İzmirde Doktor

MyFairyDaphne

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2008
4.690
0
Arkadaşlar Günaydın,
Dünden beri İzmirde kontrollere gidebileceğim bir doktor arayışı içerisindeyim . Pek çok kişiden Dr. Reşat Bozoklar'ın ismini duydum. Sizce nasıl bir doktor ? Başka doktorlar konusunda da tavsiyelerinize açığım. Ben İzmirin ilçesinde oturuyorum , ilk kontrollerime gittiğim doktordan hiç memnun kalmadım bu nedenle değiştiricem. Ve İzmirden bulduğum doktorunda hamileliğim boyunca tüm kontrollerimi yapması ve hatta doğumumda bile bana destek olmasını istiyorum. Lütfen bu konuda cevaplarınızı bekliyorum. Çok teşekkürler..

canım benim kuzenim kuzenimin eşi o doktora gidiyorlar birinin 2 digerinin 1 çocugu onlar çok memnunlar

canım ben sana çınarlı hastanesinde görevli por doç dr güngör tuncay beyi tavsiye ederim ben 3 ay tedavi oldum ama gebelik üzerine daha çok yogunlaştıgı için bende ege üniversitesinde tedavi oldum şimdi hamilelik takibimide orada yaptırıcam ama dogumu güngör bey yaptırıcak

canım bende alsancakta KADOMER var oraya gitmeyi düşünüyorum levent bey var orada görümcem oraya gitti onunda görümcesi oraya gitti ikisininde doğumuna girdi ve ikiside çok memnun internetten kadomer diye bak tlf .bulabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…