Jinekologlar yardım!!

ozlemm ozlemm

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2015
27
0
33
merhaba.. bende ilişki sonrası drar yaparken yanma hissettim. Ertesi gün hala adetim devam ediyormus gibi kasıklarım ağrıdı ilk sağ tarafı ve belimde ağrıyordu. O gün duş alırken elime beyaz parcacıklar geldi hiç öyle olmamıstı aynayla baktım vajina duvarlarının içi beyazdı sıvı değil koyu kıvamlıydı peçeteyle temizledim. Vajinamda beyaz duruyo fakat peçeteyle sildiğimde krem renkte olduğunu farkediyorum. Parça halinde değil sonra farkettiğimden beri içini peçeteyle temizliyrm daha sıvı bir şekilde gelmeye başladı . 4 gündür var bu rahatsızlık .herhangi bir kaşıntı hissetmyrm . Kaşıntı ve yanma hissi ilk başlarda oldu. İlk başlarda üşütmüştüm midemde hafif bulantı hissettm bunların yanında şuan karın boşluğumda sanki terleyip üşütmüş gibi bir ağrı var nefes aldıkça gelen.. Bunlar Vajinal enfeksiyondan mı kaynaklanıyor? Şuan hiç bir sıkıntım yok sıvı beyaz akıntıdan ve karın boşluğumun ağrısından yani sırt kürek kemiklerinin altından baska. İlişkiyi yaşayalı bir hafta oldu.ben parfümlü duş jeliyle yıkamıştım bundan da enfeksiyon olabilirmiş araştırdığıma göre

Son düzenleme:
Bunu internetten buldum.. tam olarak böyle bir şey . Yeni geldiğinde süt gibi bir sıvı geliyor birkaç dakikada images.jpg kıvamlı bir akıntı haline dönüşüyor..

Bunu internetten buldum.. tam olarak böyle bir şey . Yeni geldiğinde süt gibi bir sıvı geliyor birkaç dakikada Eki Görüntüle 1740516 kıvamlı bir akıntı haline dönüşüyor..
farklı nicklerle aynı konuyu açmanızın ne anlamı var anlamıyorum. daha başka nicklerinizde varsa aynı sayfa altında toplanıp kendi sorununuzu kendiniz çözünüz. o resmi bulduğunuz yerde size cevabıda vermiş olmalı. bir önceki konunuza yazmıştım başka bir nickle aynı gün alınmış saçma

farklı nicklerle aynı konuyu açmanızın ne anlamı var anlamıyorum. daha başka nicklerinizde varsa aynı sayfa altında toplanıp kendi sorununuzu kendiniz çözünüz. o resmi bulduğunuz yerde size cevabıda vermiş olmalı. bir önceki konunuza yazmıştım başka bir nickle aynı gün alınmış saçma
Bu resmi bulduğum yerde bir enfeksiyon kısırlık yapabilir yazıyo. Bir de hamilelik belirtisi. Yaşayan biri vardır diye kendi olayımı anlattım cevap varmek istemezseniz vermeyebilirsiniz.

Ayrıca bir tane üyeliğim var farklı nick kullanmıyorum.

Bu akıntı bende kendimi bildim bileli var bende hiç şeffaf gelmez hep beyaz gelir

aynı akıntı bende de oluyor. aynı benimde kendimi bildim bileli. umarım normaldir çünkü benim de canımı çok sıkıyor

Nasıl bşr birlikteliğin oldu ki korkuyorsun hamilelikten yumurtlama gününde mş oldu diğer günler ihtimal cok azmış çünkü

Bu resmi bulduğum yerde bir enfeksiyon kısırlık yapabilir yazıyo. Bir de hamilelik belirtisi. Yaşayan biri vardır diye kendi olayımı anlattım cevap varmek istemezseniz vermeyebilirsiniz.
başka üye ile karıştırmışım kusura bakmayın. burada çok saçma kişilerle muhattap olmak durumunda kalabiliyoruz ve buda sinirimizi biraz bozuyor. hamilelik belirtisi değil bu akıntı. süt kesiği gibi olması mantardır yanma hissi varsa buna enfeksiyonda eşlik ediyordur ve genelde ikisi birlikte olur.
hamilelik akıntısı biraz daha farklı hafif sarımsı olabiliyor , bende hiç akıntı olmuyor mesela hamilelikte.

hamile kalmak istiyorsanız önce enfeksiyon ve mantardan kurtulun. ve hormon değerlerinize baktırın , hatta yumurta takibi yaptırın. yada evde ovülasyon testi kullanın faydası olabiliyor ve folik asit kullanmayı unutmayın

X