Göz Makyajı Jel eyeliner bulamıyorum

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

gwencooper

Broken Hearted Girl
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
6.246
50
kocaelideyim ve hangi kozmetikciye girdiysem jel eyeliner deyince yuzume tuhaf tuhaf bakıyorlar anlamadım nasıl bilmiyorlar:26: bir turlu bulamadım avonunkini kullanıyorum ama oda simli belli olmuyor bana marka onerebilirmisiniz eger kocaelide biyerde bildiginiz varsa soylerseniz cok iyi olur..veya turk alısveris sitelerinde varsa bildiginiz ordan da alabilirim

Eklentiler

• $101_0046.jpg
    $101_0046.jpg
    91,7 KB · Görüntüleme: 87
gebze center'da rossman mağazası war. rival de loop standında fırçası ve jel eye liner bulabilirsin...

iyiki bu konuyu açmışsın bende avonunkini kullanıyorum hiç memnun deilim.netten hangi siteden bulabilirm.bilen varsa yazar mı ve hangi markayı önerirsiniz

jel eyelinerde mac tavsiye ederim canım,ama kocaelinde mac sanırım yok,istanbula gittiğinde bakabilirsin,istiklalde var mesela.

Kızlar bugün facebook sayfasının kenarlarındaki reklamlardan keşfettim markalonga diye bir site.M.A.C in ürünleri filan da var,hatta az önce jel eyelinerını aldım acayip düşük fiyatı.Gerçeği 50tl civarı ben 16 ya aldım.Ben gerçi inglot marka jel eyeliner tavsiyesini daha çok duymuştum,onu da alacağım ama onun da fiyatı 50 tl üzerinde olduğu için alamadım.Ama M.A.C bu fiyata bulmak çok iyi oldu.Umarım bir sorun çıkmaz,ilk defa alışveriş yaptım bu siteden :18::18::18:

Kızlar bugün facebook sayfasının kenarlarındaki reklamlardan keşfettim markalonga diye bir site.M.A.C in ürünleri filan da var,hatta az önce jel eyelinerını aldım acayip düşük fiyatı.Gerçeği 50tl civarı ben 16 ya aldım.Ben gerçi inglot marka jel eyeliner tavsiyesini daha çok duymuştum,onu da alacağım ama onun da fiyatı 50 tl üzerinde olduğu için alamadım.Ama M.A.C bu fiyata bulmak çok iyi oldu.Umarım bir sorun çıkmaz,ilk defa alışveriş yaptım bu siteden :18::18::18:

Birkaç yerden ürünlerin orjinal olmadığını okudum.Sitedeki görsellere baktım ve üyeliğimi iptal ettim kızlar haberiniz olsun

jel eye liner önermemben sheseido marka dark black kren eye kullanıyorum ve memnunum...dene bence tabiki alttan,far bazı ve far mutlaka uygula,tutuculuğu artırıyor sevgilerle

markalongaya gelince, ürünler kesinlikle sahte kalıbımı basarım,ben ş.urfada oturuyorum ve buraya suriyeden tanesi 2 3 tl ye geliyor,tıpkısının aynısı,bi arkadaş faturalı demiş,burdada faturalandırıp satıyorlar...içinde deniz kumundan,metal atıklarından tutun,balmumuna kadar zararlı bi yığın madde var,aman haaa..benim önerim,hafif ve sağlıklı olan mineral makyajdır,youngblood ve priori vs. gibi markalar bunlara örnektir..sevgilerimle

X