Izmir'li hatunlar haydi sohbete

Teşekkür ederim hoşbuldum.
Biraz geç oldu sanırım ama herkese merhaba bu arada

Benim skrabalsrda bslcovada oturuyor ama bize çok uzakta kaldığında giremiyorum Balcovslı severim sms çok güzel bence anlattı bakalım sekerım evimizin becerisini hayat naslsın gıdıyo bende meraklıları Melahat gibi her şeyi sordum:KK17:

Benim skrabalsrda bslcovada oturuyor ama bize çok uzakta kaldığında giremiyorum Balcovslı severim sms çok güzel bence anlattı bakalım sekerım evimizin becerisini hayat naslsın gıdıyo bende meraklıları Melahat gibi her şeyi sordum:KK17:

Güzel yerdir Balçova bende seviyorum :) 26 yaşındayım çalışıyorum olağan bi hayat yani :)
Sen nasılsın? Neler yaparsın?

Güzel yerdir Balçova bende seviyorum :) 26 yaşındayım çalışıyorum olağan bi hayat yani :)
Sen nasılsın? Neler yaparsın?

Bendecalısıyorum çalışıyorum arasında bazen kocama isyerınde yardım ediyorum bornovaya oturuyorum çalışmak kadar güzel bir şey yok ya gelelim bayansa

izmirli değilim 97den beri izmirdeyim. o her sabah yasadgim mukemmel sehrin mukemmel gun dogusu.o her anı gzuel o her kadının birbirine bakarak daha guzel olması:)guzel sehirdir izmir. bence bir asktır.

izmirli değilim 97den beri izmirdeyim. o her sabah yasadgim mukemmel sehrin mukemmel gun dogusu.o her anı gzuel o her kadının birbirine bakarak daha guzel olması:)guzel sehirdir izmir. bence bir asktır.

Ne güzel söylemişşsiniz bencede aşktır izmir bende izmir li olmama rağmen vazgecemıyorum ve baska sehırde yasamam gıbı gelıyor

Bencede güzel bir şehirde yaşadığımız için sanslıyızz olsun sende gel aramıza sekerım

Bencede güzel bir şehirde yaşadığımız için sanslıyızz olsun sende gel aramıza sekerım

ben suan bask abir sehirdeyim ama hala kendimi izmirli gibi hissedrim cok farkli bir yer:> hakikaten her gun dogusunu yasadim hepsinde farkli hisler yasadim.memur olarka atandigim yerde aydında her dakka izmiri andim hic bri yer orasi gibi olamaz dedim. bende geldim araniza:>

canmm bu balcovadaki ptt tam olarak nerede panino varya pizza yaplan yer onn yaknnda olan mi ptt kargo gndrp alablcegimm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aynen dediğin gibi canım panino pizzanın karşısında duru park var onun hemen arkasında. Ordan gönderim yapıp alabilirsin.

ben suan bask abir sehirdeyim ama hala kendimi izmirli gibi hissedrim cok farkli bir yer:> hakikaten her gun dogusunu yasadim hepsinde farkli hisler yasadim.memur olarka atandigim yerde aydında her dakka izmiri andim hic bri yer orasi gibi olamaz dedim. bende geldim araniza:>
evet ankara gittimde daha iyi anladim izmir bir baska hoss geldinn sekerim
bende esimi istanbuldan getırdım valla evlılık sartımdı ızmır de yasamak :KK1::KK1::KK1: ıkımızde zonguldaklıyız oysak :KK70:
es
erimizin ozaman hakki odenmez tatlim yaaa
ewet kendı bılır walla

akli basina gelcenden eminim

[QUOTE=krizantem;34500343
es
erimizin ozaman hakki odenmez tatlim yaaa

kesınlıkle cnım oda ogrencılık haytını burda gecırmıs oyuzden hıc sorun cıkarmadı :))

X