İğneli Epilasyon İzmirde iğneli epilasyona başlıycam

Merhaba baya zaman geçmiş üstünden ama buradaki yorumlara göre ve İzmir’de bildiğim bir yerde olduğu için ben de Janine’ye gitmek istiyorum fakat fiyat bilgisi alamadım buraya gelmeden veremeyiz dediler ama ben de izmir dışındayım sırf fiyat öğrenmek için oraya gitmem benim için çok zor siz de tahmin edersiniz ki. E fiyat almadan da randevu alıp gitmeye korkuyorum çok uçuk bir rakamla karşılaşırım diye. Hali hazırda oraya giden varsa fiyat konusunda bilgilendirebilir mi rica etsem

Arkadaşlar vücudunda implant vs olan var mı? Vücudunda metal olanlara iğneli lazer epilasyon yapılmıyormuş özel makina gerekiyormuş da sizin var mı bildiğiniz bi yer?

Merhaba baya zaman geçmiş üstünden ama buradaki yorumlara göre ve İzmir’de bildiğim bir yerde olduğu için ben de Janine’ye gitmek istiyorum fakat fiyat bilgisi alamadım buraya gelmeden veremeyiz dediler ama ben de izmir dışındayım sırf fiyat öğrenmek için oraya gitmem benim için çok zor siz de tahmin edersiniz ki. E fiyat almadan da randevu alıp gitmeye korkuyorum çok uçuk bir rakamla karşılaşırım diye. Hali hazırda oraya giden varsa fiyat konusunda bilgilendirebilir mi rica etsem
Janine dakikası 4 tl

Merhabalar ben de teyzemin tavsiyesi üzerinde ucyolda yer alan ilayda güzellik salonuna gidiyorum bu 3.ayim olacak koltuk altı için gitmiştim 2 seansta bayağı azalma oldu ve kıl kökleri inceldi. Baktım ise yarıyor ben de kolum için devam ediyorum İğneli epilasyona. Kesinlikle gidilir işinin ehlini yapan ve diğerlerine oranla ucuz bir Salon. Bir bakın derim

Merhaba ben de 3 aydır ilayda güzellik salonuna gidiyorum ve memnunum koltukaltim %70 bitti 2 seans gitmeme rağmen. Şimdi koluma geçtim onu da bitireceğim inşallah. Fiyat performans olarak ucyoldaki ilayda güzellik salonunu tek geçerim bir yazın nete isterseniz

Bende üçyolda aynı yere gidiyorum Ajda Hanım yapıyor benimkini yüzüm ve koltukaltı tamamen bitti şimdi kollarıma başladık çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim fiyat olarakta diğer yerlere göre çok daha iyi

Bende üçyolda aynı yere gidiyorum Ajda Hanım yapıyor benimkini yüzüm ve koltukaltı tamamen bitti şimdi kollarıma başladık çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim fiyat olarakta diğer yerlere göre çok daha iyi
Mümkünse özelden dakika fiyatını yazabilir misiniz?

X