İzmir'li Hatunlar Haydi Kurtlarımızı Dökelim :))))

adres tarifide süper
bu arada bende geliyorum artıkın kesinleşti :lepi::lepi:
allah kısmet ederse diyelim yinede :)

adres tarifide süper
bu arada bende geliyorum artıkın kesinleşti :lepi::lepi:
allah kısmet ederse diyelim yinede :)

anlatabilmişsem ne mutlu bana tatlım yerimseniben
yarın bu saatlerde görüşüyor olucaz delikafadulden
bu arada kızlar ben 13. yazdım buluşma saatine ama malum bilenler bilir benm kızların okul saatlerini yani evden çıkmam 13 i bulucak en geç 13.30 da ordayım :lepi:

bir gün hamamada gidelim. çok otantik olur... kese, masaj falan, yeniden doğmuş gibi çıkarız hahahaha...

bir gün hamamada gidelim. çok otantik olur... kese, masaj falan, yeniden doğmuş gibi çıkarız hahahaha...

onuda kışa yaparız :jeyyar:
mazallah bu havada bayılırız kızz kaydirigubbakcemile3 bir dahakine dahiyane fikirleirm var yarın açıklıcam süprizzzzz

:içelim: :teytey:

bu buluşmada bir ben yokumsenağlamasizleri görmeyi çok isterdim hele desibel ve yengeçburcunu :1hug:

sizlere şimdiden iyi eğlenceler. :teytey::teytey:

ay hadi kızlar, yarın attıverin göbeciklerisositosositofotoları hemen yükleyin nolurrrdelikafadulden

bu buluşmada bir ben yokumsenağlamasizleri görmeyi çok isterdim hele desibel ve yengeçburcunu :1hug:

ayyy cnm seninle KK da karşılaşmak ne güzel Şeniz
keşke gelebilsen ne hoş olurdu kaydirigubbakcemile5
nasılsın ne var ne yok a.s.

ay hadi kızlar, yarın attıverin göbeciklerisositosositofotoları hemen yükleyin nolurrrdelikafadulden

çokocumm yarın bu saatler atıvericez göbecikleri :teytey:
fotolarıda sabırla bekleyin anacım biizim ordan dağılmamız 7 yi bulur kaydirigubbakcemile3

bende gelceem ama şuan çok yorgunum dinleneyim yarına dinç olmam lasım burcum öptüm

aaaa süper bir fikir bu bayılırım hamama sıraya beni yazın şimdiden hihoyyyt

beni unuttun demek :a015: :dilcikar:

canım kardes sehrım ızmır le aynı anda bulusuyoz yarın bol bol opun benım ıcınde bırbırınızı bıde bol bol resım cekılın dılerım kı hersey tam gaz olur:).sevgıyle..

canım kardes sehrım ızmır le aynı anda bulusuyoz yarın bol bol opun benım ıcınde bırbırınızı bıde bol bol resım cekılın dılerım kı hersey tam gaz olur:).sevgıyle..

aa ne güzel olucak siz orda biz burda :lepi:
yaşasın KK :enbuyukkk:
sizde birbirinizi öpün tatlım :1hug:
elifede sevgilerimizi iletin laf aramızda en çok onu merak ediyorum yerimseniben

Desibel
kibele190
Sbule ve kankisi :))
Tuliny
Serapkarakoylu
March7
Berrin35
Zeliha_Zeliha
gizem1986 ve annesi
TheShe
yengecburcu ve kızı
hcr35
nazarboncuğum
peri
strawberry35
Andromache
görkem ve 2 arkadaşı
hakarka ve arkadaşı ?
güneş55 (ablamız cuma günü ameliyat oluyor inş. tez zamanda iyileşip gelicek ) ?
PembePeri ?
tarih : 28 mayıs perşembe

saat 13.00

yer : le 'meyhane

adres: kıbrıs şehitleri cadd. 1469 sk. no 28 /A alsancak

fiat :fix mönü 20 tl (4 çeşit meze-2 kola- köfte-patates-tavuk-pilav)

ve en önemlisi canlı müzik :)))

listenin şimdilik en güncel hali

aa ne güzel olucak siz orda biz burda :lepi:
yaşasın KK :enbuyukkk:
sizde birbirinizi öpün tatlım :1hug:
elifede sevgilerimizi iletin laf aramızda en çok onu merak ediyorum yerimseniben

yaw hele ben karnıma kıramplar gırıy artık canım akşama gorusuz resımlerde artık:)..bıde dum tek tek ıle gobek atın ayw::)

burcuum bu mekan karanlıkmı aydınlık mı merak ettim cicim CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…