Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

ÇOK TATLISIN ORLANDO DUY SESİMİ SENİ BENDEN ÇOK HİÇ KİMSE SEWEMEZ SENİ ÇOK SEWİYORUM AŞKIMMMMM
HEMDE BU RESMİNNNN
AHHHHHHHHHHHHHHH
ÇOK TATLISIN

Link Silinmiştir.
KALEM DUDAKLI
KISIK GÖZLÜ
İNCE KAŞLI
ÇOK TATLISIN
BEBEKİM BENİM
KIFIRCIK SALATAMMMM
OFFFFFFFFFFFF
OFFFFFFFFFFFF

yüzüklerin efendisi yüreğimin fatihi aşkım orlandoooooooooooom
Link Silinmiştir.

kim nen bu kızzzzzzzzzzzzzzz deşerim üleynnnn orlando benim uleynnnnnnnnnnn
Link Silinmiştir.

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Cnm Benim Benim Senle Anlascak Biseyim Yok Hemde Zaten O Benim Sen Bizim Aramizda Yoksun Ki Hem De Sen Bence Korsun Cunku Benim Adim Beto Degil Betull

Orlando Bloom

Gerçek Adı:Orlando Bloom
Doğum Yeri: Canterbury, Kent, İngiltere
Doğum Tarihi: 13.01.1977
Boy : 1.83
Takma Adı : Orli
Onu Ünlü Yapan Ne? Lord of the Rings ( Yüzüklerin Efendisi ) üçlemesinde, elf savaşçısı, Legolas rolü ile ünlendi.
Sevgilisi: Kate Bosworth, aktris, (2003 -malesef hala devam eden bi ilişkisi var(bunu yazan tabikide ben) )
Babası: Harry Bloom, Bloom 5 yaşındayken öldü.
Kardeşi: Samantha Bloom, aktris
Meraklısına...
Yüzüklerin Efendisi filminin çekimleri sırasında attan düşmüş ve bir kaburgası kırılmıştı.
Başlangıçta Faramir rolü için düşünülmüştü daha sonra Legolas rolüne uygun görüldü.
Aynı filmin Yeni Zellanda'daki çekimleri sırasında sörf yapmayı öğrenmişti.
2002 Empire Ödüllerinde "En iyi başlangıç yapan aktör" seçilmişti
İlk yaptığı iş avcılık klübünde asistanlıktı.
Yüzüklerin Efendisi'nin çekimleri sırasında ok atmayı o kadar iyi öğrenmişti ki, sonlara doğru antrenörünün havaya attığı metal levhaları tek atışta vurabiliyordu...

En çekici bekar Orlando Bloom

"Truva”, “Karayip Korsanları” ve “Cennetin Krallığı” filmlerinin ünlü oyuncusu Orlando Bloom, People dergisi tarafından “En Çekici Bekar Erkek” seçildi...

People dergisinin geleneksel “En Çekici Bekar Erkek” listesi açıklandı. Derginin 17 Haziran Cuma günü yayınlanan sayısında yer alan listede ipi 28 yaşındaki İngiliz oyuncu Bloom göğüsledi. “Ben asla bir seks sembolü olma iddiasında değilim” diyen Bloom,çekiciliğini değil oyunculuğunu ön plana çıkarmak istediğini belirtti.Yeni projeler için yelken açan genç oyuncu, geçen yıl da dergi tarafından “En Gözde Bekar” seçilmişti.

X