Jandarma olarak calisan birini izin gununde bile is yerinden ariyorlar mi aranizda bilen var mi ?

Zaten konuşalım demiyorum. İş yerindeyim kapatalım dese anlarım. Ama kapatayım mesgul çalmasın arkadan arayan olur dedi ben de niye arasınlar zaten iş yerindesin dedim sorun bu .Okuma yazmanız da var yoksa 15 yaşında bi ergen misiniz agresiflik gösterip yorum yapıyorsunuz sacma sapan
Şu yada kadar hiç mi çalışmadiniz? İş yerinde de insanlar telefonla haberleşebiliyorlar. Bunu anlamamanız ilginç.
Neyini sorguluyorsunuz yani iş yerinde aramayın bu kadar basit.

Sizin kim jandarma acaba bilginiz var gibi görünüyor? İs yerinde telefonla vakit geçiremiyorlar mi ? Bi de izin günün de arkadaşımın eşi de jandarma o bazen ariyorlar doğru dedi ama siz ne diyorsunuz yalan mı söylemiş bana?
Yalan tabi. Meşgul çalsa ne olacak konuşma sırasında zaten gelen diğer aramalar görünüyor

İzin gununde bile bazen aradıklarını telefonun mesgul calmamasini soyluyo kapatayım artık diyor. Bi de karakoldayken arıyorum is yerinde yani yine aynısını soyluyo bi 10 dk konuştuktan sonra ben de zaten karakolda değil misin ne alaka dedim. Tuhaf görünmemek için soramadım da . Sizce bu durum normal mi eşi sevgilisi jandarma olarak çalışan var mı? Batı da görev yapiyo yeni baslasi ise 3 ay falan olucak
Üstüne düşme neden sürekli arıyorsun ki insanlar çalışırken her dk yazamaz konuşamaz da belki de sizi istemiyor aramayın sormayın üstüne düşmeyin

Evet araniyorlar. Gecesi gunduzu olmuyor polisin askerin tanidiklarim hep oyle. Ama ozellikle mesgul calmasin demesi biraz tuhaf. Belkide bunaliyordur cok aranmaktan. Yani size gore az arasanizda bu mesleklerde genelde insanlarin kafasi kaldirmiyor gundelik muhabbeti tahammulsuz oluyor bir cogu. Yada benim tanidiklarim oyle.

Asker, jandarma, polis ve bekçi.. Yani güvenliğimiz için çalışan bu grup her an aranabilir. İşteyken de aranır, izinli gününde de aranır. İzinli günleri bile diken üstündedir. Ben eşimle işteyken 5 10 dk dan fazla asla konuşmazdım ekstrem bir durum, olay olmadıkça. Çünkü acil durumlarda veya herhangi bir şey için komiserleri veya görev arkadaşları arayabiliyor, ani ihbarlar gelebiliyor, telsizleri var oradan haberleşsinler diyebilirsin belki ama o iş öyle değil, %90 telefon üzerinden iletişimde olurlar. Siz konuşurken komutanı arasa mesela ulaşamasa sıkıntı yaşar. Bu nedenle çok fazla darlama derim.

Asker, jandarma, polis ve bekçi.. Yani güvenliğimiz için çalışan bu grup her an aranabilir. İşteyken de aranır, izinli gününde de aranır. İzinli günleri bile diken üstündedir. Ben eşimle işteyken 5 10 dk dan fazla asla konuşmazdım ekstrem bir durum, olay olmadıkça. Çünkü acil durumlarda veya herhangi bir şey için komiserleri veya görev arkadaşları arayabiliyor, ani ihbarlar gelebiliyor, telsizleri var oradan haberleşsinler diyebilirsin belki ama o iş öyle değil, %90 telefon üzerinden iletişimde olurlar. Siz konuşurken komutanı arasa mesela ulaşamasa sıkıntı yaşar. Bu nedenle çok fazla darlama derim.
Teşekkür ederim yardımcı olup yorum yaptığınız icin .

X