İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

Evet, Orçun Bey i de duydum, teşekkürler önerin için. Evet ben yaş sınırındayım ama kimsenin yaptırmamasının da anlaşılması güç. Sadece kan alınarak yapılan bir test için 1 sene bekleme mantığını anlamak güç. Neyse bu hafta çıkacak sonuçlar, bakalım. Egepol ü de Dilek Hanım ı da çok sevdim..İnşallah böyle devam eder.

Insallah guzel çıkar sonuclar bu devlet maalesef böyle bende genetik test yaptirmak icin ege universitesine gittim ilk bebegimi kaybettim ve test yaptirmak istedim ama yapmadılar ilk kayipta onemsemiyolar gereksizmis 3 tane kaybim olcak ben benden gidicem o zaman yapicaklar neden onlem almak icin başka seyler yapmiyorlarki evlenirken bu trstlerin yapilmasi lazim bence saglikli nesiller için iyi bir gebelik için ama hersey yildirma politikasi canım ben orcun beye gitmeyi planliyorum bakalim umarim memnun kalirim.

Insallah guzel çıkar sonuclar bu devlet maalesef böyle bende genetik test yaptirmak icin ege universitesine gittim ilk bebegimi kaybettim ve test yaptirmak istedim ama yapmadılar ilk kayipta onemsemiyolar gereksizmis 3 tane kaybim olcak ben benden gidicem o zaman yapicaklar neden onlem almak icin başka seyler yapmiyorlarki evlenirken bu trstlerin yapilmasi lazim bence saglikli nesiller için iyi bir gebelik için ama hersey yildirma politikasi canım ben orcun beye gitmeyi planliyorum bakalim umarim memnun kalirim.

canım çok üzüldüm :KK43: inşallah memnun kalırsın.

arkadaslar merhaba ben cocuk sahibi olmak istiyorum butün kontrollerimi yaptırdım esimde de bende çok sukur bi sorun yok ama çocuğumuz olmuyo en son olmuyosa asılama yapın dedi doktor bende bi sorun olmadığı için ve yasım küçük olduğu için asılamayı erken buldum yasım 24 simdi mitra kadın doğumu duydum benim gibi olupta sonuca ulasan varmı 1 seneyi geçti coçuk istiyoruz mitrayı baska tavsiye eden varmı lütfennnnn yardımcı olurmusunuzzz:KK43::KK43::KK43::KK43:

arkadaslar merhaba ben cocuk sahibi olmak istiyorum butün kontrollerimi yaptırdım esimde de bende çok sukur bi sorun yok ama çocuğumuz olmuyo en son olmuyosa asılama yapın dedi doktor bende bi sorun olmadığı için ve yasım küçük olduğu için asılamayı erken buldum yasım 24 simdi mitra kadın doğumu duydum benim gibi olupta sonuca ulasan varmı 1 seneyi geçti coçuk istiyoruz mitrayı baska tavsiye eden varmı lütfennnnn yardımcı olurmusunuzzz:KK43::KK43::KK43::KK43:
herhangi bir sorun yoksa psikolojik bir sorun olabilir cok kafayı takincada olmuyor isi oluruna bırakın iyi bir doktor bulun mitrayi duydum ama gitmedim

herhangi bir sorun yoksa psikolojik bir sorun olabilir cok kafayı takincada olmuyor isi oluruna bırakın iyi bir doktor bulun mitrayi duydum ama gitmedim

ama 1 senedir psikoloji bu kadar etkilermi mitrayı aradım doktorla görüstüm çok iyi konustu gidicem bakalımm ramazandan sonra oda psikolojik olabilir konusalım önce sonra bakarız napacağımıza dedi hayırlısı bakalım...:KK49::KK49::KK49:

ama 1 senedir psikoloji bu kadar etkilermi mitrayı aradım doktorla görüstüm çok iyi konustu gidicem bakalımm ramazandan sonra oda psikolojik olabilir konusalım önce sonra bakarız napacağımıza dedi hayırlısı bakalım...:KK49::KK49::KK49:
olabilir tabi bunu en iyi sen bilirsin brnimde 7 8 ay sonra olmustu cok kafayi takmistim tam bu ay olmasın dedigimde hamileydim o yuzden isi oluruna birakmak lazım doktoruda bir dene bakalim insallah memnun kalirsin

olabilir tabi bunu en iyi sen bilirsin brnimde 7 8 ay sonra olmustu cok kafayi takmistim tam bu ay olmasın dedigimde hamileydim o yuzden isi oluruna birakmak lazım doktoruda bir dene bakalim insallah memnun kalirsin

oda pek mümkün olmuyo ya takmamayı nasıl becericem bilmiyorum Rabbim yardımcımız olsun cümlemize eksikliğini göstermesin insallah...

Benim1.5 denede oldu doğal yolla , yaşın çok genç bekle bence , çok rahatsızsan smyrna tüp bebek merkexi çok başarılı bu konuda...

Benim1.5 denede oldu doğal yolla , yaşın çok genç bekle bence , çok rahatsızsan smyrna tüp bebek merkexi çok başarılı bu konuda...

beklemk istiyorum aslında bi sorun olmadığı için 1,5 sene sonramı oldu sizinde öylemi ama çok zor beklemek hiç olmıycakmıs gibi gelio çok üzülüyorum ama elimden bise gelmio rabbim abır vesin insallahhh çok saolun

bu doktorun psikolojik yöndende destek vereceğini anladım konusmaları hosuma gitti hayırlısı bakalım ramazandan sonra gidicez insallah

ata sağlığı öneririm sgk anlaşması var toplam 22 tl ödüyosun doktor Çiğdem KUKUL çok ilgili tavsiye üzerine gittim bende herkese tavsiye ederim.:))

Merhaba canım. Ben de bu cuma Çiğdem hanıma bir kontrole gitmek istiyorum. Kendi doktorumla doğum yapmaya kalksam 5000 tl istiyor. Bana da ata sağlık yakın kendi doktorum da orayı önermişti o yüzden Çiğdem hanıma bir görüniyim memnun kalırsam doğumumu burada Çiğdem hanımla yapıyım istiyorum. Fikrin nedir sen doğum yaptın sanırım, doktor hastane ebe hemşire nasılllar odalar nasıl ücret nedir ücrete neler dahil bilgi verirsen çooook sevinirimmmmm :anneadayı::KK36:

Merhaba,

Bende uzun zamandır araştırıyorum. Tınaztepe Aylin Barbaros 'a gideceğim Cumartesi günü. Aranızda tanıyan giden var mı? Çok yoğun olduğunu duyduğum için kararsızım açıkçası

Merhaba arkadaslar 14 aylik evliyim hic korunmadigimiz halde bebegimiz olmuyor izmire yeni tasindik iyi bir kadin dogum uzmani bulup muayene olmak istiyorum onerebileceginiz doktorlar varmi?

Merhaba arkadaslar 14 aylik evliyim hic korunmadigimiz halde bebegimiz olmuyor izmire yeni tasindik iyi bir kadin dogum uzmani bulup muayene olmak istiyorum onerebileceginiz doktorlar varmi?
Merhaba şimdiden kolay gelsin ben 20 haftalık gebeyim Bornova'da Dr.hüseyin ceyberiye takip oluyorum yakın bir arkadaşımında benzer sıkıntıları vardı tüp bebek merkezleri hemen tüp bebek yapalım dediler hüseyin beye gitti ve tek aşılama denemesiyle gebe kaldı bence tanımaya değer bir hekim bir an önce gebe deryasına katılman dileğiyle☺️☺️

Kordon kadin dogum Mete Tarcan şiddetle tavsiye ederim. Çok ilgili bilgili bir doktor
Kesinlikle sana katılıyorum canm hamile değilim ama doktorum o olucak 2 yıla yakın bir süredir doktorum allah sana hayırlı doğum nasip etsin hastanen bellimj

E="lalearda, post: 39719976, member: 663989"]Merhaba şimdiden kolay gelsin ben 20 haftalık gebeyim Bornova'da Dr.hüseyin ceyberiye takip oluyorum yakın bir arkadaşımında benzer sıkıntıları vardı tüp bebek merkezleri hemen tüp bebek yapalım dediler hüseyin beye gitti ve tek aşılama denemesiyle gebe kaldı bence tanımaya değer bir hekim bir an önce gebe deryasına katılman dileğiyle☺️☺️[/QUOTE]
Canim benim çok tesekkur ederim güzel duan icin aminnn.insallah sende bebegini saglikla en kolay sekilde kucagina alirsin.tavsiyen icinde cok tesekkur ederim.su hospitalde nureddin Ersöz ince beye gittik ama degistirmek istiyorum esimin sperm hareketi dusuk cikti ozellikle urologu iyi olan asilamada basarili bir doktor arayisina girdim.bahsettigin doktoru arastiricam.

Kesinlikle sana katılıyorum canm hamile değilim ama doktorum o olucak 2 yıla yakın bir süredir doktorum allah sana hayırlı doğum nasip etsin hastanen bellimj
Hayat hastanesi ile anlaşması var orada olacak mete bey olduktan sonra sıkıntı yok:)

X