Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

cedoooooooooooo günaydın
hayrankığını anlıyorum
allah sahibine bağışlasın ve sana da bunun kadar yakışıklı bir koca versin
iyiki resim yüklemeyi öğrenmişin her taraf orlandonun remiyle dolmuş.

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

EWT SAYIN JOHNNY DEPP TUTKUNLARI ŞİMDSİLİK RESİM ATMA YAYINIMIZA ARA VERİP KALBİM ABLACIĞIMDAN ALDIĞIM GELİŞMELERİ AKTARACAĞIM
''JOHNNY DEPP E ÇOK BENZEDİĞİ İÇİN HABERLERE ÇIKAN YAKIŞIKLI SÜRMELİ ROCK ADAMI BARIŞ AKARSU AKŞAM SAATLERİNDE TIRIN ALTINA GİRMİŞ AMBULANSTA KALBİ DURMUŞ MASAJ İLE TEKRAR HAYATA DÖNMÜŞ GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZİ AKTARIR VE RESİM YAYINIMIZA DEVAM ETMEKDE BULUNDUĞUMUZU HATIRLATIRIM.

Hatiş Ablaciğim Ziyaretin Nedeniylede Repini Vereceğim Ama Küçük Bir Yorumun Gerkliii üzgünüm

evet o üzücü haberi şimdi bende okudum
ne tesadüf bende tam bu resimlere bakıyordum
cedo ordamısın.

TEŞEKKÜR EDERİM CANIM ABLACIĞIM YİNE BEKLERİM REPİNİDE VERİLMİŞ SAY ŞİMDİ VERİYORUM GÜSELİMMMMM :asigim: :1hug: a.s.

yorummu istiyorsun tmm
al sana yorum
johny depp dünyanı en en en yakışıklı şeyi ııı neydi işte şeyi
hadi cedo ver repimi.

Johnny Depp Dünyanin En En En Yakişikli Aktörü ((((orlando Bloom Dan Sonra)))

tmm şimdi gidiyorum yine gelcem
senden bi rica bana george michael resimleri yayınlarsan gelirim hemide burada senin sayfanda istiyorum
ona sakın gey deme diyenlere sinir oluyorumda.

JOHNNY E DE AŞIĞIM ORLANDO BLOOMA DA HASTAYIM ULEYN
Link Silinmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…