Jinekoloji Jinekolog arıyorum

Aa ben yazarken konu eksikti. Yanma, kasinti yaziyodu sadece. Eklemeyi yeni yapmışsınız.
E elifnurbeyza savcıyı cagiriyolardi demi zar kontrolunde?
Çok komik olduğunu mu zannediyorsun.Kadin belki tacize uğradı.Aciklamamis neden zar kontrolü istediğini

Çok komik olduğunu mu zannediyorsun.Kadin belki tacize uğradı.Aciklamamis neden zar kontrolü istediğini

dogadostupanda dogadostupanda komik olduğunu düşünerek yazmamış. Siz, bu durumla ilgili; üyeleri bilgilendiren bir konu açmıştınız. Devlet hastanelerindeki güncel işleyişe dair bilginiz olduğu için; sizi konuya çağırmış.

Merhaba ablalarım herkese iyi akşamlar öncelikle beni yargılamamanızı yardımcı olmanızı rica ediyorum bundan hemen hemen üç hafta önce sevgilimle ilk ilişkimi yaşadım içten içe bunu hiç istemiyordum sürekli de acıdığını söyleyip erteliyordum ama son buluşmamızda bi anlık istekle oluverdi o anı ve sonrasını hiç düşünemedim istemediğimi söyleseydim gayet anlayacak biriydi halimi. Neyse ilişki tam anlamıyla gerçekleşti kanama da oldu reglimin bitişinden bir sonraki gündü kan ordan da gelmiş olabilir bilmiyorum. Eve geldikten sonra ben ne yaptım dedim pişmanlıktan kıvrandım boşluğa düştüm kendimi çok değersiz hissettim yeni yeni kabulleniyorum çok tövbe ettim .Burada okumadığım forum kalmadı. Ayna ile çok kontrol ettim önceki halini biliyorum tam anlamıyla bir yırtılma yok hafif zedelenmeler var sorum şu ikinci ilişkimde tekrar kanamam olur mu ve ilk sefer ki gibi giriş zor olurmu sizin sonraki ilişkilerinizde kanama olmuş muydu lütfen yardımcı olur musunuz ?
Geçmiş olsun olmuş bitmiş neyi kontrol ettireceksin daha? Zorla birisi sana bir şey de yapmamış. Sonradan pişman olacağın şeyler yapıp takıntılı konular açıp durup doktorları da böyle şeylerle meşgul etmek moda mı oldu?

Vajinamda yanma kaşıntı ve batma var hem onu göstereceğim hem de kızlık zarıma baktırmak istiyorum devlet hastanesi bakar mı
Kızlık zarına savcılık izni gerekiyor.
En alttaki cümle alay biçiminde kimse kusura bakmasın.Hanfendi rahat çevrede yetişmiş olabilir.Cogu yerde bu cinayet meselesi.Kadinlari öldürüyorlar.

Merhaba ablalarım herkese iyi akşamlar öncelikle beni yargılamamanızı yardımcı olmanızı rica ediyorum bundan hemen hemen üç hafta önce sevgilimle ilk ilişkimi yaşadım içten içe bunu hiç istemiyordum sürekli de acıdığını söyleyip erteliyordum ama son buluşmamızda bi anlık istekle oluverdi o anı ve sonrasını hiç düşünemedim istemediğimi söyleseydim gayet anlayacak biriydi halimi. Neyse ilişki tam anlamıyla gerçekleşti kanama da oldu reglimin bitişinden bir sonraki gündü kan ordan da gelmiş olabilir bilmiyorum. Eve geldikten sonra ben ne yaptım dedim pişmanlıktan kıvrandım boşluğa düştüm kendimi çok değersiz hissettim yeni yeni kabulleniyorum çok tövbe ettim .Burada okumadığım forum kalmadı. Ayna ile çok kontrol ettim önceki halini biliyorum tam anlamıyla bir yırtılma yok hafif zedelenmeler var sorum şu ikinci ilişkimde tekrar kanamam olur mu ve ilk sefer ki gibi giriş zor olurmu sizin sonraki ilişkilerinizde kanama olmuş muydu lütfen yardımcı olur musunuz ?
Taciz olayı yok işte isteyerek sevişmiş pişman olmuş.

Birincisi konunuzun yeri burası değil.
İkincisi kızlık zarı muayenesi reşit iseniz doktorun inisiyatifinde diye biliyorum. (Yanlışsam düzeltin kızlar)
Üçüncüsü kapalı yazdığınız için konunuz böyle ilerledi.Bekaret muayenesi yapılıyor mu?gibi sorabilirdiniz.

Jinekolog ister özel ister devlet hastahanesinde olsun hastanın talep ettiği muayneyi yapar ancak bir başkasının isteği ile kızlık zarı muaynesini rededecek çok doktor vardır haklı olarak.

X