Izmir'li hatunlar haydi sohbete

Burunları tıkalı canımcım bide agladıgında katılıyo korkutuyo bizi şimdi iyi biraz acilde actılar bende solusyonlaacıyorum surekli
Benim yengem burun acmak icin serum yapiyo oda olmazsa doktor tuzlu su yap ver demis ayyy gecmis olsun canim ya benim yigenimde ayni durumda
Hmmm nekadar oldu evleneli :KK6:
Bizim temmuzda tam 2 sene olucak tatlim benim bende istiyorum artik ama duzensiz adt oldugumdan dolayi biraz zor sanirim
İzmir'i görünce yazmadan edemedim. Merhaba herkese :KK17::KK17:

hossss geldin tatlim aramiza sendeeee merhabaaa izmirin neresinden tatlim

aaaaa kizlar bakiyorumda ben yokken hic sohbet yok burdaaa burayii lutfen kendi konunuz gibi hissedin ihmalll etmeyin kixlarrr izmir topigini hadiii bakalimmm seker sekerrr sohbet edelimmyaramazlik yok:KK23::KK23::KK51::KK51:

​Bekarım canım. 1 seneye yaklaşan bir ilişkim var erkek arkadaşım da askerde şimdi onu bekliyorum. Bir yandan da okula falan devam ediyorum işte, üniversitedeyim. Sende durumlar nasıl ?

ben evliyim tatlim esimle kendimize ait isimiz var onunla urasiyoruz iste bazen yogunluktan nete dahi giremiyorum

selam bende izmir yenigirneden herkese selamlarr :) havalarda güzell içim kıpır kıpırrr :KK3:

selam bende izmir yenigirneden herkese selamlarr :) havalarda güzell içim kıpır kıpırrr :KK3:

ayyyy evet yaaa işler olmazsa eşime dicem kalk götür beni karşıyakaya ne işi var aksam vakti evde yemek yedikten sonra biraz beni deniz kenarında gezdirsizn uzun zaman oldu yani gezmeyeli aslında artık forumdan bana gına geldiii eeeee anlat bakalım tatlım hayat nasıl gidiyor

​Bekarım canım. 1 seneye yaklaşan bir ilişkim var erkek arkadaşım da askerde şimdi onu bekliyorum. Bir yandan da okula falan devam ediyorum işte, üniversitedeyim. Sende durumlar nasıl ?

ayyyy resminizi şimdi gördüm şekerim maşallah supanallah yaaa Allah mehmetciklerimizi korusun :nazar:

X