İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

Kimlere gittin,ne düşündün onlarla ilgili?
Ya şimdi isim vermekte ne kadar doğru bilemem 1.tinaztepede ismi bu forumda sık geçen bayan dr 8 yıllık dr um du gebelikte keseyi görüp şunu ye bunu yeme tansiyon kilo ölçelim gozunaydin doguma icapçı hekim girerse 1750 ben girersem 3000 deyince bende dedim ki bir kalp atışı duyup 12 haftayı atlatsaydik doğum parası konuşmak için çok erken değilmi olur hepsi merak etme dedi ama ben sogudu m ki çok guvenirdim 2.gozde Hastanesindeki muayenesi daha pahali olan bayan dr enerjisi düşük ve ilgisiz geldi bana 3.ege pol Bülent bey onun yaklaşımı ilgisi iyi geldi ama bebeğimin kalbi nin durduğu haberini ondan aldım belki psikolojik bir saçmalama ama o hastaneye giresim yok gebeliğim devam etseydi onla devam ederdim büyük ihtimal 4.devlette bir Dr 5.zehra hanim mesleki merakını ve akıl yürütmesini kaybetmemis otomatige bağlamamis yani birde hastaneye girince insanın içi açılıyor otopark sorunu yok :)

Yorumların için teşekkür ederim canım. Ben bayan dr hayatta sevmem.hiç iyi de bulmam.gitmem.erkekleri daha işinin ehli ve sıcak,samimi bulurum.inşallah doğru doktoru,içine sineni bulursun canım.

özel gözde hastanesine prof haşmet mesut özsoy geldi daha önce başkent hastanesindeydi. onun için karşıyakadan tepecik'e gidiyorum çok ilgili. haftanın yedi günü hastanede. cep telefon numarasını verdi her daim arabilirsin dedi. ama çok uzak bana. parkyeri sorunu da yok gerçi. hastanenin kapısında vale var. otopark fişi veriyor ücretsiz. muayene ücreti de iyi 70 tl. eşim hastaneyi sevmedi yine çınarlı da güngör bey var ona gidelim diyor ilk bebeğimi o doğurtmuştu.

Aa mesut bey neden gitmiş ki başkentten? Kim gelmiş yerine acaba?

Aa mesut bey neden gitmiş ki başkentten? Kim gelmiş yerine acaba?
Bu hastanede baş hekim aynı zamanda. Teklif hoşuna gitmiş olabilir. İleride Üniversitesi de kurulacakmış ve oraya rektör olacakmış. Dün hastane ye gittiğimde asistanı anlattı. Başkente yeni kim geldi hiç bir fikrim yok.

Teşekkürler canım. Bebeğini eline sağlıkla alırsın inşallah :))

kızlar benim insülin direncim var. dün doktoruma gittim. glukopaj kullanıyorum. daha önce hapa devam edebilirsin demişti. şimdi endokrinoloji uzmanına git dedi. endokronoloji doktorum uzak bir tarihe randevu verdi. o zamana kadar ilacımı kullanayım mı dedim. muallakta bıraktı. başka bir doktor tavsiye eder miiniz dedim bilmiyorum dedi. bu konu kısa sürede hallet dedi ve beni yolladı. bu zaman kadar doktoruma (haşmet mesut özsoy) çok güveniyordum. ne yalan söyleyeyim soğudum. sanki bir an evvel diğer hastaya geçmek için çabaladı. gerçi acayip kalabalık, hastası çok. o yüzden kafası darmadağın.
benim sorunum ile yakından ilgilenip takip edecek ve daha doğrusu bu gibi sorunlu hamilelikler konusunda uzman olan bir doktor tavsiye edebilir misiniz bana?

Mesut beye ben ve arkadas grubum ile ilk defa gittik daha önceler ismini çok duymuştuk daha gitmeden büyük bir güven aldık görüşmemizde ilgiliydi biz sormadan cok seyı kendısı sordu olması gerekn doktor profili diye düşünüyorum. hastane bana hiç samimi gelmedi hiç begenmedim hafta sonu tekrar gidicez bakalım ilk denemeydi ilerleyen kontrollerde cok güzel gecerse hastaneye ragmen devam etmeyı düşünüyorum .

Merhaba kızlar ben de birçok doktor sonrası son 1 aydır Mesut Bey'e gidiyorum. Evet hastane kötü ama Mesut Bey'i ben çok sevdim. Tek problem anormal kalabalık. Sanki hastanede bir tek o var ama tüm hastanenin doktorlarının bile bakamayacağı kadar hasta Mesut Bey'in odasının kapısında... Pko yum ve yumurtlama problemim var. 8 aydır farklı farklı tedaviler denedik farklı doktorlarla artık sıkıldım. O yüzden işinde uzman birini aradım ve Mesut Bey'e gittim. İlk gittiğimde anlattım artık sıkıldım şöyle böyle diye. Beni çok güzel teselli etti ve moral verdi. Hemen rahim filmi istedi. Geçen hafta rahim filmi çekildim. Düşünün film çekimi sabah 8 deydi ama kalabalıktan beni 10'da alabildi. O sırada hastanede oda verdiler. Odalar gayet güzeldi ve hemşireler çok çok tatlılardı. Anestezili oldum. Anestezi ekibi tek kelime ile harikaydı. Hastanenin diğer çalışanlarını da sevdim. Mesut Bey hsg sonrası kontrole çağırdı. Hafta sonu misafirim var diye bu akşama randevu aldım. Akşam iş çıkışı gideceğim neredeyse geceye kadar hastanede zaten. Biraz uzun oldu ama diyeceğim Mesut Bey'den şimdilik memnunum. Dilerim onun izleyeceği yol ile de bebeğime kavuşurum.

odaların iyi olmasına sevindim hastanenin yeni doğan için her imkanı var mı acaba bilen varmı ki. uzun hikaye umarım sende bebeğine kavuşursun izmirin en iyi doktoru haşmet bey bende çok güvendim umarım ben de bebeğime kavusurum

Dün akşam iş çıkışı Mesut Bey'den randevum vardı. Çok garip ama inanın ilk defa bir doktorun yanına giderken ve çıktıktan sonra içim huzur doluyor. Dün itibariyle klomene başlattı beni de. Yeni doğan yoğun bakımını sordum varmış. Ama açıkçası eşimle dün bile yine konuştuk. Hamile olsan burada doğum yapmanı istemem dedi eşim. Hastane güven vermiyor. Ben bunu dün MEsut Bey'e söyledim. Siz harika bir doktorsunuz ama hastane için ne yazık ki aynı şeyi söyleyemeyeceğim diye. Hastanenin bir süreçte olduğunu ve her şeyin çok daha güzel olacağını belirtti.

mesut bey klomenin sahibi sanırım herkese muayneden sonra klomen yazıyo :) inşallah hastane en kısa zamanda bu süreçten biz hamile kalmadan önce geçer.gercekten bi güven vermiyo . bizde yarın gidecez bakalım bizlere ne diyecek :)

siz haşmet beye ilk defamı gidiyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…