Göz Makyajı İzmir'de güzel kaş alan kuaför

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

selma3524

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
2
0
23
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. 5 yıldır İzmirde yaşıyorum ama malesef doğru düzgün kaş alan bir kuaföre denk gelmedim. Sürekli kavis vermek için incecik yapıyorlar. İzmirde önerebileceğiniz iyi bir kuaför var mıdır?
Şimdiden teşekkürler...

Istanbulda olsaydin yardimci olurduk

yeşilyurt uluönder caddesinde kardelen güzellik salonu kuaför değil sadece lazer kaş falan yapıyo ama cok fazla müşterileride var ben oraya gidiyorum cokta memnunum bu zamana kadar kimse oyle güzel ve temiz alamıyodu

yeşilyurt uluönder caddesinde kardelen güzellik salonu kuaför değil sadece lazer kaş falan yapıyo ama cok fazla müşterileride var ben oraya gidiyorum cokta memnunum bu zamana kadar kimse oyle güzel ve temiz alamıyodu
Yeşilyurt sempti , istanbuldaki olanı mı?!

Merhaba kasinizla ilgili size yardımcı olabilirim.aldığım kaş resimlerini İnstagram sayfamda bulabilirsiniz.( keywomen_by_eylem )izmir bostanlı Key kuaförde çalışıyorum.

Merhaba kaş konusunda size yardımcı olabilirim.şekil verdiğim kaşları İnstagram sayfamdan görebilirsiniz.adresim
(keywomen_by_eylem)
izmir bostanlı Key kuaförde çalışıyorum.gelirseniz yardımcı olmayı isterim.

Merhabalar,isminizi çok duydum birşey sormak istiyorum,yaklaşık 5 senedir kaşlarımı kavisli kullanıyorum ama son birkaç aydır yapısını bozmaya başladı kuaförler,şu andada ne çok kalın ne çok ince,yeni baştan şekil verilebilmesi mümkün mü accaba inceltmeden? Baya keskin bir kavis istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…