Jennamiz için dua edelim

Allah kolay ve başarılı geçer ameliyatı. Tez zamanda şifa bulur inşallah. 1 yasin bir fetih ve şifa duası okurum Jennama

İnşallah kolay ve başarılı geçer ameliyatı. Tez zamanda şifa bulur inşallah. 1 yasin bir fetih ve şifa duası okurum Jennama

Ameliyat günü belli oldu mu Jenna bir kaç gündür girmiyorum neleri kaçırdım böyle :))

İnşallah sağ salim olursun ameliyatını ne okuyacagimiza karar verelim alırım inşallah bende okurum mümkünse bir an önce okuyalım :))

Dün hep konuşuldu,sen de ordaydın sanki amaGörmedin demek ki. Yarın olacağım kısmetse evet,sağolasın minik:)

Dün hep konuşuldu,sen de ordaydın sanki amaGörmedin demek ki. Yarın olacağım kısmetse evet,sağolasın minik:)
Hadi beeee haberim yok okumadım demek ki ben girsem de geçmişi okuyamiyorum vakit yok diye

Ama sana safi okuayayim bugün inşallah çok çok sevindim canım ua

Canimm sonunda bekledigin tarih gelmis cok sukur.
Rabbim hayirlisiyla ameliyatindan cikmani nasip etsin, safi ismiyle sifani versin insallah.
"La ilahe illa ente subhaneke inni kunti minezzalimin."
Hz. Yunus aleyhisselami baligin karnindan kurtaran bu dua, senide dertlerinden kurtarsin insallah

Geldi canım çok şükür Amin ,Allah razi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…