İzmir'li Hatunlar Haydi Kurtlarımızı Dökelim :))))

E

EU3

Ziyaretçi
merhabalar arkadaşlar a.s.
İzmir 'in alışkanlık haline gelen aylık buluşmaları havalar ısındıkça daha bir hareket kazandı hihoyyyt
içimiz kıpır kıpır kış bitti bahar bizi şenlendirdi ..
ee bunun yapmanın en güzel şeklide şöyle güzelce bir matineye katılıp eğlenmek değilmi kaydirigubbakcemile5
buluşmayı mayıs ortası gibi düşünüyoruz ..
siz ne dersiniz herkes fikrini söylebilir ortak bi yerde buluşuruz :teytey:
şimdi bu fikre varım diyenler isimlerini yazdırmaya başlasın .. :enbuyukkk:

Desibel
kibele190
Sbule
Tuliny
Serapkarakoylu
March7
Berrin35
Zeliha_Zeliha
Kuusuum, annesi ve arkadaşı
Sessizce
xeno
gizem1986 ve annesi
FirstLady
TheShe
yengecburcu ve kızı
hcr35 ?
nazarboncuğum
peri
gulkurusuu nun anne ve teyzesi
strawberry35

tarih : 28 mayıs perşembe

saat 13.00

yer : le 'meyhane

adres: kıbrıs şehitleri cadd. ayrıntılar ilerleyen günlerde verilcek

fiat :fix mönü 20 tl (4 çeşit meze-2 kola- köfte-patates-tavuk-pilav)

ve en önemlisi canlı müzik :)))

Son düzenleyen: Moderatör:
heyyyttt beni yazun.....yupppiiiiii:))

30 şubat desen bilem bi şekilde gelirim :roflol:
yaz yaz yaz :eek: :sm_cool: :teytey:

kis sen beni iyice catlatmaya kararsin galibalülülülülülüŞenizŞeniz

oynamak mı :1shok: canım isterse iyiyimdir alkisalkisalkis bende gelirim burcu abla.. ters birşey olmadığı sürece tabi..

oynamak mı :1shok: canım isterse iyiyimdir alkisalkisalkis bende gelirim burcu abla.. ters birşey olmadığı sürece tabi..

inşallah herşey düz gider cnm bi güzel göbek atarız karşılıklı kaydirigubbakcemile5

burcu abla bende gelmek isterim sizlerle güzel vakit geçirdim hamile olsamda inş.gelebilirim bebiş şimdiden göbek atmayı öğrensin inş bi aksilik çıkmazzz:Saruboceq:

sen zaten onur konuğumussun bacım taa manisalardan kalkıp geliyosun Şeniz

ne manisa mı sibel abla mı manisadan mı fisfisfis memleketimin adını duyunca afalladım.. kaydirigubbakcemile3

inşallah herşey düz gider cnm bi güzel göbek atarız karşılıklı kaydirigubbakcemile5

inş burcu ablacım.. oynamazsam ısrar yok ama bak ona göre küserim sonra hehehehehe kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

19 mayısta benim dogum günüm :eek: mayıs deyince söylemeye çekindim ama benim içinde dogumgünü kutlaması gibi olur sevilinkinde böyle birşey planlamıştık ama olmamıştı belki bu sefer olur yaz yaz benide kafadan yaz burcum alkisalkisalkis

OOOO TAM Bı ORYANTAL AŞIĞI OLARAK TAM BANA GÖRE...HEYOOOO BEN VARIMMM.....:dance:

OOOO TAM Bİ ORYANTAL AŞIĞI OLARAK TAM BANA GÖRE...HEYOOOO BEN VARIMMM.....:dance:

bende şöyle kenarcıktan sana tempo tutarım ayol alkisalkisalkis alkisalkisalkis ben beceremem kıvırayım derken sonra beni acil doguma götürürmüşsünüz :roflol: :roflol:

bende şöyle kenarcıktan sana tempo tutarım ayol alkisalkisalkis alkisalkisalkis ben beceremem kıvırayım derken sonra beni acil doguma götürürmüşsünüz :roflol: :roflol:

ayyy kıss korkutma beni...o psikolociyle oynayamam sonraaa....:roflol:

kızlar bende gelmeyi çok isterdim burda yokum oğlumun mecburi hizmet yerine gidicez çok üzgünüm gelmeyi çok isterdim inş sonrakine

geçen buluşmada gelmeyi çok istemiştim.dedemin vefatı üzerine gelememiştim.ama bu sefer bi aksilik çıkmazsa gelmeyi çok is5tiyorumm

X