İzmir'li Hatunlar Haydi Kurtlarımızı Dökelim :))))

aydınlık cnm 2.katta geniş pencereleri var yerimseniben
neden merak ettin bende onu merak etim kıs :uhm:

ona göre gece yada gündüz makyajı ediciim :icecream: :roflol: :roflol:
yok gülüm güneş görmüyosa üşürm beli dedim ona göre giyincektim kaydirigubbakcemile3

yok gülüm güneş görmüyosa üşürm beli dedim ona göre giyincektim kaydirigubbakcemile3

hayy allah iyiliğini versin güldürdün beni :roflol:
üşümen bacım merak etme yerimseniben

canım kardes sehrım ızmır le aynı anda bulusuyoz yarın bol bol opun benım ıcınde bırbırınızı bıde bol bol resım cekılın dılerım kı hersey tam gaz olur:).sevgıyle..

Canım benim,seni seviyorumŞeniz
Senin içinde öpüşcez sen hiç merak etme:lepi:

Transparanmı giyincen yafrus kaydirigubbakcemile3
Işık kontrolü yapıonkaydirigubbakcemile3

kamera ve fotoğraf makinası şimdiden hazır evet döktürcezz var mı bi poz daha isteyennnnnnnnnnnn

oyy seni pek bir Avrupalı gördüm aylo...dilin bilem değişmiş...:sm_cool:

Bende öyle gördüm kendimi nedense Sibelimkaydirigubbakcemile3
Gece 12 den sonra sindirella gibi avrupalı oluyom ben galibakaydirigubbakcemile3

kamera ve fotoğraf makinası şimdiden hazır evet döktürcezz var mı bi poz daha isteyennnnnnnnnnnn

gizoooom beni çek bir poz en güzelinden...buluşma bahane, pozlar şahane olsun ablişimm..alkisalkisalkis

tmm cnm ozaman seni matinenin kamereman cevat kellesi ilan ediom :hooray: tam tesisatlı alkisalkisalkis ama zordur ha bizim işimiz gelenleri kapıda çekicen sonra gidenleri çekicen kaydirigubbakcemile3 sonra tek tek otururken alıcan pozlarını vs. vs ha bide sbuleyi mutlaka yemek yerken çekicen :roflol:

Bende öyle gördüm kendimi nedense Sibelimkaydirigubbakcemile3
Gece 12 den sonra sindirella gibi avrupalı oluyom ben galibakaydirigubbakcemile3

12.00 den sonra değişime uğruyon dimek...yerimsenibensenin kocişin hoşun gider bu durumlar herhall...gündüz başka, gece başka hatun varmış gibim hehehehe...:sm_cool:

Transparanmı giyincen yafrus kaydirigubbakcemile3
Işık kontrolü yapıonkaydirigubbakcemile3

uğraşın uğraşın siz benlen şimdi gülün yarın alcam ifadelerinizi :mymeka:

gizoooom beni çek bir poz en güzelinden...buluşma bahane, pozlar şahane olsun ablişimm..alkisalkisalkis

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis ablacım sonsuz pozlar senin olsun :asigim:

ama beni kim çekcekk benide çekin yawwwwwwwwwww:lepi: tam techizat getircem ama benide çekin gerisi kolayyyyyyy akşama da sıcağı sıcağına baskı nette HAHAHAHHHHHHHHHH kaydirigubbakcemile3 :roflol:

SBLUE YEMEK YERKEN HAA HAHAHAHHHHHHHHHHHH :roflol:

önce sen varsın tabi o fönlü duruncu saçlarından tutcaam şekil 1 A kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile

ne biliyon fönletcemi lülülülülülü belkim doğal takılcam yarın (duyda inanma smileysi ) kaydirigubbakcemile3

pişşşttt izmirin hatunları günaydın a.s. hadi kalkın bugün büyük gün alkisalkisalkis

:lepi: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :teytey: :dance: alkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…