Göz Makyajı JAPON İŞİ,gözleri büyük gösteren beyaz ışıltılı göz kalemi(RESİMLİ)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

babyface27

makyajguncem.blogspot.com
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
1.588
2

yukarıdaki resim ebay dan alıntıdır...

Bu göz kalemini ilk ebayda gördüm ve merak edip sipariş ettim.Ürün parlayan inciler ile görkemli gözler ortaya çıkarmayı ve küçük gözleri daha iri göstermeyi waat ediyor.
Ben çok beğendiğim bu göz kalemini gözlere çok güzel bir ışıltı katıyor.Yumuşak yapısıyla gözlere çok rahat sürülüyor.Gözün hem içine hem dışına uygulanabiliyor.Bazı kişiler de far olarak kullanıyormuş.Biliyorsunuz ki gözün içine ve ya altına beyaz kalem çekmek gözü olduğundan daha büyük gösteririr,o yüzden bu kalemle onu sağlayabiliyorsunuz.Fiyatı çok komik 0.99 $:)Ücretsiz kargoyla geliyor.Bu fiyata gerçekten çok güzel bir göz kalemi.Siz de almak istiyorsanız ebaydan sipariş verebilirsiniz

Son düzenleme:
ya canım bu benm tam istedğim bişi.. fiyatıda çok uygunmuş peki ebay güvenilir bi sitemi?biraz bilgilendirirmisn

canım satıcıdan satıcıya değişiyor ben bir sıkıntı yaşamadım 50 defa aliışveriş yaptım.ama iyi araştırmak we satıcının deneyimlerine bakmak lazım...

saolcanım da ben im hiç vaktim yok araştırmaya..türkiyede bulunan yada bilindik bi marka varmı önerebileceğin?ben sanmıştım ki strawberry gibi bi site

Blogumda hediye kampanyası düzenliorum kızlar
blogumun adı nickimin yanında yazıyor

Sadece fiyatı bile yeterli almak için. Ne kaybeder ki insan ? Merak ettim Tam detaylarını verir misin site adresi filan..

Ebay da satılıyor link vermek yasak olduğu için link veremem canım kusura bakma

Anladım canım. Teşekkürler Link vermenin yasak olduğunu bilmiyordum. Söylediğin iyi oldu.Ebaydan check edicem...

Son düzenleme:
canım belli bir markası yok ki sahte olsun.bir mac olsa nars olsa anlayacağım da,japonlar üretimi bir kalem.

ebyda ürünü buldum canım çok sagol ama bu ürün sahte olmasın neden bu kadar ucuz acaba?

Ebay iyi bir site ama arkadaşım bana bir site önerdi. Meğer bu site baya popülermiş ben duymamıştım şimdiye kadar. Strawberr diye bir site. Senin ebayda bulduğun fiyatı bilmyrm ama bu dediğim site bizden daha uygun satan yok diyor. Bence google ablamdan arama yap ve bak bi bu siteye..Selamlar

strawberryde bu kalem yok canım,o sitede dünyaca ünlü markalar satılıyor.

merhaba
paylaşımın için sgl
peki ben bunu nasıl bulucam ismi filan yokmu
bide sadece bunun için gönderirlermi
yoksa başka bişeylerde almam gerekirmi acaba

sagol tatlım o siteden alışveriş yapıyorum zaten ..çok güvenerek yaptıgım bi site strawberry ama bu ürün yok orda canım be..hemde baya ucuz fazlasıyla alıp eşe dosta dagıtasım var bu ürünü =)

merhaba
paylaşımın için sgl
peki ben bunu nasıl bulucam ismi filan yokmu
bide sadece bunun için gönderirlermi
yoksa başka bişeylerde almam gerekirmi acaba

canım ben sadece bu ürünü aldım ve yolladılar link veremiyorum kusura bakma ebay sitesinde satılıyor.ingilizce göz kalemleri listsinde ara bulursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…