Jandarma olarak calisan birini izin gununde bile is yerinden ariyorlar mi aranizda bilen var mi ?

nacvws

Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
139
-63
24
İzin gununde bile bazen aradıklarını telefonun mesgul calmamasini soyluyo kapatayım artık diyor. Bi de karakoldayken arıyorum is yerinde yani yine aynısını soyluyo bi 10 dk konuştuktan sonra ben de zaten karakolda değil misin ne alaka dedim. Tuhaf görünmemek için soramadım da . Sizce bu durum normal mi eşi sevgilisi jandarma olarak çalışan var mı? Batı da görev yapiyo yeni baslasi ise 3 ay falan olucak

İş yerinde telefon sıkıntı 10 dk dan uzun konuşmamasında anormallik yok.

İş dışı da çok darlamışsın bahane etmiş.
Sizin kim jandarma acaba bilginiz var gibi görünüyor? İs yerinde telefonla vakit geçiremiyorlar mi ? Bi de izin günün de arkadaşımın eşi de jandarma o bazen ariyorlar doğru dedi ama siz ne diyorsunuz yalan mı söylemiş bana?

Sizin kim jandarma acaba bilginiz var gibi görünüyor? İs yerinde telefonla vakit geçiremiyorlar mi ? Bi de izin günün de arkadaşımın eşi de jandarma o bazen ariyorlar doğru dedi ama siz ne diyorsunuz yalan mı söylemiş bana?

Tüm iş yerlerinde zaten telefon yasaktır konuşanlara musama gösteriliyor.

Çağrı merkezinde çalışanlara full yasak mesela.

Jandarma disiplinli bir meslek karakolda fazla telefonla konuşması oynaması hoş karşılanmaz.

Jandarma polis aynı işi yaparlar evet iş dışı da aranabilirler.

Ama kapat meşgül çalmasın şeklinde değil, canım komutan arıyor iş yerinden arıyorlar bi sn diyebilirdi iş dışında.

İki durum var ikisi de olabilir ya dediğim gibi sıkıldı ya başka biriyle konuşuyor o ‘ hep aradığımda telefonun meşgul’ diye sitem ediyor olabilir.

İzin gununde bile bazen aradıklarını telefonun mesgul calmamasini soyluyo kapatayım artık diyor. Bi de karakoldayken arıyorum is yerinde yani yine aynısını soyluyo bi 10 dk konuştuktan sonra ben de zaten karakolda değil misin ne alaka dedim. Tuhaf görünmemek için soramadım da . Sizce bu durum normal mi eşi sevgilisi jandarma olarak çalışan var mı? Batı da görev yapiyo yeni baslasi ise 3 ay falan olucak
Nerede çalıştığına bağlı .Eşim Ankara ‘da çalışırken ki karacı subay telefonu girişte dolaba bırakıp içeri öyle giriyordu .Yasaktı yani .İzin günü,gecesi ,bayramı vs yok hep aranır eşim ben artık alıştım yıllardır .

Nerede çalıştığına bağlı .Eşim Ankara ‘da çalışırken ki karacı subay telefonu girişte dolaba bırakıp içeri öyle giriyordu .Yasaktı yani .İzin günü,gecesi ,bayramı vs yok hep aranır eşim ben artık alıştım yıllardır .
Muğlada görev yapıyor. Astsubay olarak mezun oldu ama hangi kıdem de olduğunu tam bilmiyorum. Demek öyle teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için sagolun

Tüm iş yerlerinde zaten telefon yasaktır konuşanlara musama gösteriliyor.

Çağrı merkezinde çalışanlara full yasak mesela.

Jandarma disiplinli bir meslek karakolda fazla telefonla konuşması oynaması hoş karşılanmaz.

Jandarma polis aynı işi yaparlar evet iş dışı da aranabilirler.

Ama kapat meşgül çalmasın şeklinde değil, canım komutan arıyor iş yerinden arıyorlar bi sn diyebilirdi iş dışında.

İki durum var ikisi de olabilir ya dediğim gibi sıkıldı ya başka biriyle konuşuyor o ‘ hep aradığımda telefonun meşgul’ diye sitem ediyor olabilir.
Anladım çok çok teşekkürler. Hep demiyor da konuşuyoruz baya bazen o zamanlarda diyor. Bu kez is yerindeydi az önce konuştuğumuzda 10 dk konuştuk neyse sonra konuşuruz müsait değilim arkadan mesgul çalmasın dedi. Ben de şaşırdım ne alaka istesin zaten dedim. Orayı anlamadım işte olunca noluyo diye cevap verdi oda :/

İs yerinde dakikalarca konuşmasanız ölür müsünüz?
İs yerinde molalar hariç zaten konuşulmamalı. Allah aşkına yaşınız kaç 15 falan mı?
Zaten konuşalım demiyorum. İş yerindeyim kapatalım dese anlarım. Ama kapatayım mesgul çalmasın arkadan arayan olur dedi ben de niye arasınlar zaten iş yerindesin dedim sorun bu .Okuma yazmanız da var yoksa 15 yaşında bi ergen misiniz agresiflik gösterip yorum yapıyorsunuz sacma sapan

Adam kolluk kuvvetlerinde, yeri gelir gece beşte ararlar yeri gelir sabah 9 da eve donunce geri çağırırlar hanımefendi.
Onlar düz mesai çalışmiyorlar telefon kapatma lüksleri bile yok bir çoğunun.
Ve evet uzun süre telefonlada konuşamıyorlar genel olarak.

Yine bir asker veya jandarma kız peşinde. Üniformalilar şu an hiç güven vermiyor siz ne buldunuz bu adamda

Adam kolluk kuvvetlerinde, yeri gelir gece beşte ararlar yeri gelir sabah 9 da eve donunce geri çağırırlar hanımefendi.
Yine bir asker veya jandarma kız peşinde. Üniformalilar şu an hiç güven vermiyor siz ne buldunuz bu adamda
Ben

Yardımcı olup cevapladiginiz için çok teşekkürler sizin yakınız da var mı böyle jandarma çalışan?

Benim babam jandarmaydı ama telefonu meşgul etme dediğini hatırlamıyorum hoş gerçi babamla saatlerce telefonda da konuşmazdık orası ayrı 🫣

Ay adam aldatıp duruyor zaten sen de kendini enayi yerine koydurup dur böyle.
He biz normal çalışan insanlar iş yerinde telefon kulağımızda yapışık gezmiyoruz iş yeri ya hani orası telefonda lak lak yapma yeri değil

X