İzmir Kadın Doktoru Önerisi verebilir misiniz? ( infertilite için)

Yesldenz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2022
212
66
31
Merhabalar🌺 İzmir'de infertilite için daha önceden doktora çıkmış ve olumlu sonuçlar almış arkadaşlar öneride bulunabilir misiniz?
( Klomen, çatlatma iğnesi, femara, fostimon gibi tüm tedavileri gördüm. 1 sene 5 aydır gebelik oluşmadı.)

Merhaba izmir hiç bilmiyorum ama tüp bebekle ilgileneb doktorların isimlerinden arama yapabilirsiniz olumlu olumsuz yorum görürsünüz en azından. Benim de 13 aydır olmuyor… 🙏🏼
Bizim de hiçbir sıkıntı olmamasına rağmen olmuyor. Amh, tsh, Rahim filmi, eşimin sperm testi dahil sonuclarimizin hepsi iyi. Ben bir de tüp bebek öncesi aşılama denenmesinin şart olduğunu duydum. Bu konuda bir bilginiz var mı acaba ?🌺

Bizim de hiçbir sıkıntı olmamasına rağmen olmuyor. Amh, tsh, Rahim filmi, eşimin sperm testi dahil sonuclarimizin hepsi iyi. Ben bir de tüp bebek öncesi aşılama denenmesinin şart olduğunu duydum. Bu konuda bir bilginiz var mı acaba ?🌺
Aynı durumdayız canım. Hiçbir görünen sorun yok hsg tahliller muayaneler. Ama çok çaresizim tüm çevremdekiler hamile. Bu da beni daha da üzüyor. Herkes böyle kolay olabiliyorken bizim neden olmuyor sorusu… aşılama devlet hastanesinde tüp bebek raporu için zorunlu. Onun haricinde yaptırmak zorunda değilsiniz. Ben bahçeci kliniğine başvurdum. Tüm testlerim ve tahlillerimle gittim, +muayane oldum.(2200 tl) doktorum yaşım 28 olduğu için 2. Yılın dolmasını beklemem gerektiğini spontene gebe kalabileceğimi söyledi. Direkt tüp bebek aşamasına geçeceğim yani. Size de aşılama önermem. Çoğu doktor tutma oranı çoook düşük olduğu için vakit kaybı olarak görüyor. 2. Yılınızı doldurduğunuzda hala gebe değilseniz direkt tüp bebek merkezlerine gidebilirsiniz özel yerlere. Başarı oranı yüksek merkezler önceliğiniz olsun. Yine de her şey kısmet. Allahım iyi doktorlarla karşılaştırsın ve bizlere de hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah 💗🙏🏼

Aşılama tutma oranı cok düşük olduğundan biz de direk tüp bebek düşünüyoruz. Bizden sonra evlenen tüm tanıdıklarımız çocuk sahibi oldu. Artık ne bir bebek ne de bir bebek eşyası görmeye dayanamiyorum. Psikolojik olarak çok yıprandık. Süreç çok yorucu. Şunu da biliyorum. Tüp bebege başladığımızda belki daha da zor olacak. O zaman tutacak mı tutmayacak mı düşüncesi olacak.
Ben klomen, femara, fostimon iğne, çatlatma iğnesi tüm tedavileri gördüm ama yok olmadi. Her ay acaba tuttu mu düşüncesi, adet günü hüngür hüngür ağlamalar...

Merhaba Ahmet seçkin onoglu Şirinyer de kendisi .13 yıllık doktorum olur Ahmet bey benim kendiliğinden oluşan gebelikti ama tüp bebek ve aşılama konusunda oldukça başarılı

Merhaba. Doktor Ahmet Güler. Alsancakta kendi kliniği var ben şuan kendisinin hastasıyım daha önce çok akrabam ve tanıdığım gitti ve çoğu olumlu sonuç aldı. Son derece uzman ve aşırı tatlı naif bi insan. Tavsiye ederim.. Daha geçen hafta aşılama yaptı bana inşallah tutar bekliyorum 🙏 bende 1 sene 2 aydır hiç hamile kalamadim ondan gitmiştik eşimle

Aşılama tutma oranı cok düşük olduğundan biz de direk tüp bebek düşünüyoruz. Bizden sonra evlenen tüm tanıdıklarımız çocuk sahibi oldu. Artık ne bir bebek ne de bir bebek eşyası görmeye dayanamiyorum. Psikolojik olarak çok yıprandık. Süreç çok yorucu. Şunu da biliyorum. Tüp bebege başladığımızda belki daha da zor olacak. O zaman tutacak mı tutmayacak mı düşüncesi olacak.
Ben klomen, femara, fostimon iğne, çatlatma iğnesi tüm tedavileri gördüm ama yok olmadi. Her ay acaba tuttu mu düşüncesi, adet günü hüngür hüngür ağlamalar...
Sizi o kadar çok iyi anlıyorum ki... Yorumu okurken iç çekerek okudum aynılarını bende yaşıyorum çünkü... Hatta şuan aşılamanın 8.günündeyim tuttu mu tutcak mı diye kendimi yiyip bitiriyorum bu süreç çok yorucu ama metanetli olmak zorundayız 😢 Rabbim en kısa zamanda kucağımızı doldursun..🙏

Bende yeni Tepecik hastanesinin infernite bölümüne başladım çoğu gelen kisi birilerinden duyum alıp gelmis basari oranlari yüksek. Şahsen bende memnunum

Merhaba Ahmet seçkin onoglu Şirinyer de kendisi .13 yıllık doktorum olur Ahmet bey benim kendiliğinden oluşan gebelikti ama tüp bebek ve aşılama konusunda oldukça başarılı
Merhaba, öneriniz için teşekkür ederim. Doktoru araştıracağım.

Merhaba. Doktor Ahmet Güler. Alsancakta kendi kliniği var ben şuan kendisinin hastasıyım daha önce çok akrabam ve tanıdığım gitti ve çoğu olumlu sonuç aldı. Son derece uzman ve aşırı tatlı naif bi insan. Tavsiye ederim.. Daha geçen hafta aşılama yaptı bana inşallah tutar bekliyorum 🙏 bende 1 sene 2 aydır hiç hamile kalamadim ondan gitmiştik eşimle
Merhaba, teşekkürler. Doktoru araştıracağım.
Geçenlerde bir video izlemiştim bizim durumumuzda olan biriydi. Sizi kimse ama kimse anlayamaz. Anneniz, kardeşiniz belki de eşiniz bile anlayamaz annelik isteği içgüdüsüyle hissettiklerinizi demişti. Ve galiba gerçekten öyle. Sadece ayni durumda olanlar birbirini anlayabiliyorlar.
Amin inşallah, rabbim yardımcımız olsun.

Merhaba, teşekkürler. Doktoru araştıracağım.
Geçenlerde bir video izlemiştim bizim durumumuzda olan biriydi. Sizi kimse ama kimse anlayamaz. Anneniz, kardeşiniz belki de eşiniz bile anlayamaz annelik isteği içgüdüsüyle hissettiklerinizi demişti. Ve galiba gerçekten öyle. Sadece ayni durumda olanlar birbirini anlayabiliyorlar.
Amin inşallah, rabbim yardımcımız olsun.
Bende öyle düşünüyorum kesinlikle.. amin cümlemizin

Bende yeni Tepecik hastanesinin infernite bölümüne başladım çoğu gelen kisi birilerinden duyum alıp gelmis basari oranlari yüksek. Şahsen bende memnunum
ahmet demir'i bana da tavsiye ettiler. tepecikte randevu mu alınıyor nasıl oluyor? memnun musunuz?

ahmet demir'i bana da tavsiye ettiler. tepecikte randevu mu alınıyor nasıl oluyor? memnun musunuz?
İnfertilite bölümüne randevusuz gidiyorsunuz 20 poliklinik olarak geçiyor 8 bucuga kadar kapi da sira oluyor. kağıt asıyorlar eski usul ismini yaziyorsun kağıda. Sonra sekreter kagittan çağırıp kayit açıyor. Sıra hizli akıyor ama genel bir doktor yok bazen ayni doktora denk geliorsun bazen gelmiyorsun. Ama memnunum genel olarak kibar ve konusabilecegin doktorlar hepsi

11 yıllık infertiliteliydim.. izmire gitmediğim doktor kalmadı desem yeri kesınlıkle serıfe dıkayak ınstagramı da var bakabılırsın canım doktorum suan 27. haftadayız cok sukur

11 yıllık infertiliteliydim.. izmire gitmediğim doktor kalmadı desem yeri kesınlıkle serıfe dıkayak ınstagramı da var bakabılırsın canım doktorum suan 27. haftadayız cok sukur
Galiba bir çok doktora çıktınız ona istinaden size sormak istedim. Funda Göde'yi birkaç kişiden duydum. Bilginiz var mı acaba, o doktora çıkıp olumlu sonuç alanlar var mi çevrenizde?

X