İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

Merhabalar İzmir görünce geldim :KK54: Daha önce ki yazıları okumadım ama tavsiye edebileceğim çok iyi bir hoca var Prof. Dr. İsmail Mete İTİL. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Sevgiler

K kaderim35
Merhaba,
11 Ağustos'ta 2.düzey ( ayrıntılı) ultrason için Bornova Şifa'da Perinatolog Prof. Dr. Serkan Güçlü'ye gittim. Çok ilgiliydi, 20 dk boyunca bizi de bilgilendirdi. Gitmeden önce araştırdığımda hakkında çok olumlu şeyler okumuştum. senin de gitmeni tavsiye ederim.

K kaderim35
Merhaba,
11 Ağustos'ta 2.düzey ( ayrıntılı) ultrason için Bornova Şifa'da Perinatolog Prof. Dr. Serkan Güçlü'ye gittim. Çok ilgiliydi, 20 dk boyunca bizi de bilgilendirdi. Gitmeden önce araştırdığımda hakkında çok olumlu şeyler okumuştum. senin de gitmeni tavsiye ederim.
Şifa çok kötü olmuş artik çok kalabalık canım yaaa..ben geçen sene aşılama için gittim bin pişman oldum..sıra beklerken oturacak yer bile yok..zaten aşılama da olumsuz sonuçlandı..boşu boşuna para gitmiş çünkü eşimin değerleri ile yapilmazmis aşılama..serkan hoca çok iyi biri ama iste şifa çok kalabalık fenalık geliyor artik bana...özel muayenesi olup acil bir durumda da beni yuz ustu bırakmayacak bir perinatolog istiyorum..

Canım sağlık la bir omur diliyorum bebeğinle..buca şifa da doğum yaptin degilmi..yanlış anlamadiysam..buca da perinatolog doktordu var mi..yada sizlerin bana tavsiye edeceği perinatolog

Teşekkür ederim Allah sizede sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Evet buca şifa da yaptım ama orada perinatolog tanımıyorum çünkü ilk aylarımda Tınaztepe ye gidiyordum. Perinatolog Hakan Kanıt var orada ayrıntılı ultrasonumuzu o yaptı. İyiydi bir problem yaşamadık. Kendi internet sitesi de var istersen inceleyebilirsin.

Teşekkür ederim Allah sizede sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Evet buca şifa da yaptım ama orada perinatolog tanımıyorum çünkü ilk aylarımda Tınaztepe ye gidiyordum. Perinatolog Hakan Kanıt var orada ayrıntılı ultrasonumuzu o yaptı. İyiydi bir problem yaşamadık. Kendi internet sitesi de var istersen inceleyebilirsin.
İstanbul daki tüp bebek doktorumda hakan hocanın adini vermişti..pek tanıyan giden olmadığı için fikir veren olmamıştı..hakan hoca cumartesi leride çalışmıyormuş..sekreteri telefonda öyle demişti..sen onla hic devam ettin mi nasıl biri..basarisi filan nasıl acaba..kimi doktor acil bir durumda riskli olunca birakiveriyormus ilgilenmiyormus ondan korkuyorum...tınaztepe de kime gitmiştin..

Teşekkür ederim. Allah sizede sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.Evet bütün odaları Tek kişilik. Ayrıca suit odası var refakatçi yatağı ve balkonu olan. Onun için ayrıyetten 100 tl veriyorsun. Eğer doğumuna kalabalık ziyaretçin gelecekse tavsiye ederim balkonu ayrı bir oda şeklinde çok rahat oluyor.
oda süslemesi ve fotografçı olayı nasıl doğuma fotografçı girebiliyormu peki?

oda süslemesi ve fotografçı olayı nasıl doğuma fotografçı girebiliyormu peki?

Oda süslemesi var canım ücret alınmıyor. Fotoğrafçı olayını soramadım bizim biraz ani olduğu için o telaşla aklıma bile gelmedi malesef. Ama ben eşimin doğuma girmesini istedim. Enfeksiyon riskine karşı kabul etmediler. Tahminimce fotoğrafçı da kabul etmiyor olabilirler.

İstanbul daki tüp bebek doktorumda hakan hocanın adini vermişti..pek tanıyan giden olmadığı için fikir veren olmamıştı..hakan hoca cumartesi leride çalışmıyormuş..sekreteri telefonda öyle demişti..sen onla hic devam ettin mi nasıl biri..basarisi filan nasıl acaba..kimi doktor acil bir durumda riskli olunca birakiveriyormus ilgilenmiyormus ondan korkuyorum...tınaztepe de kime gitmiştin..

Ben Tınaztepe de Aylin Barbarosa gidiyordum memnun kalmadığım için bıraktım. Hakan Bey Tınaztepeyle anlaşmalı çalışıyor ayrıntılı ultrasonumuzu o çekmişti. Güler yüzlü ve ilgiliydi yaklaşık 45 dk çekim yaptı. Bizi de güzel bilgilendirdi. Onun dışında kendisiyle görüşmedik. O yüzden bende hakkında sadece bu kadar bilgi sahibiyim.

Ben Tınaztepe de Aylin Barbarosa gidiyordum memnun kalmadığım için bıraktım. Hakan Bey Tınaztepeyle anlaşmalı çalışıyor ayrıntılı ultrasonumuzu o çekmişti. Güler yüzlü ve ilgiliydi yaklaşık 45 dk çekim yaptı. Bizi de güzel bilgilendirdi. Onun dışında kendisiyle görüşmedik. O yüzden bende hakkında sadece bu kadar bilgi sahibiyim.
Anladım canım ben sürekli hakan hocanın hastasısın zanettim..

Merhaba canim oncelikle ihs allah sana nur topu gibi saglikli bi evlat nasip eder benim dogum uzmanim AHMET KİLYAR hem ozel muaynesi var hemde karatasta doktorluk yapiyo bende tavsiye uzerine gitmistim ilk bebegimi dusuk yaptiktan sonra ikincisindede ayni teklike vardi ama cok ilgili biri oyle ucuk fiyat listeside yok benim tavsiyesini aldigim bayan daha once dort kere dusuk yapmis biriydi eger kismet olur ilgilenirsen numara konusunda yardimci olabilirim

merhabalar izmiri görünce bende yazmak istedim.gazi hast murat gök doktorum ve eşimde bende çok memnunuz doktorumuzdan güler yüzlü her detayı ayrıntılı anlatan bilgilendiren biri :) henüz bebeğimiz yok tedavi aşamasındayız.doktordan memnunuz fakat hast konusunda kararsız kaldık zamanı geldiğinde sorucaz başka hast ile anlaşması varmı diye.burda doğum yapan memnun kalan varmı?

Merhabalar.Ben de ilk iki ay medicalpark ta cigdem hanima gittim.cok ilgisizdi ve sormadan herhangi bir bilgi vermiyordu.zaten ilk gebeligim ne soracagini da bilemiyo insan.birdaha ona gitmedim.artik buca sifa da zehra hanima gidiyorum evim karsiyakada olmasina ragmen.cunku o kadar iyi o kadar guleryuzlu ve herseyi oyle guzel anlatiyor ki baska bir doktor dusunmedim zehra hanima basladiktan sonra.

Merhaba,
Ben de Karşıyaka'da bir doktor değişikliğinden sonra Buca Şifa Hast.'nde Zehra Hanım'a gitmeye başladım. Gerçekten çok ilgili ve samimi bir insan. Hiçbir soruyu geçiştirmiyor, aklınızda soru işareti bırakmıyor. Zehra Hanım'ın ilgisi Karşıyaka'da oturmaya rağmen Buca'ya gidip gelmeye değer:) Doktor arayışında olanlara kesinlikle tavsiye ederim.

Merhaba , egepolde sukran hanima gidiyorum ama normal dogumda acilde kim varsa doguma o giriyormus. Medical parkta ole ki acaba? Medical parkin muayenesi 70, 2li testi 200tlymis. Dogum ne kadar oldugunu solemiyorlar

Buca tıp merkezi Can Postacı...
Ben cani değiştircem artik..hep izin alıyor hep tatilde..çınarlı ile goruscem buca tip doğumda 1750 den 3000 e çıkmış bu ay..hayatta vermem..gece olursa doğum gene doktorun gelmiyormuş ordada...cinseli da bur arkadasimin arkadaşı doğurmuş ora ile görüş cem..perinatolog prof 5 bin hastane dahil alırken bucatipa 3 bin vermek saçmalık..

Cinarlida bir arkadasimin arkadaşı doğurmuş..çok memnun kalmis bu hafta ora ile randevu almaya caliscam..her seferinde 4 boyutlu bakıyormuş bebeğe..gerçi benim prof ta hep öyle bakıyor..ama kan tahlili vs için sgk anlaşmalı başka bir doktora daha da gidiyorum

Cinarlida bir arkadasimin arkadaşı doğurmuş..çok memnun kalmis bu hafta ora ile randevu almaya caliscam..her seferinde 4 boyutlu bakıyormuş bebeğe..gerçi benim prof ta hep öyle bakıyor..ama kan tahlili vs için sgk anlaşmalı başka bir doktora daha da gidiyorum
Aldınız mı acaba?

X