izmirde yaşanılası yer neresi sizce???

ESRARENGXIXZ

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2008
45
0
Kızzzlarrrr İzmir'de oturanlar hangi semtte oturuyorsunuz ve hangi semt sizce yaşanılacak bir yer?Özellikle çocuğu olan anneler!!!Bana da fikir oluşturursanız sevinirim...
Bu konuda ısrarlıyım sürekli fikir değiştiriyorum.Karar vermesi çok zor.Sonunda pişmanlık duymak da var.
Çocuklu bir aile gamyoncuiremsuolduğumuz için çocuğumuzu da oturduğumuz semte göre okula göndereceğimiz için önemli bir seçim bence...

Ksk...Göztepe.. Bornova... Hatay ...Güzel bahçe... Mithat paşa...Balçova...Alsancak...Oğlum Karşıyakada okuyor ailem herkez kskde kısa sürede nasipse yanlarındayım ..Sanırım yazmadığım fazla yer kalmamış ama belli başlı semtler bunlar Heyyyt be yaşanası yer İzmirim Seviyorum ben hemde çok karış karış kokusunu havasını insanını herşeyini..İyiki burdayım burda doğdum burda yaşıyorum

vallah arkadaş vazgeçemediğim tek şey izmirdir.....herşeyiyle bambaşkadır insanların samimiyeti deniz kokusu rahatlığı........yaşanası bi şehiridir yanii..ben karşıyaka da oturuyorum ve karşıyakadanda vazgeçemem doğrusu ve kesinlikle tavsiye ederim

Bornova'da oturuyorum..Çok seviyorum burayı..hihoyyyt
Karşıyaka ve Alsancak da çok güzel..kaydirigubbakcemile2
Ama Bornovam başka be:lepi:

İzmirim :asigim:
Heryeri güzeldir izmirimin :asigim: seçim yapmak zor...Ben bir yer öneririm diğeri orayı önermez,onun önerdiğini de ben beğenmeyebilirim.
Güzellik görecelidir...
Ama ben şirinyerliyim...Orayı beğeniyorum en çok gamyoncuiremsu

Karşıyaka, Konak,Alsancak,Bornova.... İzmirin heryeri ayrı bi güzel ama yerleşmek için Bornova süper her açıdan :1rolleyes:

cnm. ben balçovadayım ve çok seviyorum tüm alışveriş merkezleri burada..
pilot okul dolu çevrede..üniversite..teleferik..9eylül hastanesi..aqua park..ve son olarak..
hertaraf jeotermalli 24 saat sıcak suyumuz ve kışın yazdan beter ısınan evimiz var..sanırım bukadarı yeter dimi..:))))

cnm bende izmirliyim.karşıyaka en güzel yeridir ben de bir kskli olarak ama çocuklu bir aile için bornova derim.çünkü karşıyakada yaşam zor biraz yani eskisi gibi değil bozuldu artık sokaklar eskisi kadar güvenli değil.gerçi heryer öyle ama,bornova çocuklu aileler için daha uygun gibi

oğlun kaç yaşında cnm. ilkokulamı gidiyo..devletmi özelmi düşünüyosun..

Evet canım benim de fikrim Balçova'da yoğunlaşıyor.:lepi:Zaten evlendiğimde ilk oturduğum ev Balçova'daydı.O yönden özel bir önemi vardı benim için.Bir de oğlumu gönderebileceğim iyi bir okul da bulursam hayatımı düzene sokmuş sayacağım kendimi...

oğlun kaç yaşında cnm. ilkokulamı gidiyo..devletmi özelmi düşünüyosun..
Canım oğlum 2 yaşını doldurdu 3'e girdi.Benim planlarım uzun vadeli olduğu için şimdiden düşünüyorum.Eğitimi ve öretmenleri iyi bir devlet okulu olursa elbette ki devlet okulu derim.Çok özel olan eğitimlere de karşıyım açıkçası.Çünkü devlet okullarındaki öğretmenler de iyi eğitimli bence.Tabi her alanda olduğu gibi istisnalar da vardır.
Bir de Balçovadan ev alabilmem için yaşadığım evi satınca üzerine para eklemem gerekiyor.O yüzden birikim yapmalıyım.Hedefim tek olursa daha bilinçli insan para biriktirip hedefine ulaşabiliyor.O nedenle şimdiden planlıyorum.hihoyyyt

Esim izmirde yasamis uzun bir sure ønce
gectigimiz yaz izmirdeydim,
evleri bornovada ve harika bir yer gercekten ben tek kelimeyle bayildim
sira sira dizilmis o cafeler
gecenin bir yarisi civil civil sokaklar
ne guzel bir haftaydi hala unutamiyorum =) ilerde insallah tasinacagim
oraya

doğma büyüme şirinyerliyim (hoş artık istanbuldayım ama ) çocukluğumun geçtiği şirinyer benim için çok özel ve güzel..bahsi geçen diğer izmirimin güzel semtlerinden hiçbir farkı yok benim için fazlası var forbes yani sevgi yolu civarını tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…