İzmir'li Hatunlar Haydi Kurtlarımızı Dökelim :))))

yaa bnde soz vermek ıstemıyorum gecen gun gıbı olmasın dıye ama cok ısterım gelmeyı. hafta sonu olursa daha ıyı olur calısan arkadaslarda gelebılır hem ama bekleyelım bakalım hersey bellı olsun. saat fıyat falan.

birde bnm babamın senesı gelıyor mevlut falan 21-25 mayıs olursa gelemem ben

slm. kızlar a.s.
az önce dekim oteli aradım ..
eski günlerde her çarşamba düzenlenen matineler artık en az 30 kişi olmak kaydıyla sadece gruplara perşembe veya cumartesi günleri düzenleniyormuş :nazar: aslında ii bişi olurdu çünki yabancı olmazdı aramızda yerimseniben hani benm hep dedğim düğün salonu fikri varya onun gibi bişi kaydirigubbakcemile3
benim biraz aklım karıştı 30 kişi olabilirmiyiz acaba evt gelirim diyip sonra gelemeyenlerin parasıda o gün cebimizden çıkmak zorunda kalır :1no2: ayrıca 1 kişi yemek ücreti 20 tl miş bu standart mönü oluyor bildiğimiz et yada tavuk ,cips+ pilav +içeçek
şimdi ne dersiniz lütfen fikirlerinizi paylaşalım mesela 23 mayıs cumartesiye geliyor ...
:kahve:

ayyyy aslında çokda ..güzelmiş ..kızlar ..ben herzamanki gibi şimdiden ..kesin felan deyip sonradan su koymamak için bişey diyemiyorum ama çok yüksek bi ihtimalle gelirim ...mayısta bizim misafirlerimiz olcak onlarında tarihi belli değil ...bu akşam .kuşumla bi konuşayım ...ayyyy süperde olcak hakikatten yengeçburcu ..senin dediğin gibi olucak ..eee kalbin güzel şekerim ...öpüyorum şimdilik ..

ayyyy aslında çokda ..güzelmiş ..kızlar ..ben herzamanki gibi şimdiden ..kesin felan deyip sonradan su koymamak için bişey diyemiyorum ama çok yüksek bi ihtimalle gelirim ...mayısta bizim misafirlerimiz olcak onlarında tarihi belli değil ...bu akşam .kuşumla bi konuşayım ...ayyyy süperde olcak hakikatten yengeçburcu ..senin dediğin gibi olucak ..eee kalbin güzel şekerim ...öpüyorum şimdilik ..

kaydirigubbakcemile5 bekliyoruz cnm inşallah hiç bi şekilde kimsede aksilik çıkmaz :Saruboceq:
ee kızlar hadi ses verin :nazar:

Burcu 30 kişi toplayamayız gibime geliii...hadi bakalım bekleyelim...:))

hııım 30 kişi zor gibi görünüo şöyle olabilir kk ddan olmayan ama eğlenmek isteyen arkadaşlarımız varsa yanımıza katıp getirsek sayı çoğalır garantilemiş oluruz fiyatta makul bence ben şimdiden atıom göbecikleri :teytey: hamlık çekmeyem dimi ama :sm_cool:

hııım 30 kişi zor gibi görünüo şöyle olabilir kk ddan olmayan ama eğlenmek isteyen arkadaşlarımız varsa yanımıza katıp getirsek sayı çoğalır garantilemiş oluruz fiyatta makul bence ben şimdiden atıom göbecikleri :teytey: hamlık çekmeyem dimi ama :sm_cool:

İİ fikir...kaydirigubbakcemile

selam bayanlar güzel bir fikir...a.s. ben sağlık dışında bi engel olmadıgı sürece varım.. öncelikler kesin gelecek sayıyı belirlemek lazım.. fix menü olursa da ben de hesap kitap işinden kurtulmuş olucam.. :teytey:

evt cnm tabiki neden olmasın ama işte kesin belli olması gerek :nazar: neyse dedğiniz gibi bekliyelim bakalım daha zaman var nasılsa kaydirigubbakcemile5
selam bayanlar güzel bir fikir...a.s. ben sağlık dışında bi engel olmadıgı sürece varım.. öncelikler kesin gelecek sayıyı belirlemek lazım.. fix menü olursa da ben de hesap kitap işinden kurtulmuş olucam.. :teytey:

zaten bu işe en çok sevinceğini biliyordum cnm kaydirigubbakcemile3
artık ekstralara bakarsın ama dimi olursa :1hug:

23 mayıs olursa kesinlikle gelemem ben. ama tarih değişirse gelmeyi isterim. geçen buluşmayada geliyorum deyip gelemediğim için kesin gelirim dmekete istemiyorum. ama yanlarında kişilerle gelinirse sayı 30 kişiyi geçer.

23 mayıs olursa kesinlikle gelemem ben. ama tarih değişirse gelmeyi isterim. geçen buluşmayada geliyorum deyip gelemediğim için kesin gelirim dmekete istemiyorum. ama yanlarında kişilerle gelinirse sayı 30 kişiyi geçer.

cnm tarihi ortak bi karara bağlarız sorun diiil yerimseniben
önemli olan haftasonumu hafta içimi istendği bide gelceklerin sayısı :nazar:

bu arada babanada allah tan rahmet dilerim cnm :Saruboceq:

o tarihte ne yazıkki ben izmirde değilim olsaydın kesin gelirdim.

bence riskli gb sanki olmaz o kadar kişi çünkü gelicem deyip gelemeyen mutlaka olur ki buna kendimi bile dahil edebilirim çok istiyorum ama o tarihe gelelim bakalım

cnm tarihi ortak bi karara bağlarız sorun diiil yerimseniben
önemli olan haftasonumu hafta içimi istendği bide gelceklerin sayısı :nazar:

bu arada babanada allah tan rahmet dilerim cnm :Saruboceq:

tşk ederim cnm. inş nasip olurda gelebilirim.

burcu ablacım bu sefer gelemzsem çatlarım demiştim işe başladım gerçekten çatlıcam:KK43:

benide ekleyin kıslarrrrrr bu sefer kaçırmak istemiyom bende varım huhuuuuuuuuuuu
kaydirigubbakcemile

bak beni listeye eklemeyi unutmayın kıslarrrrrrrrrrrrrrr (annemde gelir 2 kişiyiz)

Son düzenleme:
topiğin açılmasına çok sevindim. yalnız ben bizim kıza bağlıyım bu sefer. tedavi süresinde belki onunla ankarada oluruz. kesin bişey diyemiyorum bu sefer. içimden de inşallah gelir ve müjdeyi veririz geçiyor. eğer gelemezsem çok üzüleceğim. kalbim sizinle olacak.:emir_bebek:

X