Jinekoloji Jinekolog arıyorum

Nasıl bir cevap almak istiyorsunuz ? Sevdiğiniz insanla, sevgilinizle tam bir cinsel beraberlik yaşamışsınız. Vajinanızda değil kızlık zarı, kale kapısı da olsa; artık bakire değilsiniz.
Evet sevdiğim insanla yaptım diğer konu o anki duygularımla yazmış olduğum şeylerdi sevişip sevişmediğim sürtündüğüm ya da hamile kalıp kalmamam kimseyi ilgilendirmez ne için kontrol ettireceğim de evet ya d hayır cevap bu kadar basit oturduğunuz yerden dalga geçin yargılayın kendi aranızda eğlenin diye sormuyor burda kimse yardımcı olmayacaksınız yorum yapmayın

Bu seni ilgilendirmez benim sorumun cevabı bu değil cevabın yoksa kes sesini
Owwww uslup yerlerde. Yanlış bir şey mi yazdım olanı yazdım.
Sevgili kısmını ben zaten yargılama ama alıntıladığım arkadaşı ilgilendiren bir durum. Yani üzerinize slınmayın bu kadar🥴

Evet sevdiğim insanla yaptım diğer konu o anki duygularımla yazmış olduğum şeylerdi sevişip sevişmediğim sürtündüğüm ya da hamile kalıp kalmamam kimseyi ilgilendirmez ne için kontrol ettireceğim de evet ya d hayır cevap bu kadar basit oturduğunuz yerden dalga geçin yargılayın kendi aranızda eğlenin diye sormuyor burda kimse yardımcı olmayacaksınız yorum yapmayın
Ne yaşadığımı, ne olduğunu bilip bilmeden konuşuyorsunuz falan demişsiniz, mağdurmuşsunuz gibi bahsetmişsiniz. İnsanların aklına ister istemez taciz, tecavüz gibi durumlar geliyor. Yoksa kiminle isterseniz sevişin, hatta üzerine bir de diktirin, kime ne?

Biz jinekolog muyuz evet yada hayır diye net yorum yapalım
Uçkurunun derdi bizi mi gerdi? :) relax ol bilirkişi çağırdık daha ne yapalım

Ne yaşadığımı, ne olduğunu bilip bilmeden konuşuyorsunuz falan demişsiniz, mağdurmuşsunuz gibi bahsetmişsiniz. İnsanların aklına ister istemez taciz, tecavüz gibi durumlar geliyor. Yoksa kiminle isterseniz sevişin, hatta üzerine bir de diktirin, kime ne?
Ben psikolojik olarak söylemiştim öyle anlamanız sizin sorununuz

Biz jinekolog muyuz evet yada hayır diye net yorum yapalım
Uçkurunun derdi bizi mi gerdi? :) relax ol bilirkişi çağırdık daha ne yapalım
Uçurumun derdi seni germedi elbette ne alaka burada yazılanlar çizilenlerin derdi sizi gerdiği için mi yazıyorsunuz insanlar bilgi almak bilmediği şeyleri öğrenmek için ya da tanımadığı insanların yorumlarını duymak istediği için yazıyor benimki de bilgi amaçlıydı kimsenin derdi kimseyi germiyor yoksa bunu bilmen için de jinekolog olmana gerek yok etrafından görmüş duymuşsundur ya da burada konusu açılmıştır ben yeniyim bilmiyorum kullanmasını

Ben psikolojik olarak söylemiştim öyle anlamanız sizin sorununuz

Adımlarınızı sonrasını da düşünerek atın, bu kulağınıza acı bir tecrübeyle küpe olmuş olsun.

Yanma, muhtemelen sevgiliniz enfeksiyon taşıdığı için size bulaşmış o sebeple var. Artık nerden nasıl enfeksiyon kapmış bilemem.

Benim ilk 3 ilişkimde de kan geldi, gelmeyebilirdi de. Devlet hastanesinde muayene eder mi doktor bilmiyorum ama diktirmeye düşünüyorsanız direkt özele gitmeniz daha sağlıklı olur.

Adımlarınızı sonrasını da düşünerek atın, bu kulağınıza acı bir tecrübeyle küpe olmuş olsun.

Yanma, muhtemelen sevgiliniz enfeksiyon taşıdığı için size bulaşmış o sebeple var. Artık nerden nasıl enfeksiyon kapmış bilemem.

Benim ilk 3 ilişkimde de kan geldi, gelmeyebilirdi de. Devlet hastanesinde muayene eder mi doktor bilmiyorum ama diktirmeye düşünüyorsanız direkt özele gitmeniz daha sağlıklı olur

Benim ilk 3 ilişkimde de kan geldi, gelmeyebilirdi de. Devlet hastanesinde muayene eder mi doktor bilmiyorum ama diktirmeye düşünüyorsanız direkt özele gitmeniz daha sağlıklı olur.
Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için

Neden cinsel organına bir işlem yaptırsın ki ?

X