Göz Makyajı JAPON İŞİ,gözleri büyük gösteren beyaz ışıltılı göz kalemi(RESİMLİ)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
!CBm1)I!Bmk~$(KGrHqF,!k0Ez+wnMT7wBNIY-vtK8g~~0_12.JPG

yukarıdaki resim ebay dan alıntıdır...

100_1432.JPG

Bu göz kalemini ilk ebayda gördüm ve merak edip sipariş ettim.Ürün parlayan inciler ile görkemli gözler ortaya çıkarmayı ve küçük gözleri daha iri göstermeyi waat ediyor.
Ben çok beğendiğim bu göz kalemini gözlere çok güzel bir ışıltı katıyor.Yumuşak yapısıyla gözlere çok rahat sürülüyor.Gözün hem içine hem dışına uygulanabiliyor.Bazı kişiler de far olarak kullanıyormuş.Biliyorsunuz ki gözün içine ve ya altına beyaz kalem çekmek gözü olduğundan daha büyük gösteririr,o yüzden bu kalemle onu sağlayabiliyorsunuz.Fiyatı çok komik 0.99 $:)Ücretsiz kargoyla geliyor.Bu fiyata gerçekten çok güzel bir göz kalemi.Siz de almak istiyorsanız ebaydan sipariş verebilirsiniz:KK66:

100_1449.JPG

Çok güzel duryor beğendim ben de

kargo ücret bedeli yok dimi? sadece 0.99 tl ödedin.
ve kaç günde elinde oldu. ben genelde gittigidiyor japon style yıı takip ediyorumda.
tşk.ler

kargo ücret bedeli yok dimi? sadece 0.99 tl ödedin.
ve kaç günde elinde oldu. ben genelde gittigidiyor japon style yıı takip ediyorumda.
tşk.ler

yok ücretsiz kargoyla geliyor ürün ve 0.99 dolar yani yaklaşık 1.5 TL 'ye tekabül ediyor.bir hafta içinde elime geçmişti.

bende aldım ürünü görüntüsü çok hoş çok yumuşak ama göz altıma sürdüğümde etkisini begenmedim o resimdeki gibi olmadı kirpik diplerine bulaştuğundan kalıntı gibi duruyor :KK43:

ben avonun çift taraflı göz kaleminden aldım.sürdüm beyazını hiç yakışmadı
gözler bi tuhaf duruyo
kaş altına beyaz sürüyorum daha güzel oluyor

X