İzmir'li Hatunlar Haydi Kurtlarımızı Dökelim :))))

Bu sefer ben de gelmek istiyorum yaa, bir de eğlence var işin içinde a.s
Matine yerine cuma akşamı (Hafta sonu bana uymuyor da) şöyle fasıllı falan bir eğlence ayarlasak olmaz mı?
Gündüz olmak zorunda mı?

Bu sefer ben de gelmek istiyorum yaa, bir de eğlence var işin içinde a.s
Matine yerine cuma akşamı (Hafta sonu bana uymuyor da) şöyle fasıllı falan bir eğlence ayarlasak olmaz mı?
Gündüz olmak zorunda mı?

bekar olduğun nasıl da belli.....:roflol:

burcu'cuğum bence başka alternatifler arayalım...yer basmane olunca eşim asla yollamaz...malum sebepten...hem 30 kişiyi toplayamayız gibi geliyo...ben de bi araştırma yapayım bakayım...burda ayarlayabilirdim ama yer ters gelir millete...off naapsak yaaa.. CADIARZU.

Selamlar herkese haftaiçi iş,haftasonu ev olunca benim için zor oluyor :KK43: Şimdiden size iyi eğlenceler...

burcum cnm galiba bu sefer programı değiştirsek iyi olcak ..gerçekten riskli ..gelicem diyenlerin bi kaçı gelememişti .olabiliyoda ..insanın elinde olmayan bazı aksilikler oabiliyo..herhalde kimse bu külfetin altına ..girmek istemiycektir..herkez acabalı konuşuyo ..haklı olarak bide sonrasında mahçup olmakda var ...yinede siz bilirsiniz ..kolay gelsin .öptüm .ben akşam eşimle konuştum olur dedi ama ...

bu buşmanıza da gelmeycğm için çok üzülüorm senağlamabnde istiomm gelmkk yaa ama başka bir blşmaya gelcğim inş bnm izmirde oldğm zamna denk gelirrr:Saruboceq:

slm. arkadaşlar a.s.
sanırım biraz zorlucak karar vermek bizi ben şöle bi liste çıkarmaya başlayım bakalım kaç kişi oluyoruz zaten artık birbirmizi tanıdığımız için gelebilcek olanlar belli yerimseniben
yinede lütfen başka fikri olan varsa açıklasın nede olsa biz çok uyumlu bir grubuz :nazar:

bak beni ve annemi başta ekleyin haa iki kişi konti garantiyiz

Desibel
kibele190
Sbule
Tuliny
Serapkarakoylu
Başak35
March7
Berrin35
Zeliha_Zeliha
Kuusuum
Sessizce
xeno
gizem1986 ve annesi
FirstLady
TheShe
yengecburcu
hcr35
nazarboncuğum

tarih : belirsiz
yer: belirsiz
a.s. :enbuyukkk:

Son düzenleyen: Moderatör:
şimdilik 17 kişiyiz buda iyi kaydirigubbakcemile2
o güne kadar artarız dimi kızlar sengözlerimebaksanab
yanında birini getircek olanlarda söylesin lütfen alkisalkisalkis

şincik bütün konuyu okuyamadım ama burcum bana bilgi verir misin ?
hafta içi olsun da ben gelirim Allah'tan bir aksilik çıkmazsa
nerede olacak, saat kaç gibi olacak falan

şincik bütün konuyu okuyamadım ama burcum bana bilgi verir misin ?
hafta içi olsun da ben gelirim Allah'tan bir aksilik çıkmazsa
nerede olacak, saat kaç gibi olacak falan

cnm çoğunluk hafta içi istiyor sanırım öyle olucak :nazar:
geçen buluşmada böyle birşeye ortak karar vermiştik ..
basmane de fuar kapısı karşısında dekim hotel var orda matineler düzenleniyor eski yıllarda her çarşambaydı ama artık sadece 30 ve üzeri gruplara özel olarak salon açılıyormuş perşembe yada cumartesi günleri alkisalkisalkis
eğer 30 kişiyi ayarlıyabilrisek reeldeki yakınlarımızda gelebilir , orayı düşünüyoruz yani bizbize göbek atıcaz kaydirigubbakcemile2

estağfurullah ablam ricaydıııııııııııı a.s.

inşallah o güne kadar işlerimiz yoluna girer. :CüvCüv: :Saruboceq: Şeniz
siz anladınız onu.

X