JJuLiEtt im Romeosuna bir bebiş veriyormuş

Tebrikler culyet. İkiz olur inşallah lan.:lepi: sende tepende bir huniylen dolanırsın etraftalaelaelaelaelae

hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim.ömür boyu sizleri gururlandırsın,huzur ve şans getirsin bebeleriniz.herkezede nasip olsun amiiinnn:1hug:

irnacım güzel dileklerin için cok tesekkürler:1hug:

amin canım rabbim herkese yaşatsın insallah :Saruboceq:

ayy ne güsel yaa allah tamamına erdirsin işallah sağlıkla sıhhatle kucağına almak nasip etsin işallah

saol canım benim :1hug:

Tebrikler culyet. İkiz olur inşallah lan.:lepi: sende tepende bir huniylen dolanırsın etraftalaelaelaelaelae

laa ağzın bal yesin kuzum cokacimcoook
o kadar cok istiyom ki ikiz olur üçüz olur farketmez
yarın gidicem dr a zaten en cok tek mi çift mi onu merak ediyom :ecrin_bebek:

kuzuların duası tutarmıs loo sen bana bi dua ette ikizim olsun kaydirigubbakcemile5

canım yaaa ne kadar sevindim
çok mutlu oldum senin adına
inşallah çok rahat bir hamilelik geçirip 9 ay sonra alacaksın minik kuzunu ya da kuzuların kucağına
hayırlı olsun tekrar

canım yaaa ne kadar sevindim
çok mutlu oldum senin adına
inşallah çok rahat bir hamilelik geçirip 9 ay sonra alacaksın minik kuzunu ya da kuzuların kucağına
hayırlı olsun tekrar

canım füsfüsüm saol arkadasım :1hug:
9 ay nasıl gececek bilmiyorum cok uzun geliyor bana :ecrin_bebek:

cok sasirdim ,cok sevindim,RABBIM saglikli hayirli evlat versin,,,canim benim,.....a.s.:Saruboceqnazar:

hayırlı olsun adaşım bebegin oluyomuş Allah tamamına erdirsin...:Saruboceq:

saglıklı huzur bi ömür diliyorum.mucuk..:lepi:

Bi bebişimiz daha geliyo yine teyze oluyoruz ne mutlu bizlere bu sene nekadar güzel haberler alıyoruz:ecrin_bebek: Tam meleğini kaybetmişken bak sana kardeşini yolladı (bu bir mucize olmalı bak senin üzülmene dayanamadı işte giden meleğin kardeşini yolladı annesine ve yeniden içinde romeonla senin bir parçanız var) ve yeniden bir meleğin olucak ve şuan seninle beraber aynı bedendesiniz ..Artık kendini üzmek sinirlenmek strese girmek yok ve kendine çok çok dikat etmek var anlaştıkmı??RABBİM BU SEFER MELEĞİNİ ALMASIN SENDEN VE 3 KİŞİLİK BİR AİLE OLUN..inşallah burdan doğum haberlerinide alıcaz
Darısı tüm isteyenlerin başına tüm anne olmak isteyenlerin ve özloşumun başına diyorum....

Artık sanada anne diyebiliriz öyle değilmi?? :ecrin_bebek:a.s.

cok sevindim yaa ne kadar istedigini biliyordum
tebrik ederim Rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin
9 ayi saglikla gecir insallah
darisi isteyenlerin basina olsun

hayırlı olsun allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsinn a.s.:1hug:

saol belinaycım :1hug: bu sefer meleğim benimle insallah :Saruboceq:

cok sevindim yaa ne kadar istedigini biliyordum
tebrik ederim Rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin
9 ayi saglikla gecir insallah
darisi isteyenlerin basina olsun

minosum benim güzel dileklerim için cok tesekkür ederim :1hug:

Canımmm çok tebrik ederim. Rabbim kucağına almayı nasip etsin inş..

Canımmm çok tebrik ederima.s.. Rabbim kucağına almayı nasip etsin inş..kaydirigubbakcemile5

ayy ne güzel bir haber bu..Julimm benım hamıs haberını almak cok guzel..dılerım cok kısa sure sonra kıcagna da aldgnı göruruz hayrlısyla Allah gönlune göre saglıklı evlat ya da evlatlar:)) nasıp etsın inşallah..darısı tüm isteyenlere

hayırlı olsun allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsinn a.s.:1hug:

amin canım cok saol :1hug:
Canımmm çok tebrik ederim. Rabbim kucağına almayı nasip etsin inş..
güzel dileklerin için cok saol canım :1hug:

canım benim :1hug: cok saol
darısı sana insallah :Saruboceq:

tebrikler canımmm allah sağlıklarla kucağına almayı nasip etsin inşallah hihoyyyt

allahtan seni sağlıkla bebeğine kavuşturmasını diliyorum canım hayırlı olsun.alkisalkisalkis tebrik edrim :CüvCüv::ecrin_bebek:

Kız oyun bÖlÜmÜnÜn kralıÇesııı
bebıŞ gelıyor haaa
allah tamamına erdırsınn canım benımm...

Rabbim bu sefer sağlıkla kavuştursun inş yavruna cülyet :) :1hug:

dualarımız seninle...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…