Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

Link Silinmiştir.
seni sewiyorum orlado
Link Silinmiştir.
aşkımsın orlando

kız kızım bura johnny deep fanı değilmi ne demeye orlando deyip duruyon nasıl fun sın nen sen sirserüü:))

anne ben orlando bloom hastası olabilirim belki ama johnny depp benim ilk göz ağrım öyle delice planlarım varkiiiiiiiii
burayı süper popüler yapacağım zaten bize hiç bakmayın biz asi burcu ve cedo olarak ünlü olduk bile johnny depp fan kulübü diye yazdığında GOOGLE a karşına şöyle ilk başta iki link çıkıyor
JOHNNY DEPP FAN KULÜBÜ - KADINLAR KULÜBÜ ve
JOHNNY DEPP FAN KULÜBÜ - KADINLAR KULÜBÜ
kazen abiiiii duy sesimizi siteni iki küçük cadı meşhır ettikkkkkkkkkk
BİDE BİZE CADI DİYORSUN AŞK OLSUN

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.
gitarı elinden de düşmezmişşşşşş

Link Silinmiştir.
fotoğraf makinasıda elinden düşmemiş hayret çok garippp tam benim tipim nie acepa?

Johnny Depp:Ailem benim hazinem

--------------------------------------------------------------------------------

Bizim kişisel söyleşimizde,Johhny Depp Kaptan Jack Sparrowu oynamak ona sonunda yaşama isteğinin sebebini bulmasına yardım etti.

Johnny Depp ile ilk karşılaştığımda o gişenin altını değildi.sinirli,karanlık,garipbir biçimde gothik bir yabancı- Üzgün-gözlü Edward Scissorhands,travesti yönetmen Ed Wood ve in Blowdaki uyuşturucu satıcısı.

O otel odasını parçaladı ve paparazzinin Londra'da Mirabelle restaurantı dışında onun kız arkadaş Vanessa Paradisi'nin hamile karnını çekmek için pusuya yattığı zaman tahta kalasla onları patakladı.

(Depp kızı Lily-Roseun doğumu için,şimdi 7 yaşında,şimdiye kadar olan en harika şey değil mi diyor)

Herşeyi değiştiren o hamile karındı.o sismik kaymaya neden oldu.

Depp baba olduğunda o her zaman olmak istediği kişi olduakin,mutlu,sevilen ve seven.

O ikonik rolünde kendini açıkça gösterdiOTC daki bomba üçlüden Jack Sparrow.kendisinin olduğu son bölüm -POTC: At World's End-gelecek perşembe gösterime girecek.

Onun yarattığı karakterde kırmızıya boyanan Keith Richards ve çizgi film sexpot Pepe Le Pewdan ilham aldı:alçaktan ziyade yaramaz,bütünüyle parıldayan altın dişli ve gülünç

Bu sefer Los Angelestaki otel odasında karşılaştığımızda Depp karizmatik ve dişleri parlıyor.O hala Pirates için birkaç sahne çektiğinden dişleri duruyordu.ama şimdi onlar ona aitmiş gibi duruyor.Johnny Depp Jack Sparrow karakteriyle bütünleşti.

O artık berbat,karanlık,ilaçlarla anestesi yapan biri değil.O parlak,neşeli ve çocuk dostu

Jack Sparrow en büyük hediye.Johnnynin aykırı bir tip olduğu zamanları hatırlamak çok zor.O bugün kemik çerçeveli gözlük ve yıpranmış hissettiren fötr şapka takıyor.O kendi kabuğunda rahat görünen bir adam,yıllar önceki mutsuz Depp değil ama tamamen sıcak.

o beş yıl önce ilk Piratesta oynadığı zamanlarda şunları dedi:"Ben Disney ve insanlardan kızdıran çekler aldım ama ben kuvvetli bir şekilde onu doğru yönde yönettiğimi hissettim ,Kaptan Jackin kim olmalı olduğunu"O zaman o yeni Disney hazine sandığının ticari potansiyelinden şüpheliydi.İlk film 1milyar dolardan daha fazla kazandı ve tüm zamanların en çok kazandıran filmlerinden biri oldu.

O hemen söylenene göre 37milyon dolara diğer iki film için anlaşma imzaladı.enteresan,parasızlığı son buldu,ona büyük ikramiye vurdu.hepsi bu kadarda değil.O Jack Sparrowdaki oyunculuğuyla Oscara aday oldu.Ticari başarısı olan ve eleştirmenlerce beğenilen filmler nadiren aday olur.İlk kez yaygın bir başarıyı tatmış olduğu için kendini daha da tepede buldu.

Sonra J.M. Barrie'in Finding Neverland-karanlık değil ama nazik bir rol.dul bir kadın ve onun çocukları tarafından Peter Pan'ı yazmaya ikna edilen bir adamı oynadı.

Ondan sonra Charlie And The Chocolate Factorydaki Willy Wonkaydı:her ikisi sağlam aile filmiydi.veya onun tercüme ettiği gibi:"umutla çocuklarımın beğeneceği film yapmak güzel.onlar benim kurtuluşum."

Hem de zor Deppi aile babası gibi görmek,Johnnynin uzatmalı nişanlı olması.O bir kadınla beraberken bütünüyle o kadınla birlikte oluoyr.

Winona Ryder'le bir ilişkisi olduğu zaman,koluna onun isminin olduğu dövme yaptırmıştı.İlişkisi bittiğinde onu "Wino Forever" olarak değiştirdi.

Sonra tabiki Kate Moss ile fırtınalı bir ilişkisi vardı.Obazen otel odasını papatyalarla doldururken bazen odanın penceresinden televizyonu fırlatıyordu.

şimdi buna rağmen o altın pazarlıyor ve o açık ve adamakıllı bir dönüşüme sebep oldu.:"Vanessa ve baba olmak"

Depp kızı Lily-Rose doğduğunda,şimdi 7 yaşında şöylededi:"şimdiye kadar olan en harika şey dimi-şimdiye kadar bana olan tek şey.""ben onun bana yaşamı verdiğini hissediyorum.sen aniden yaşama sebebin olduğunu görürsün ve geleceği karşılarsın.be benim doğumum gibiydi.ben o gün doğdum."

dramatik sözcükler ama o nerdeyse fısıltıyla bunları söyledi.o içki ruhunu ve ilaç bağımlılığından kurtuldu. "ben içkiden vazgeçtim çünkü duramıyordum""kendimi uyuşturmayı ve ilacı deniyordum.asla eğlence için değil,yaşamda varolmak için.benim şimdi ayakta durmak için katı bir kuruluşum var."

Onun gözleri çocukları, Lily-Rose ve 5yaşındaki Jack hakkında konuştuğu zaman daha çok parlıyor."onlar beni mutlu ediyor.basitçe,eğlenceli şeyler,ben ve oğlum ufak arabaların etrafında zoom yaparken veya yerfıstığı ezmesinin hakkında meşgul edilen Barbie bebeklerinin hakkında gülünç hikayeleri yaparken."

Onun sevgili Lily-Rosenun geçen şubatta E. coli zehirlemesi olduğu zaman ne kadar travma geçirdiği tahmin edilebilir.O Londradaki bir hastaneye yatırıldı ve aile 9gün yatağının kenarında gece nöbeti tuttu."o bizi çok korkuttu ama şimdi her zamanki gibi sağlıklı."

O hatta rol arkadaşı Keira Knightley ile öpüştüğünde dağılacak kadar Vanessa'ya bağlı.O asla başka birini sevemeyeceğini söylüyor:"ben eski kafalıyım.benim Kentucky zekam-sonuçta benim ondan kaçamadığımı görün."

Onun şöhretine rağmen, Vanessadan önce, kadınları seven bir adam olarak, Depp, asla çapkın değildi.Onun ilişkileri, uzun ve tekeşliydi,ilişkilerinin bir kısmı kargaşalı olsa bile.

Doksanların ortasında Kate Moss ile ilişkisi şiddetli ve tutkuluydu ama tamamen efsanelerde olduğu gibi değil.O kendisinin ve Mossun otel odasında şampanyayla küveti doldurduğu hakkındaki hikayeyi inkar ediyor.üzgün küçük bir gülümsemeyle. "ben gerçek olmasını dilerdim" diyor.

"ben Kate için iyi değildim.o akıllı ,harika ve çok akıllı bir kız."kokainini Kate lakabı takan gazeler ile onun davranışını gördüğünde sarsıldığını söylüyor.çamur boyunca onu sürüklüyor-onlar tuhaf ve ikiyüzlü.olması için onlara izin ver! Pete Doherty ile karşılaşmadım ama onun yetenekli olduğunu düşünüyorum. o ve Kate harika olabilirlerdi.""Onun büyük bir beyni var ve o iyi bir anne"

Depp, onun dokunaklı bir şekilde "Benim kızım" dediği Paradis'le tanıştı 1998'de Fransa'da.Ozaman Romen Polanski filmi The Ninth Gateı çekiyordu.O anında bağlandı."senin bu hissin var — ben gerçekten onun ne olduğunu açıklayamam ama benim Vanessa'yla karşılaştığım zaman o hisse sahiptim. Ben odanın karşısında onu gördüm ve ben düşündüm:" Bana ne oluyor? ""benim onun ne kadar harika biri olduğunu bilmek için veya ne kadar harika bir anne olacağına dar hiçbir yolum yoktu.benim dünyada en son istediğim şey bir ilişkiydi ama kurtulmak imkansızdı."Paradis, onun pop yıldızı geçmişine rağmen ve 14 yaşında Joe Le taksisiyle hit olmasına rağmen kararlı ve hissedilebilir bir geçmişi vardı.Lolitaya benziyordu,bütünüyle açılı elmacık kemikleri ve büyük gözlerle.şimdi 33 yaşında ve her zaman bir anne olmak istediğini ve bir çocuğu taşımaktan onu daha mutlu eden birşeyin olmadığını söylüyor..Depp asla pişman olmadı.
"ben paparizzilere söyledim:istediğiniz fotoğrafları biliyorum ve onu alamayacaksınız.bu gece tuhaflık olmayı istemiyorum.onlar kabaydı ve biz resmi çekicez”dediler. Vanessa arabadaydı ve onlar kapıyı açmayı deniyorlardı.yerde tahta bloğu vardı,bu yüzden ben onu kaptım ve arabanın kapısını açmayı deniyor olan adamın eline vurdum.”

Johnny Owensboro, Kentucky doğumlu ve gezginci bir çocukluk geçirdi.onun lise hayatı renkliydi. 15inde ayrıldı.”ben benim etrafımda ilerliyor olan her şey için tamamen şaşırttım.”diye itiraf ediyor. "Ben her zaman neden olduğunu bilmeyi istedim ve o gerçekten öğretmenleri kızdırdı".

Oyıl onun ebebeynleri ayrıldı.”bir taraftan kurtuluştu diğer taraftan ise annem için radikal bir değişiklikti.o hasta oldu.””benim için asla bir çocuk olarak kötü hissetmek için zamanım yoktu çünkü anneme bakmak ve onun iyi olduğundan emin olmak zorundaydım.ailenin kaybı için asla matem için zaman yoktu.”

O şimdi onun çok özlediği aileyi buldu. Onun hala Fransa güneyinde bir yeri var, ama Hollywood tepelerindeki yan kapıdaki evde onun annesi için bir evi satın aldı.kayıp şimdi tamamlandı.

Bu arada her Pirates filminde ,onun karakterindeki oyunculuğu daha da gelişti, daha da tepeye çıktı. At World's End kabadayıca sahneler var- ve şimdiye kadar olduğundan daha komik bir Kaptan Jack ve daha çevik. B ir şekilde Kaptan Jack ve Johnny Depp bir arada gelişiyor gibi görünüyor ve onlar muhtemelen birbirlerinden ayrılmaya hazır değiller.

Link Silinmiştir.
bu gecelik bu kadar johnny depp yeter ukum geldi 133 yaşında olmak çok süperrrrrrrrrr

kazen abim gel gör bni banladınız zmnında ama siteyi git gide meşhur ediyoruz. johnny depp bi kendine açılan fun clübler hakkında bi araştırma yaparsa görür belkim site hollywooda yayılır. bacılar ablallar buraya uğramıyonuz klava:ama çocuk başımıza meşhur etiik burayınaniknanik

asimm arkandayım o zaman ne diyoruz hep birlikde johnny depp johnny depp duy sesimiz bu gelen kk nın ayak sesleriiiiiiiiiiiiiiiii
johnny depp seni sefiyozzzzzz aşkımmmmm biraz kendini düşün salla çocuklasrını kendini araştır azıcık johnny yaffffffff

sahipsizmi bulduunuyz nen kulübümü ne demek lan en son sayfalarda bırakmak kulübümüzü nennnnnnnn nennnnnnnnn bu güne bugün en yüksek aynı anda 6 kişiyi bir arda johnny depp fan kulüpde görmüş bir insan olarak şunları söylemek isterimkiii johny depp fan fanatik kulüpleri açtığınızda karşınııza çıkan ilk adresdi ne demek nen 7. 9. sıralara atmak bizi nie hiç ziyaret etmiyonuz nennnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…