İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

Fikir bende ali öner erdoğdu alsancakta muayenehanesi var tavsiye ediyorum.doktorum oluyor çok ama çok memnunum.

Merhaba,

Bende uzun zamandır araştırıyorum. Tınaztepe Aylin Barbaros 'a gideceğim Cumartesi günü. Aranızda tanıyan giden var mı? Çok yoğun olduğunu duyduğum için kararsızım açıkçası
Ben bir kere gittim canım hamile kalmadan önce bana soğuk geldi şimdi Tahir Özgüder'e gidiyorum.

Ben bir kere gittim canım hamile kalmadan önce bana soğuk geldi şimdi Tahir Özgüder'e gidiyorum.

Ben Hamileliğimin başlangıcından beri gidiyorum. Bayan olduğu için ve yakın çevremden çok ii şeyler duyduğum için başladım. Pişman da olmadım çok şükür gayet memnunum canım.

Merhaba,

Bende uzun zamandır araştırıyorum. Tınaztepe Aylin Barbaros 'a gideceğim Cumartesi günü. Aranızda tanıyan giden var mı? Çok yoğun olduğunu duyduğum için kararsızım açıkçası
canım ben aylin hanıma gidiyorum.evet dediğin gibi çok yoğun ama iyi olan doktorlar genelde yoğun oluyor zaten ben memnunum. doğumlar tınaztepede oluyor ve fiyatı 1700 müş

Merhaba arkadaslar 14 aylik evliyim hic korunmadigimiz halde bebegimiz olmuyor izmire yeni tasindik iyi bir kadin dogum uzmani bulup muayene olmak istiyorum onerebileceginiz doktorlar varmi?
kesinlikle aylin barbaros u öneririm tınaztepe hastanesinde.ayrıca buca tıpta da çalışıyor kendisi.

Arkadaslar gebe kalamiyorum yaklasik 1 yildir. Ege unv. De onerebileceginiz bu konuyla ilgili bir uzman var mi?

Arkadaslar Merhaba,
Daha öncede yazmistim. Aylin Barbarosa gidiyorum ve memnunum diye. Ancak acemiligimize gelmiş sanıyorum. Başlarda iyi doktor diyordum ama zamanla ne kadar eksik bilgilendirme yaptığını anladım.Sormadan bisey anlatmıyor. İlgili değil malesef benim yıllardır iltihap problemim var ve hamileligimdede devam etti. Ki arastirdim hamilelikte tehlikeli durumlara neden olabiliyormus ağrılarımda oluyordu çok ama hep önemli değil diyerek geçiştirdi. Bu sadece bir örnek Aylin Hanım robot gibi çalışıyor bence. Hasta gelsin görevimi yapayım geçeyim derdinde. Ayrıca Tınaztepe doğum fiyatlarını 1 gecede 1750 tl den 3000 e çıkardı. Eğer ki kendi doktorunun doğumuna girmesini istiyorsan 3000 herhangi bir doktor girmesini kabul ediyorsan 1750 oluyor. İnsanlar doktor tercihi icin özel hastaneye gidiyorlar bu zorlama soygundan baska birsey degil. Sanki hastane degil Ticarethane ve bizlerde müşteriyiz gibi hissettim.Bastan beri gidiyoruz alistik biraz daha idare edelim diyorduk ama bu bizim icin bardagi tasiran son damla oldu. Tercihim Şifa Hastanesi Zehra İnce oldu. Muayene olduktan sonra o kadar uzuldum ki anlatamam bastan niye gitmedim diye. Zehra Hanım çok güler yüzlü ve arkadas gibi yaklasiyor. Ve 7 aydır bilmedigimiz bilgileri sundu bize en ince ayrıntısına kadar. Rahatsızlığım nedeniyle ilac kullanımınada basladık direk. İlgisinden dolayi esimde bende cok memnun kaldık umuyorumki sonuna kadar böyle gider.

Biraz uzun yazdım kusura bakmayın ama dogumana iki ay kalmısken doktor değistirmek zorunda kalan bir anne adayı olarak bu durumdan çok yıprandığım icin ayrıntılı yazmak istedim.

Zehra hanim gerçekten çok iyi bi doktor karsiyaka dayken başladım buca ya geçti şimdi oraya gidiyorum genç bilgili güler yüzlü

Merhaba seninle aynı şeyleri yaşamınızda. Bende Dr arıyorum . Acaba sezaryen doğum ve muayene fiyati nedir sifa nin. Zehra hnm hangi sifa da ?

Merhaba seninle aynı şeyleri yaşamınızda. Bende Dr arıyorum . Acaba sezaryen doğum ve muayene fiyati nedir sifa nin. Zehra hnm hangi sifa da ?

Merhaba Zehra hanım Buca şifa da. Fiyatlar ve diğer ayrıntılarla ilgili özelden yazdığın mesajı cevapladım canım. Umarım gönlüne göre hayırlısı ile bir doktor bulursun. Zor bir durum ben ancak atlattım

Ben de aylin hanıma gitmeyi düşünüyordum çok şaşırdım, ne zormuş bu işler yaaa (

ben alsancak kadomer hatice aktan a gidiyorum.çok ilgili bi dr çokta güler yüzlü.
muayene:225 tl
sezaryen-normal farketmez 2000tl alırım dedi
çınarlı vy egepolle anlaşmalı ben yeni hastane diye egepolün özel kısmını tercih ettim 1500tl imiş
ablamın doğumunu da hatice hanım yaptırmıştı çok rahat bir hamilelik ve doğum geçirdi.benim de iyi gidiyor şimdilik maşallahtavsiye ederim arkadaşlar.
ayrıca prof.dr hüsnü çağlar ve soyadını hatırlamıyorum ama Dr.levent bey de aybı muayenehanede.biz sıramızı beklerken bir çiftin bebeği olmuyormuş tedaviyle orada hamile kaldığı müjdesine de ortak olduk.hayırlısı olsun hepimiz için...

merhaba,

ben de 22. haftada doktor değişikliği yaptım ve geçen hafta ilk muayenede Zehra Hanım'dan çok memnum kalım. Umarım hep böyle gider. Sizin doğumunuza o mu girdi, yaklaşımı nasıldı? Buca Şifa'da mı doğum yaptınız? Bilginize ihtiyacım var, çok teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…