İzmir'de labioplasti ve hudoplasti oldum

oppar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2017
159
31
33
Merhaba, bu forumda da İzmir'de ameliyat olanları aradım ama hiç detaylı bulamadım. Dr. Sultan Buğday'ın çok iyi olduğunu duymuştum ve 1 ay önce görüşmeye gittim, bugüne tarih almıştım ve oldum. Direkt ikna olmamın sebebi de randevuda öncesi sonrası fotoğrafları görmemdi. Başka doktorlar tarafından mahvedilmiş dış dudaklar bile güzelce onarılmış.

1.Gün: Lokal anesteziyle oldum (spinalden) ama herhangi bir komplikasyona karşı damar yolu açıldı. Benim de koldan iğne girmesi vs bu şeylere fobim olduğu için soğuk terler dökmeye başladım ve midem bulanmaya başladı, çok kötü oldum. Anestezi doktoru sağolsun sakinkeştirici verdi damar yolundan, zaten çok kısa sürede uyumuşum. Yani lokal alıp uyanık kalmak istemiyorsanız sakinleştirici yaptırabilirsiniz. Uyandığımda dikiş aşamasınaydık tabii hiçbir şey hissetmedim. Sonra popodan bir ağrı kesici yapıldı, biraz dinlendim sonra yürüdüm. Yaklaşık 5 saat sonra eve geldim. Buz koydum ama feci bir sızlama başladı, hala sızlama var. Fitil verildi, gerçekten iğrenç bir duydu 😵😵 şu an genital bölgem gayet iyi görünüyor yani bu haliyle. Tabi yarın muhtemelen daha çok şişer.

Ayrıca Sultan hanım, asistanı Yonca hanım ve sekreteri Selin hanım hepsi çok tatlı ve çok ilgililer. Onlar sayesinde çok rahat hissettim.

Gün geçtikçe editlemeye devam edeceğim🤗

X