senağlama :çok üzgünüm: senağlama :çok üzgünüm: senağlama :çok üzgünüm: senağlama :eek:klava:

tatlicadiarzusenağlamafisfisfislaelaelaelaelae:nazar::enbuyukkk::dance::hooray::tomato:

noldu yaaa birascık ayrı kaldım....kazen abi kapatacakmı burayı =((((
en sevdiğim orlando resmini getirmiştim ben de yanımdaaaa

gq04jan4nr3.jpg

slm ben betul baktım da ben yokken bayagı bı se yapmısınız sıze ıyı yapımlar ben aranızdan cekılıyorum kızlar sedef burcu bu arada sızede tsk ederım benı tek bırakmadıgınız ıcın byy
buda benımn son buraya yazım tabıkı bu arada orlımı de de sevıyomm

slm ben betul baktım da ben yokken bayagı bı se yapmısınız sıze ıyı yapımlar ben aranızdan cekılıyorum kızlar sedef burcu bu arada sızede tsk ederım benı tek bırakmadıgınız ıcın byy
buda benımn son buraya yazım tabıkı bu arada orlımı de de sevıyomm

betüş bizi bırakıp nereye gidiyorsun. biz bir 4lü kurduk sen bizi bırakıp gidersen zaten klübümüz çöker.o zaman da bizim bir arada olmamızın anlamı kalmaz

kızlar bu remının bende boyum kadar posterı var cok guzel cıkmıs yaaaa
Link Silinmiştir.
Shot at 2007-07-15

X